DJI پرده Matrice 300 RTK هواپیماهای بدون سرنشین پلت فرم و Zenmuse H20 سری سیستم های دوربین

DJI است برداشته حجاب در آن آخرین تجاری هواپیماهای بدون سرنشین پلت فرم و اولین هیبرید سری دوربین های Matrice 300 RTK (M300 RTK) و Zenmuse H20.

در حالی که M300 RTK و Zenmuse H20 هر دو بسته بندی شده با ویژگی های طراحی شده به طور خاص برای استفاده های تجاری-موارد ویژگی های سیستم های تعدادی از پیشگامانه فن آوری و ویژگی های است که به ناچار راه خود را به بیشتر مصرف کننده محور هواپیماهای بدون سرنشین است.

M300 RTK

این M300 RTK ویژگی های طراحی منحصر به فرد با بالا نصب شده بدن و پایین-نصب تیغه های مخالف آن 210 پیشینیان. این طراحی منحصر به فرد اجازه می دهد تا پیشرفته هوش مصنوعی-مجهز به فن آوری های به گسترده تر بررسی اجمالی از محیط زیست کمتر مانع مشاهده. دلپذیری آرایه بالای هواپیماهای بدون سرنشین دارای شش جهت سنجش و سیستم موقعیت یابی ارائه می دهد که حداکثر شی-تشخیص طیف وسیعی از تا 40m (130ft) به صورت افقی و همچنین به عنوان یک ضد برخورد Beacon برای ساخت هواپیماهای بدون سرنشین بیشتر قابل مشاهده در محیط های کم نور. DJI نیز شامل آن AirSense (ADS-B) فن آوری است که هشدار اگر خلبانان هواپیماهای دیگر و یا هواپیماهای بدون سرنشین در این نزدیکی هست.

DJI نیز بهبود یافته آن OcuSync شرکت فن آوری برای فعال کردن triple-channel 1080p, انتقال ویدئو به 15 کیلومتر (9.32 m) به لطف 2.4 GHz و 5.8 GHz اتصالات که سوئیچ در زمان واقعی بر اساس آنچه ارائه می دهد روشن ترین اتصال.

با هم این سیستم با هم کار کنند به قدرت اولیه پرواز صفحه نمایش (PFD) که ” ادغام زمان واقعی پرواز و ناوبری داده ها را به یک نمایشگر یکپارچه.’ گذشته از معمول پرواز تله متری خلبان نیز مانع دیدن اطلاعات و جزئیات دیگر برای اطمینان از مناسب مسیر پرواز در شرایط روی حیله و تزویر.

این M300 RTK همچنین ویژگی های DJI جدید پیشرفته دو اپراتور حالت می دهد که دو جداگانه خلبانان دسترسی برابر به پرواز کنترل تله متری و اطلاعات دیگر. ‘در حال حاضر اگر یک خلبان می شود به خطر بیافتد و یا کنترل از دست می دهد باتری یا اتصال های دیگر خلبان دستاوردهای کنترل کامل بر M300 RTK و آن محموله’ می گوید: DJI. این ویژگی همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش خلبانان جدید که در آن معلم می تواند بیش از کنترل هواپیماهای بدون سرنشین و اگر نیاز بود.

هنگامی که با زوج جدید Zenmuse H20 دوربین سیستم M300 RTK را نیز پیشنهاد جدید برای استفاده از همگام سازی هواپیماهای بدون سرنشین در محل با اشیاء مورد علاقه را به صورت دقیق تر ردیابی محل در هماهنگ ماموریت های مانند جستجو و عملیات نجات و زیرساخت های حیاتی تعمیرات. این اولین بار است که با دقت, ‘یک تابع است که اجازه می دهد تا کاربران به علامت گذاری به عنوان مورد علاقه و فورا به اشتراک گذاری محل دقیق اطلاعات به اپراتور دوم و یا در صورت لزوم به تیم زمین را از طریق DJI FlightHub.’ روش دوم این است که هوشمند مسیر ‘که اجازه می دهد تا کاربران را به طور خودکار تشخیص و پیگیری یک جسم در حال حرکت حتی در فواصل در حالی که همگام سازی با موضوع محل پویا در زمان واقعی است.’

اطلاعات اضافی مجموعه ابزار شامل زندگی می کنند ماموریت ضبط AI-نقطه بررسی و ایستگاههای بین راه 2.0. در زیر توضیحات هر یک از سه سیستم از DJI:

زنده ماموریت ضبط [است] برای ضبط نمونه خودکار ماموریت در زمان واقعی; AI-Spot Check را قادر می سازد که جمع آوری داده ها از دقیقا همان محل در هر زمان تا حد زیادی بهبود دقت خودکار ماموریت. بعد از عکس از نمونه waypoint بازرسی ماموریت ثبت شده اند اپراتورها قادر به علامت گذاری به عنوان مورد علاقه. در طول بعدی خودکار پرواز ماموریت های هوش مصنوعی الگوریتم انجام یک مقایسه بین این موضوع مشخص شده و زمان مشاهده زنده نتیجه تصحیح دوربین گرایش بر این اساس برای ارائه دقیق و نتایج سازگار و ایستگاههای بین راه 2.0 [است] بهبود ماموریت برنامه ریزی سیستم ارائه به 65,535 ایستگاههای بین راه در حالی که حمایت از آرایه ای از اقدامات متوالی, 3rd حزب محموله و بیشتر.”

DJI می گوید: M300 RTK ارائه می دهد تا 55 دقیقه از زمان پرواز در یک باتری ارائه می دهد AES-256 رمزگذاری داده های خود را بین هواپیماهای بدون سرنشین و اتصال آن کنترل شده حفاظت IP45 با یک عامل دما از -20 تا 50° C (-4 تا 120° F) و خود-گرمایش باتری هنگامی که در حال اجرا در درجه حرارت پایین.

Zenmuse H20

در حالی که M300 RTK استفاده می شود با دیگر محموله از جمله قبلی سیستم های دوربین از DJI این Zenmuse H20 سری طراحی شده است به بسیاری از فن آوری های جدید در داخل DJI آخرین هواپیماهای بدون سرنشین. H20 سری می آید در دو نسخه: H20 و H20T.

H20 است یک سه گانه-سنسور واحد با 20MP, 23x ترکیبی زوم اپتیکال دوربین 12MP گسترده ای دوربین و لیزر یاب محدوده را پوشش می دهد که فاصله از 3-1200 متر (3-1312 متری). این H20T از سوی دیگر می افزاید: اضافی فسيل دوربین حرارتی (640 x 512 پیکسل) است که اجازه می دهد تا اپراتور برای دیدن آنچه که نامرئی برای چشم انسان با تشکر حرارتی بالا حساسیت.’

DJI نیز به روز شده خلبان آن برنامه به آن را آسان تر برای سوئیچ بین سنسورهای مختلف پردازنده H20 سری بر روی کامپیوتر کاربر و اضافه شدن چند حالت های جدید را بیشتر از چند دوربین آرایه. با یک کلیک ضبط خواهد شد گرفتن عکس و یا تصویری از هر سه دوربین به طور همزمان و بدون نیاز به سوئیچ بین دوربین های mid-پرواز و همچنین به عنوان یک حالت صحنه شب که ضبط خواهد شد بهتر در نور کم تصاویر زمانی که شرایط نور کمتر از ایده آل است.

هر دو M300 RTK و Zenmuse H20 سری محموله در دسترس برای قبل از سفارش از مجاز DJI شرکت نمایندگی مجاز و فروش. اولین واحد انتظار می رود کشتی در سه ماهه دوم سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de