آیا سرکه همیشه واقعا بد است ؟ در اینجا چگونه به بگویید.

من یک فن بزرگ از سرکه. آن را می شود استفاده روزانه در آشپزخانه من, آیا من سس سالاد, تمیز کردن, اتمام, سوپ, و ی

توسط DASTESALAMATT در 10 تیر 1399

من یک فن بزرگ از سرکه. آن را می شود استفاده روزانه در آشپزخانه من, آیا من سس سالاد, تمیز کردن, اتمام, سوپ, و یا حتی فقط jazzing تا سبزیجات. من حتی ممکن است یک مشکل جزئی با جمع آوری بطری سرکه که نمی توانید به اندازه استفاده به عنوان آنها باید (من بهترین نیت). شما ببینید من متوجه شدم من نه متفاوت سرکه ها در مجموعه از جمله یک زن و شوهر که دیده نمی شود نور روز سال است. بنابراین من شروع به تعجب می کنم: آیا سرکه همیشه بد است ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این آشپزی نمک و فلفل است که تقریبا بی پایان عمر مفید.

سرکه یک محصول تخمیر آغاز خواهد شد و خبر خوب این است که آن را یک "تقریبا نامحدود" عمر مفید. با توجه به سرکه موسسه "به دلیل اسید طبیعت سرکه خود حفظ می کند و نیاز به سردخانه. سفید مقطر و سرکه باقی خواهد ماند و عملا بدون تغییر بیش از یک دوره طولانی از زمان. و در حالی که برخی از تغییرات مشاهده می شود در دیگر انواع سرکه ها مانند تغییر رنگ و یا توسعه یک رقیق یا رسوب این است که تنها یک زیبایی تغییر دهید. این محصول هنوز هم می تواند استفاده می شود و لذت می برد با اعتماد به نفس."

در علاوه بر این به ابری و یا رسوب سرکه ممکن است یک ماده لزج به نام "مادر" که ممکن است در نگاه و صدای ترسناک است اما در واقع بی ضرر است. همانطور که از نام آن پیداست, مادر حتی می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک دسته جدید از سرکه.

بنابراین ما می توانیم نگه داشتن آن بطری سرکه در آشپزخانه برای یک سال دیگر یا بیشتر. اما ما همچنین فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از احتکار و شروع به لذت بردن از تمام کسانی که گونه های شگفت انگیز!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب