دو آشپزخانه شما فضای ذخیره سازی با این باهوش ملزومات از ظرف فروشگاه مورد علاقه های شما مشتریان فروش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما طرفداران بزرگ از ظرف, فروشگاه, اما ما اعتراف که الک را از طریق خود عدد بیانتها و معتنی راه حل ها و گزینه های ذخیره سازی می توانید یک نی نی طاقت فرسا است. خوشبختانه آنها به تنگ کردن بهترین راه حل برای خانواده مشترک درهم و برهمی مبتنی بر مشتری مورد علاقه های شما. و علاوه بر اینکه قبل از بررسی و تایید توسط همکار خریداران آنها نیز در فروش! از هم اکنون از طریق اوت 16, شما می توانید نمره تا 30 درصد همه چیز از پایین کلید مخازن ذخیره سازی به سازماندهی قفسه برای ظروف غذا. ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین معاملات زیر که همه آنها تضمین شده برای کمک به شما در مقابله با برخی از خسته کننده ترین سازمان و ذخیره سازی چالش است. توجه داشته باشید که حمل و نقل ممکن است با تاخیر به دلیل اضافه شدن روش های ایمنی, اما اگر شما به سادگی نمی توانید صبر کنید بسیاری از مکان های ارائه تماس منظقه وانت. فقط مطمئن شوید که به انتخاب خود را از نزدیک ترین فروشگاه قبل از اینکه شما شروع به خرید!

1. ProKeeper بیکر سازی (مجموعه 6)

اگر مثل من و شما بوده ام پخت خیلی بیشتر از حد معمول, شما احتمالا تا به حال مقدار زیادی از زمان برای ارزیابی چگونه لوازم پخت شما در حال سازماندهی شده است. حدس وحشی و…آنها نیست. همان! از آن زمان به خندق نشت کیسه های آرد و شکر و انتقال مواد خشک خود را به این مجموعه شش, شفاف, هوا تنگ ظروف ذخیره سازی. هر اندازه متناسب با استاندارد کیسه آرد, قند, شکر قهوه ای و رایج در پخت مواد تشکیل دهنده مانند چیپس شکلات و آجیل یا شیرینی جات ، در حالی که برخی از ظروف دارای ویژگی های خاص مانند شاکر درب و یا ساخته شده در اندازه گیری, قاشق, یکی از جالبترین باید soakable terra cotta دیسک نگه می دارد که شکر قهوه ای از تجمع!

خرید: ProKeeper بیکر سازی (مجموعه 6), $45 (به طور معمول $60)

2. ارتقا بامبو ظروف سینی

این ارتقا ظروف سینی یکی از مورد علاقه ما در سازمان تخصصی و کاملا ارزش snagging در طول یک فروش. ساخته شده از با دوام بامبو آن اقدامات 18 اینچ عمیق, ساخت آن را ایده آل برای سازماندهی ظروف و یا ابزار آشپزخانه. بسته زیر شلواری خود را, شما می توانید نگه داشتن آن فرو ریخت به سه بخش یا جلو به پایان می رسد به ایجاد یک چهارم یا پنجم سینی. می توان آن را گسترش داد از 13 تا 22 اینچ گسترده و نکته: شما حتی می توانید جهت سینی بنابراین بخش اجرا به صورت افقی!

خرید: ارتقا بامبو ظروف سینی $24 (به طور معمول $30)

3. Lynk کروم بکشید کابینه کشو

عمیق, کاورنو ضد زیر فضای ذخیره سازی می تواند درد مطلق به دسترسی و اغلب تبدیل به یک catch-all برای سایر لوازم و وسایل آشپزی. این براق رک باعث می شود بسیاری از این فضاهای بی دست و پا و پس از آن اسلاید هموار در مسیر شما نمی خواهد که به فشار برای رسیدن به اقلام است. ساخته شده از کروم اندود فولاد ضد زنگ با ضخامت لبه دندانه دار کردن می آید در چهار اندازه بنابراین شما می توانید با استفاده از یک زیر باریک, حمام, سینک و یا به صورت گسترده کابینت آشپزخانه. با دوام ساخت و ساز نمی خواهد خم در زیر آیتم های سنگین ساخت آن را ایده آل برای ذخیره سازی میکسر پایه پردازنده های مواد غذایی و یا کوره های هلندی.

خرید: Lynk کروم بکشید کابینه زیر شلواری, شروع می شود در $35 (به طور معمول $45)

4. بامبو عمیق کشو سازمان

چیزی جادویی در مورد تبدیل هم ریخته کشو به کارآمد سازمان فضایی بدون استفاده از یک ابزار است. این محکم بامبو سازمان گسترش یا قرارداد بسته به نیاز شما. هنگامی که شما آن را راه اندازی هر شیشه ابزار و یا ظروف خود را نقطه تعیین شده و شما هرگز به صرف وقت اضافی دوم rummaging از طریق یک کشو آشپزخانه هرگز دوباره.

خرید: بامبو عمیق کشو, سازمان, $24 (به طور معمول $30)

5. Lynk کروم بکشید درب دارنده

6. iDesign لینوس تقسیم تنبل سوزان

تنبل Susans نیست فقط سرگرم کننده را به چرخش در اطراف (اگر چه آنها واقعا هستند!), آنها همچنین یکی از بهترین راه برای استفاده از پشت گوشه ها در کابینت یا قفسه بندی. این تقسیم 11-inch تنبل سوزان جادار به اندازه کافی به شما کمک کند ذخیره و به راحتی مشاهده بطری چاشنی روغن یا سس گوجه فرنگی در آشپزخانه یا کابینت آشپزخانه. روشن پلاستیکی و همچنین محافظت از قفسه مهم میگذرد و یا نشت.

خرید: iDesign لینوس تقسیم تنبل سوزان 20 دلار (به طور معمول $25)

7. 3-ردیف بامبو گسترش ادویه قفسه

تنها چیز آزار دهنده تر از بودن قادر به پیدا کردن یک ادویه خاص برای یک دستور است گفت: ادویه و سپس پیدا کردن آن به خاک سپرده شد در بازگشت از کابینه خود را. این گسترش ادویه قفسه باعث می شود استفاده از فضای عمودی با سه ردیف بنابراین شما به راحتی می توانید مشاهده تمام ادویه جات ترشی جات. و پس از آن گسترش می یابد, آن می تواند به رشد خود را با ادویه مجموعه است. هرگز دوباره به شما خرید یک تکراری ادویه.

خرید: 3-ردیف بامبو گسترش ادویه قفسه $24 (به طور معمول $30)

8. iDesign لینوس عمیق کشو سطل

موارد را در شربت خانه خود را به یخچال یا کابینت های شسته و رفته و مرتب با این کشو سطل. هر پایان با دوام مخازن شفاف است رسیدگی به آن را آسان به گرفتن و کشیدن برای گرفتن هر آنچه در آن است شما در حال ذخیره سازی. موجود در سه اندازه آنها بزرگ برای نگه داشتن میان وعده بوکس, جعبه پاستا و کنسرو سازمان یافته است. زیرا هنگامی که شما می دانید آنچه شما در دست شما نمی خواهد بیش از فروشگاه! پاداش: از آنجا که مخازن در حال stackable, شما قادر خواهید بود به بهترین استفاده را از فضای عمودی در شربت خانه خود را و یا یخچال.

خرید: iDesign لینوس عمیق کشو مخازن شروع می شود در $13 (به طور معمول $16)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de