دوشس کمبریج راه اندازی مسابقه عکس به سند مستند زندگی در انگلستان

دوشس کمبریج راه اندازی کرده است یک مسابقه عکاسی با همکاری گالری ملی پرتره به سند داستان از محبت انسان و درد و رنج در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مستند در بریتانیا. مشتاق و قادر به کار عکاس خودش دوشس می گوید که او امیدوار است این رقابت ها خواهد ویترین زندگی تحت مستند و داستان از چگونه ساکنان انگلستان قرار گرفتند.

این مسابقه به نام هنوز نهفت در یک نمایشگاه آنلاین از 100 از بهترین تصاویر وارد شده است. هر چند دسته بندی به عنوان مثل تم یاران و قهرمانان جدید خود را عادی و اعمال محبت پيشنهاد شده است و کیت انتظار برای دیدن تصاویر به تصویر می کشد دلخراش داستان از غم و اندوه و همچنین نشاط بخشی از داستان است که نشان می دهد چگونه این جمعیت آمده است با هم به یکدیگر کمک کنند.

این رقابت ها در نظر گرفته خواهد شد توسط دوشس خودش همراه با مدیر بریتانیا در گالری ملی پرتره دکتر نیکلاس کوللینن به عنوان به خوبی به عنوان اعضای تیم گالری. ورود به این مسابقه رایگان است و شما می توانید یکی از تصاویر همراه با یک توضیح کوتاه از آنچه در تصویر است. این گالری می گوید: “تصاویر باید شامل مردم می شود و می تواند گرفته شده بر روی گوشی و یا دوربین های دیجیتال. هر تصویر خواهد بود در ارزیابی احساسات و تجربه آن را منتقل به جای آن با کیفیت عکاسی و یا تخصص فنی.’ تصاویر را نیز باید در نظر گرفته شده در انگلستان است.

دوشس کمبریج است که یک حامی گالری ملی پرتره و همچنین به عنوان حامی the Royal Photographic Society. او تبدیل شده است به رسمیت شناخته شده برای خود را با لمس کردن تصاویر از فرزندان او و شناخته شده است به یک DSLR کانن و Powershot کاربر گرفته شده درس از شناخته شده انگلستان عکاس مطبوعات. او به تازگی منتشر شده تصاویر گرفته شده به عنوان بخشی از یک پروژه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ ،

رقابت در حال حاضر باز است و بسته در 18 ژوئن سال 2020 است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و ارسال مطلب در گالری ملی پرتره وب سایت.

مطبوعات اطلاعات

{pressrelease}

به همین دلیل است که این پروژه به نام ‘هنوز’?

امروز جامعه ما گفته شده بود برای منزوی به ماندن در داخل و نه به سفر بی ارزش و یا بیرون بروید مگر اینکه حیاتی –به نگه دارید هنوز هم برای حفاظت از یاران ما و قهرمانان.و در حالی که زندگی بسیاری از مردم را در برگزاری برخی وجود دارد که کار سخت تر از همیشه و دیگران که تحمل این تحول از مشکلات و از دست دادن.

از طریق این پروژه ما امیدواریم که برای ثبت این تجربیات برگزاری هنوز به ضبط لحظات در زمان.

بنابراین برای کسانی که زندگی مجبور شده اند به رکود و کسانی که مشغول به کار در یک سرعت گیج کننده ما امیدواریم که این پروژه ارائه خواهد شد یک فرصت برای ثبت تجربه شخصی ما از طریق یک تصویر ثابت. و است که با گرد هم آوردن این فرد لحظه های ما می تواند به ایجاد یک جمعی پرتره مستند بازتاب پذیری و شجاعت طنز و غم و اندوه و خلاقیت و مهربانی و تراژدی و امید است.

‘هنوز’ پرتره ای از کشور ما به عنوان ما مکث برای دیگران و تجلیل از کسانی که ادامه داد: بنابراین ما می تواند به ایمن ماندن.

چه سه تم ؟

  • یاران و قهرمانان
  • اعمال محبت
  • جدید خود را عادی

این پیشنهاد شده است برای کمک به کسانی فکر می کنم در مورد آنچه که آنها ممکن است به عکس.

لطفا توجه داشته باشید این تم نیست دسته بندی که کسانی که به طور خاص را وارد کنید اما در نظر گرفته شده به عنوان الهام بخش برای محتوا و خواهد بود در ذهن پانل زمانی که آنها برای انتخاب نهایی 100.

آیا این مطلب در تاریخ ؟

ورود باز می شود در 7 مارس سال 2020 و تاریخ بسته شدن 17.00 در 18 ژوئن 2020

آیا محدودیتی وجود دارد که می توانید وارد کنید ؟

این پروژه در مورد ضبط تجربه مردم در بریتانیا بنابراین ما می خواهم عکس گرفته شده در انگلستان است.

وجود دارد هیچ محدودیت سنی و پروژه های باز برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان. اما زمانی که ارائه یک تصویر کسانی که نیاز به تایید می کنند که تصویر خود را در کار است و نه توهین آمیز و تجاوز نیست هر گونه قوانین انگلستان (رجوع کنید به شرایط و ضوابط برای جزئیات بیشتر) و این که هر کسی زیر سن 18 سال است که رضایت پدر و مادر/نگهبان را وارد کنید. رضایت نیز توان مورد نیاز برای هر نگهدار که قابل شناسایی در عکس (برای کسانی که زیر 18 از پدر و مادر/نگهبان).

ما از شما خواهد خواست کسانی که به دنبال جریان اجتماعی فاصله زمانی که قوانین شرکت.

چگونه می توانم وارد کنید من عکس ؟

بازدید www.npg.org.uk/holdstill تکمیل فرم ثبت نام و آپلود تصویر خود را همراه با یک عنوان کوتاه داستان عکس.

چگونه بسیاری از تصاویر می توانم ارسال کنم ؟

شما می توانید یک تصویر دیجیتال.

هر قالب محدودیت در نوشته?

چه الزامات مورد نیاز برای تصویر که من ارسال کنم ؟

هر تصویر باید ذخیره به عنوان یک فایل JPG/JPEG و کوچکتر از 3 MB.

چگونه بسیاری از عکس ها به پایان خواهد رسید تا در انتخاب نهایی?

انتخاب نهایی خواهد بود 100 عکس.

دیگر چه الزامات مورد نیاز خواهد بود?

اگر تصویر خود را بخشی از 100 انتخاب شما مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل فرم به ارائه اطلاعات در مورد خودتان و تصویر.

وجود دارد خواهد بود یک کلاه به تعداد کل مطالب به پروژه ؟

وجود خواهد داشت بدون درپوش بر تعداد کل مطالب به این پروژه است.

خواهد شد که ساخت انتخاب?

انتخاب خواهد شد ساخته شده توسط یک پانل از جمله اعضای گالری پرتره ملی, تیم, دوشس کمبریج و مدیر گالری ملی پرتره دکتر نیکلاس کوللینن.

هنگامی که خواهد شد انتخاب می شود در نظر ؟

انتخاب در دسترس خواهد بود برای مشاهده به عنوان یک ‘مجازی’ نمایشگاه در گالری وب سایت در مرداد ماه سال 2020 است. پس این “نمایشگاه مجازی” ما امیدواریم که برای نشان دادن تصاویر در سراسر کشور بعد از آن در سال اگر چه ما قادر به تایید جزئیات در این مرحله با توجه به محدودیت های فعلی.

می توانم در نرم افزار توسط پست ؟

تمام مطالب ارسالی باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت.

من می خواهم برای گرفتن عکس از طریق یک برنامه از کسی که من دست است که بر اساس در یک کشور دیگر است و این مجاز است ؟

بله این اجازه به تصویر گرفته شده است در انگلستان.

چه خواهد شد شما را با اطلاعات شخصی من ؟

لطفا شرایط و ضوابط. تمام اطلاعات شخصی داده خواهد شد ایمن توسط گالری و تنها استفاده می شود به اداره ورود خود را. آن را ممکن است برای استفاده داخلی پژوهش/اهداف آماری. آن را نمی خواهد به هیچ شخص ثالثی غیر از شرکای پروژه برای مدیریت پروژه است.

{/pressrelease}

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>