هر 4 جولای دستور شما همیشه می تواند نیاز (همه در یک مکان)

Post Image

اعتبار: صدفی Westerhausen

چهارم جولای نزدیک میشویم و مانند تعطیلات است که قبل از آن در این سال به نظر می رسد زیادی متفاوت است که آنچه ما شده است استفاده می شود. با اینحال ما هنوز با استفاده از آن به عنوان یک روز به طبخ برخی از کلاسیک تابستان مورد علاقه های شما و امیدوارم که شما همان را انجام دهید. یعنی ممکن است جرقه کوره داشتن پایین کلید پیک نیک در حیاط خلوت و یا بسته بندی کولر خود را برای ساحل. ما باید بیش از 50 دستور العمل های برای کمک به شما در برنامه ریزی خود را بهترین و خوشمزه ترین جولای 4th نشده است.

شیب سالسا و تنقلات

وقتی که می آید به تابستان وعده شما به سادگی هرگز نمی توانید به اشتباه با یک دسته تازه سالسا و تراشه های. قرار دادن یک کاسه کرم آووکادو یا 7 لایه شیب و شما می توانید مطمئن شوید که از آن خواهد شد gobbled در هیچ زمان.

7-لایه شیب

هفت لایه شیب است که همه چیز شما در مورد تاکو از لوبیا و guac به خامه ترش و پیکو د گالو خدمت dip-سبک.

دریافت دستور العمل

کرم آووکادو شیب

سه چیز ساده — آووکادو رسیده و نرم بز و پنیر و آب لیمو و چرخش آنها را با هم برای ایجاد creamiest, dreamiest شیب شما هرگز تصور است.

دریافت دستور العمل

پخته هالاپینیو پوپر شیب

با تنها مقدار مناسبی از گرما و روغنی ترد ریتز ترقه با شکوه این خامه شیب سلیقه درست مثل یک هالاپینیو پوپر.

دریافت دستور العمل

لوبیا سیاه و سفید & ذرت سالسا

در هنگام پرتاب با آب آهک تند chipotles و گشنیز تازه یک فروتن می توانید از لوبیا سیاه و سفید و یک گوش از تابستان تازه و ذرت در حال تبدیل به یک جسورانه کامل-طعم سالسا شما می خواهید به خوردن همه چیز.

دریافت دستور العمل

هندوانه سالسا

این پنج عنصر شیب است که همه چیز خود را از تابستان است گم شده است.

دریافت دستور العمل

Halloumi و خربزه سیخ کباب

فراموش نکنید که خود را به طور منظم پنیر صفحه بروید و برای تابستانی کباب حاوی سوخته خربزه و briny halloumi خار با عسل و لیمو ترش و لعاب.

دریافت دستور العمل

کبابی, کباب بال مرغ

به جای پخت و یا سرخ کردن, این بال پخته شده کم و آهسته پس از آن پرتاب در کوره درست قبل از خدمت.

دریافت دستور العمل

نوشیدنی های طراوت

روزهای گرم تابستان تقاضا بیشتر سرد و نوشیدنی ها. شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به جلو و با هم یک پارچ شربت ابلیمو چای شیرین و یا شاید برخی از سان گری و یا یک خلاصه prosecco پانچ.

خانه لیموناد

خندق شربت ساده برای, ساده ترین, در خانه, لیموناد تا کنون.

دریافت دستور العمل

چای شیرین

آن را تابستان تا زمانی که وجود دارد یک پارچ چای شیرین در یخچال. در اینجا نحوه ایجاد یک batch همه لذت می برند.

دریافت دستور العمل

3-2-1 پارچ مارگاریتاس

بزرگ مارگاریتا پیچیده نیست و اجازه ندهید کسی به شما بگوید در غیر این صورت. اگر شما تکیلا, لیکور پرتقال (مانند Cointreau یا سه بخش) و مقدار زیادی از لیمو در دست شما همه چیز شما نیاز دارید.

دریافت دستور العمل

هندوانه Prosecco پانچ

تازه و خوش طعم تکه های هندوانه و سرد نعنا فقط بلیط برای ساخت شامپانی prosecco احساس فوق العاده خلاصه.

دریافت دستور العمل

درخشان توت فرنگی خیار سان گری

با استفاده از prosecco به عنوان پایه این سان گری به جای هنوز شراب قرمز یا سفید به طور خودکار باعث می شود آن را مناسب برای هر نوع با هم.

دریافت دستور العمل

کبابی برگزیدهها

همبرگر و هات داگ همیشه شرط بندی امن, اما ما نیز عشق herby میگو کباب هالاپینیو-آهک مرغ, سیر, کره, ماهی قزل آلا یا ساده فویل بسته غذا.

آسان هالاپینیو مرغ گریل شده

با طعم ترش لیمو ترش و آتشین گرمای jalapenos این آسان مرغ کبابی سینه تابستان گیج.

دریافت دستور العمل

آسان استیک گریل شده

اگر شما مرعوب کباب استیک این دستور برای شما. این هوشمند آن را آسان و بازده آن بی وقفه استیک گریل شده در هر زمان تنها.

دریافت دستور العمل

آبدار, همبرگر کبابی

فقط یک عنصر را به همبرگر خود را بی نهایت juicier این تابستان و آن را در حال حاضر در آشپزخانه شما: کره!

دریافت دستور العمل

کره سیر ماهی در فویل

آماده برای رفتن فراتر از مرغ گریل همبرگر و هات داگ ؟ مناقصه, پوسته ماهی قزل آلا خیس در, سیر, کره, است, دست به پایین بهترین چیز برای پختن در کوره خود را در این تابستان.

دریافت دستور العمل

سوسیس سیب زمینی سبز و لوبیا بسته

ترکیب پخته شده و پرس سوسیس سرخ کرده, سیب زمینی خرد شده و لوبیا سبز; مقداری کره اضافه کنید و یک خط تیره از ادویه کاخون; و داخل فویل بپیچید برای هیچ ظروف سرباز یا مسافر شام در دقیقه.

دریافت دستور العمل

گوشتی برق

هیچ کوره بدون مشکل! وجود دارد مقدار زیادی از گوشتی, خلاصه برق است که مناسب برای روز و نیازی به کوره. اگر شما برای یک کمی از یک پروژه برای یک دسته پر رو دنده در فر یا برخی از مرغ سرخ شده. و یا اگر شما ترجیح می دهم به نگه داشتن همه چیز به آسانی می توان زعفران و ترشی مرغ یا آرام پز گوشت خوک کشیده خواهد شد راست تا کوچه شما.

فر پخته دنده

ما ترک خورده کد برای ساخت کاملا مناقصه و دهان آبیاری دنده کبابی در فر.

دریافت دستور العمل

قهوه ای کره رول خرچنگ

با الهام از شامگاه صدف شرکت. در پورتلند مین تکه های بزرگ گوشت در حال پرتاب با غنی قهوه ای کره. این یک دیوانه مقایسه با گوشت خرچنگ که متعادل با فشار آب لیمو و یک دانش سطحی از تازه خرد شده پیازچه.

دریافت دستور العمل

سس گوجه فرنگی ترشی مرغ

تند و دارای مزه تند ترشی آب یک عنصر آب نمک باعث می شود که مناقصه و خوشمزه ترین مرغ شما را به خوردن تمام تابستان.

دریافت دستور العمل

فوری قابلمه گوشت خوک Carnitas

با تشکر فوری گلدان شما می توانید لذت بردن از ومزه غیرممکن مناقصه carnitas در کسری از زمان.

دریافت دستور العمل

آرام پز, هاوایی, پستان, ساندویچ

شورتی,-نرم هاوایی رول بالا انباشت اشیاء بدست آمده با برش مناقصه گوشت گاو گوشت و آناناس شیرین همه صدر با یک ترد طراوت کلم سالاد کلم.

دریافت دستور العمل

گیاهی برق

اگر شما ترجیح می دهید به جست و خیز گوشت وجود دارد بسیاری از گزینه های برای فصل تابستان گیاهی برق. کبابی پیتزا یکی از مورد علاقه ما اگر چه fs شما می خواهید برای بارگذاری بر سبزیجات اسفناج و پنیر بز-پر portobellos گل کلم استیک و کباب گیاهی هستند همه برنده.

برگر گیاهی, دستور العمل

این دستور همه گیاه خواران شده است. آن را ساده و سبزی و لوبیا برگر دستور العمل که محکم به اندازه کافی برای نگه دارید تا در کوره.

دریافت دستور العمل

دلمه قارچ Portobello

بسته بندی شده با پنیر بز خورشید خشک گوجه فرنگی و اسفناج سرخ کرده, این لود قارچ در حال پر کردن بیشتر از شما ممکن است انتظار. فلفل قرمز بو داده نیز یک پایه خوب برای گوجه فرنگی.

دریافت دستور العمل

کبابی Chipotle آهک گل کلم استیک

با یک سخاوتمندانه فشار پر از وزوز آب آهک گرد پودر فلفل قرمز و دودی کاراکتر از کوره گل کلم استیک اصلی ما می تواند همه را پشت سر گذاشت.

دریافت دستور العمل

بالزامیک لعاب کباب گیاهی

هر گیاهی برنده هنگامی که آن را آغشته به یک شیرین و سیر بسته بندی شده بالزامیک لعاب و کباب در کباب تا کاراملی و مناقصه.

دریافت دستور العمل

پیتزا کبابی

این روش سخت است هنگامی که شما از آن آویزان و به لطف فوق العاده بالا حرارت از کوره آن باعث می شود برخی از بهترین پیتزا شما تا به حال غذا خوردن!

دریافت دستور العمل

تابستان تازه و سالاد و Slaws

هیچ ژوئیه 4 وعده غذایی کامل است بدون برخی از نوع تابستانی سالاد. اگر شما در حال رفتن برای یک کلاسیک cookout پرنیان, خامه, سالاد سیب زمینی یا سالاد گوجه فرنگی ، اگر شما در حال حاضر کوره اخراج کردن برای وعده غذایی خود را, ما, کبابی, کدو سبز سالاد ظرف بزرگ انتخاب کنید. و اگر هدف شما این است برای نگه داشتن آن ساده و سالاد خیار یا یک ترد سالاد آنچه شما نیاز دارید.

نهایی کدو کبابی سالاد

کدو سبز کبابی تا دودی و سپس پرتاب با لیمو و سرکه بریزید فتا و نعناع برای یک سالاد تازه شما می خواهید به غذا خوردن در تکرار تمام تابستان.

دریافت دستور العمل

سالاد سیب زمینی کلاسیک

اگر شما به دنبال برای کلاسیک ترین و قدیمی از مد افتاده سالاد سیب زمینی در اطراف در اینجا دستور العمل برای شما.

دریافت دستور العمل

دوغ و سالاد خیار

این طراوت تفسیر کلاسیک خامه سالاد خیار هنوز تمام پستی و بحران اما شامل عناصر از raita و ماست و خیار, دیگر خنک کننده خیار-و-لبنیات ظروف.

دریافت دستور العمل

کنجد و زنجبیل سالاد کلم

اگر شما می خواهید یک غذای مختصر ظرف است که در مجموع جمعیت pleaser وجود دارد هیچ انتخابی بهتر از این کنجد و زنجبیل و سالاد کلم.

دریافت دستور العمل

ساده ترین سالاد میوه تابستان

ساده عسل-لیمو پانسمان مشخصی با دارچین می دهد این پایه سالاد میوه یک بازی سرگرم کننده پیچ و تاب.

دریافت دستور العمل

تابستان طرف ظرف مورد علاقه

این مهم نیست که آیا شما برای اذوقه و نوشابه ذرت در چوب بلال یک لود سالاد ماکارونی یا لوبیا پخته این سمت غذاهای فصل تابستان ملزومات است.

ذرت کبابی در بلال

این روش ساده برای کباب ذرت در چوب بلال شما را با برگ آبدار دودی cobs شما می توانید با خوشحالی خدمت در weeknight یا برای تابستان باش.

دریافت دستور العمل

فوری گلدان ذرت در چوب بلال

این روش برای ساخت ذرت در چوب بلال در فوری دیگ آشپز 8 cobs در کمتر از 20 دقیقه. به علاوه وجود یک نکته برای ذوب کره را در همان گلدان!

دریافت دستور العمل

آسان سالاد ماکارونی

این مایو-رایگان سالاد ماکارونی است که بر اساس یک فرمول است که شما می توانید به راحتی انطباق با مورد علاقه خود را مخلوط-ins.

دریافت دستور العمل

پستو سالاد ماکارونی

هیچ چیز می گوید: تابستان مانند پیچک ماکارونی, موتزارلا, مروارید, آبدار, گوجه فرنگی و خیار ترد لباس پوشیدن و در سس ریحان.

دریافت دستور العمل

کلم بروکلی و پنیر فتا سالاد ماکارونی

این یک سالاد ماکارونی ساده است که آسان به عشق. کلم بروکلی اضافه می کند, سالم و بی خطر بحران زیتون قرض briny نیش و فروپاشید فتا منجر به مقدار زیادی از شور خوبی است.

دریافت دستور العمل

Succotash

یک بشقاب از succotash جشن همه پر جنب و جوش سبزیجات در آینده به های نجومی: ذرت کودک لیما لوبیا قرمز رسیده گوجه فرنگی, مناقصه و بامیه. در اینجا چگونه آن را در طول ماه های بهار و تابستان.

دریافت دستور العمل

فوری دیگ لوبیا پخته

این 5 عنصر, فوری, گلدان, لوبیا پخته هستند و تنها چیزی که شما نیاز به برای تابستان potlucks و کباب کردن حیاط خلوت.

دریافت دستور العمل

4 جولای دسر

هر 4 جولای غذا نیاز به چیزی شیرین به دور آن است. اگر شما در حال بازی به نوبه خود در فر, پای گیلاس میله های زندان هستند به خوبی به ارزش آن. و برای چیزی سرد و دلتنگ دوستانه را-با الهام از هندوانه رول تضمین شده است به یقین رسید.

قرمز و سفید و آبی میله پنیر

کیک پنیر خامه غنی و بارها بوسید با لیمو و نکردم با شیرین آبدار توت پاسخ به آنچه که برای خدمت به مردم مورد علاقه خود را در این 4th جولای.

دریافت دستور العمل

پرچم کیک

این با شکوه خامه-طلاکاری کیک رنگارنگ تعجب داخل است که باعث می شود این وانیل-کیک-دیدار-توت-نان روغنی دستور ایستادگی کردن از بقیه.

دریافت دستور العمل

بسیار بری 4 جولای کیک

این کیک به عنوان جشن مثل همیشه: قرمز, تمشک, کیک سفید و گراوند و زغال اخته اطمینان حاصل شود رنگ طرح مراقبت گرفته شده است.

دریافت دستور العمل

ترقه برنج Krispies رفتار

قرمز و آبی پاپ سنگ نه تنها این برنج Krispies رفتار نگاه, جشن, اما آنها نیز این رفتار به طور جدی سرگرم کننده برای غذا خوردن.

دریافت دستور العمل

هندوانه رول

هندوانه رول شربت-دیدار-بستنی درمان معروف ساخته شده توسط دوستانه رستوران اما در خانه این طراوت درمان این نوع از سرگرم کننده خالص است که باعث می شود شما قهرمان محله استخر پارتی.

دریافت دستور العمل

پای گیلاس میله

گیلاس شیرین هستند بی شک ستاره این آسان تابستانی, دسر, اگر چه من شک ندارم شما عشق بادام-معطر, پوسته روغنی فقط به اندازه.

دریافت دستور العمل

کبابی برنج Krispies رفتار

کبابی برنج Krispies رفتار gooey کاراملی و جادویی ترین چیز شما می توانید در حالی که کوره است که هنوز هم گرم است.

دریافت دستور العمل

بدون پخت ماهی تابه ورق ماست لیمو ترش

هر نیش از این ترش استقبال شما با سندی graham cracker پوسته برگزاری با شکوه, لیمو, ماست, مرکز صدر با ضخامت چرخش شلاق سرد (یا به طور منظم خامه, اگر شما ترجیح می دهند).

دریافت دستور العمل

اعتبار: Kitchn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de