هر تابستان سالاد دستور شما همیشه نیاز

اگر شما از من بپرسید وجود ندارد رضایت بخش تر, خوشمزه و آسان راه را برای بهرهگیری از فضل تابستان تولید را در نوک انگشتان ما از یک ol’ سالاد. واقعا وجود دارد یک سالاد برای همه موارد و یا هر گونه سبزیجات شما برداشت تا در بازار کشاورزان و یا دریافت در هفته خود را CSA جعبه.

تابستان سالاد پاسخ به تقریبا هر مناسبت می شود آن را یک بازی گاه به گاه ناهار (برای رفتن به جلو گیاهی-بسته بندی غلات سالاد) آسان شام weeknight (panzanella است که همیشه یک ایده خوب) و یا تازه و ساده یک سمت به دور از هر آنچه که شما برای شام (شما هرگز نمی توانید به اشتباه با سالاد خیار). وجود دارد یک زمان و مکان برای برگ سبز, سالاد, اما در حال حاضر زمان خود را برای ساخت سالاد با تابستان شیرین, ذرت, گوجه فرنگی قرمز آبدار, ترد, cukes و روح لوبیا.

از تابستان کلاسیک که برجسته این فصل ستاره های بزرگ (مانند خیار و ذرت و گوجه فرنگی و سالاد) به زبانه دار slaws و نمی تواند-miss سالاد میوه, ما همه آنها را در اینجا ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>