همه چیز در مورد گوشت خوک Spareribs: چگونه به آنها را خرید و طبخ آنها را به کمال

اگر شما هرگز پخته شده spareribs قبل از پرداختن به این گوشتی دال می تواند احساس کاملا تهدید آمیز است. اما من به

توسط DASTESALAMATT در 25 خرداد 1399

اگر شما هرگز پخته شده spareribs قبل از پرداختن به این گوشتی دال می تواند احساس کاملا تهدید آمیز است. اما من به شما اطمینان دهم که شما می توانید آن را انجام دهید و آن را به مراتب راحت تر از آن به نظر می رسد. از خرید گوشت خوک spareribs به پخت و پز آنها را در خانه در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به مناقصه شاداب دنده در هر زمان. (Spoiler alert: هیچ کوره لازم!)

چه Spareribs و چرا باید شما آنها را طبخ?

Spareribs مسلما محبوب ترین نوع دنده; آنها آنهایی که اغلب در بر داشت در فروشگاه مواد غذایی محلی خود. آنها برش از قسمت پایین دنده ها (با کودک عقب دنده در بالا) و قفسه سینه. آنها راست تخت استخوان با بیشتر ابری در سراسر گوشت از کودک پشت. دنده گوشت نسبتا دشوار است و می تواند چرب, اما اگر به مقدار زیادی از زمان به طبخ آنها را تبدیل به مناقصه ومزه گوشت.

خرید و ذخیره سازی گوشت خوک Spareribs

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد خرید spareribs و چه چیزی برای انجام با آنها را هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی.

Spareribs و کودک عقب دنده دو برشهای مختلف.

این محبوب کاهش مشابه هستند اگر چه آمده از مناطق مختلف از حیوانات. کودک عقب دنده نیست از بچه خوک — آنها بالا, دنده برش از جایی که دنده دیدار با ستون فقرات. استخوان ها کوتاه تر در مقایسه با spareribs که برش از زیر نوزاد عقب, دنده.

Spareribs به فروش می رسد در یک دال.

هنگامی که مرور گوشت مورد در فروشگاه مواد غذایی شما متوجه spareribs به فروش می رسد در یک واحد بزرگ دال. انتظار می رود آن را به وزن بین 2 1/2 و 3 1/2 پوند با حداقل 11 استخوان در هر دال.

حدود نیمی از وزن دال استخوان است.

کامل دال از دنده ممکن است به نظر می رسد مانند راه گوشت بیشتر است که شما نیاز به یک زن و شوهر از مردم اما به یاد داشته باشید که حداقل نیمی از آن (اگر نه بیشتر) استخوان است.

یکی دال می تواند خوراک مورد دو نفر است.

اگر آن را اولین بار خود را خرید دنده بدانند تنها مقدار مناسبی برای خرید می تواند گیج کننده. یک دال است که به طور معمول به اندازه کافی برای تغذیه دو بزرگسالان, اگر چه بسیار گرسنه فرد می تواند از تمام کردن همه چیز!

شما می خواهید گوشت خوک spareribs با صورتی قرمز رنگ.

برای اطمینان از شما به خانه یک قطعه از گوشت و استفاده از نشانه های بصری برای کمک به شما در خرید spareribs. نگاه برای دنده که مایل به رنگ صورتی-قرمز رنگ با برخی ابری در گوشت (به یاد داشته باشید که چربی برابر با عطر و طعم!). هدایت و روشنی از گوشت آن را کم رنگ در رنگ و یا دارای لکه های تیره در چربی است.

Spareribs می تواند ذخیره شده در یخچال تا 3 روز.

بهتر است برای طبخ spareribs به زودی پس از خرید آنها اگر چه آنها را نگه دارید برای دو تا سه روز در یخچال است. هر یک بیش از سه روز و آن را بهترین راه برای ذخیره آنها را در فریزر که در آن آنها را حفظ خواهد کرد تا شش ماه. طرح به دنده یدکی حدود 12 تا 14 ساعت برای گرم شدن در یخچال و فریزر قبل از پخت و پز.

Spareribs فوق العاده همه کاره و بسیار آسان به طبخ. این چیزهایی که ضروری بدانند به آنها حق در هر زمان است.

شروع با ماساژ خشک یا ترشی یک روز در پیش است.

از یک عطر و طعم نظر spareribs بهره مندی از پوشش داده شده با یک خوشمزه ماساژ خشک یا ترشی اما هنگامی که شما اضافه کردن آن باعث می شود یک تفاوت بزرگ در چگونه آنها به نوبه خود. بیشتر وقت طعم مالش را برای نفوذ به گوشت و عمیق تر به عطر و طعم شما می توانید انتظار زمانی که آنها ضربه جدول — به خصوص پس از پاک ترین و ترشیجات به اندازه کافی نمک برای کمک به ترد کردن گوشت. ما می خواهم برای اضافه کردن مالش یا ترشی یک روز قبل از پخت آنها را به برخی از زمان به کار سحر و جادو خود را.

نمی کوک spareribs مستقیم از یخچال.

به جای پخت و پز spareribs مستقیم از یخچال اجازه دهید آنها را به نشستن در دمای اتاق حدود 30 دقیقه قبل از شما آغاز شده است. دادن گوشت فرصتی برای گرم کردن اطمینان بیشتر حتی پخت و پز.

اضافه کردن سس باربیکیو در پایان پخت و پز.

اگر شما قصد دارید بیش از اندازه سس باربیکیو بیش از دنده صبر کنید تا پایان پخت و پز. آیا کباب کردن و یا پخت و پز, دنده, در, فر, اضافه کردن سس در اواخر بازی به جلوگیری از شعلهور شدن و سوختن است.

نترس از رنگ صورتی گوشت.

کمی صورتی کاملا خوب است. برای spareribs با تمام گوشت و درجه حرارت داخلی نه رنگ است بهترین شاخص doneness.

طبخ گوشت خوک spareribs به 145°F.

اندازه گیری دمای داخلی با یک پروب دماسنج بهترین راه برای اندازه گیری doneness از گوشت خوک spareribs. همانطور که با تمام کاهش از گوشت خوک دنده باید پخته شده را به حداقل 145°F, اگر چه با توجه به سختی از گوشت و طبخ زمان درجه حرارت گوشت به پایان رسید, به احتمال زیاد خواهد بطور قابل توجهی بالاتر است.

ساده ترین راه برای طبخ گوشت خوک Spareribs در خانه

Spareribs بهره مندی از پایین پخت و پز آهسته و ساده ترین راه برای انجام این کار در صفحه اصلی در کوره است.

این روش شروع می شود با چند دقیقه زیر جوجه های گوشتی به قهوه ای گوشت و سپس دنده پخته شده در درجه حرارت کم برای چند ساعت تا زمانی که تبدیل شدن آنها به سوپر مناقصه.

برای بهترین نتایج در هنگام پخت دنده در فر جلوگیری از تنظیم دنده ها به طور مستقیم بر روی یک ورق پخت. به جای مجموعه ای دندانه دار کردن سیم بیش از یک ورق پخت و سپس محل دنده در بالا در یک لایه. بلند کردن گوشت تا اجازه می دهد تا حرارت به گردش در همه طرف.

دستور العمل پخت و پز Spareribs در فرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب