همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کلم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.که در آن

توسط DASTESALAMATT در 16 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

که در آن ما خواهد بود و بدون کلم? این فروتن گیاهی است که اغلب برای اعطا گرفته در slaws و سالاد, اما در طول چند سال گذشته من ام به تماشای آن روند صعودی به یک ستاره نقطه خود را. در اینجا چند چیز مهم است به دانستن در مورد کلم و پس از آن برخی از بهترین راه برای آن را انتخاب کنید تکه تکه آن و خوردن آن!

رایج ترین انواع کلم

شایع ترین کلم شما در فروشگاه مواد غذایی در حال سرخ و سبز کلمبا نپا و پیچ نزدیک پشت. سبز و قرمز کلم ها ترد زمانی که خام و کمی شیرین است. نپا سبکتر و lacier (گاهی اوقات نیز به نام کلم چینی) است و بیشتر آبکی بحران. پیچ است و پر نور و نزدیک به نه به عنوان ترد بنابراین ما ترجیح می دهند آن را پخته vs. raw.

باید بدانید حقایق برای کلم-عاشقان.

من ضروری ترین و مورد علاقه کلم ابزار

هنگامی که شما در حال خرد کلم به صورت سالاد کلم, سوپ و یا هم بزنید سرخ, سریع ترین راه این است که با یک پردازنده مواد غذایی. اما من اصلا دوست دارم تخلیه کردن مواد غذایی پردازشگر; آن چنان سنگین است. بنابراین بعد سریع ترین راه این است که با نور شدید به سبک ژاپنی ماندولین از Benriner. این ابزار کوچک است که بسیار مورد استفاده در آشپزخانه و آن را تبدیل قاچ از کلم به تپه پر نور خرد تا به سرعت. (اما مراقب باشید; آن می تواند نیش می زنند به شما به عقب!)

چگونه به هسته و برش کلم

بنابراین شما باید یک کلم و در حال حاضر شما نیاز به تبدیل آن به سالاد کلم و یا خرد کن برای سرخ کردن هم بزنید. که در آن برای شروع ؟ از اینجا شروع کنید:

ما بسیار مورد علاقه و ضروری ترین راه برای طبخ کلم.

چگونه به فروشگاه کلم (و چه مدت آن طول می کشد)

تازه سبز و کلم قرمز می توان در سمت چپ در دمای اتاق برای چند روز در جای خنک و تاریک. آنها برای زنده ماندن کاملا به خوبی در دمای اتاق.

برای ذخیره سازی طولانی تر فروشگاه کلم در یخچال و فریزر خود را crisper کشو. جدا نشده کلم می تواند بسیار خوبی برای حداقل سه هفته و تا دو ماه در یخچال.

بهترین راه برای استفاده از مانده کلم

اگر شما باید برخی از کلم رفتن بد در یخچال شما نمی آن را پرتاب کنید. نوار دور هر براونینگ برگ; شانس هستند خوب است که درون بخش هنوز خوب و خوب است. چگونه به خلاص شدن از هر چیزی براونینگ یا احساساتی. اگر هر قسمت از کلم هنوز واضح و خوب آنها به خوردن.

برای استفاده از مانده کلم سعی کنید یکی از این روش های آسان:

ما بالای 20 کلم دستور

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از کلم? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است.چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن