همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ذغال سنگ ذغال سنگ کوره — همه در یک مکان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام آن را همه می گوید: یک کوره زغال چوب است, هوای آزاد پز (گریل!) که با استفاده از ذغال چوب به عنوان یک منبع سوخت. آن نیاز به مقدار زیادی تلاش بیشتر از یک کوره گازی پخت و پز شروع به فرآیند کنترل گرما و تمیز کردن پس از آن. اما آن را به شما پاداش با مواد غذایی که کردم غیر قابل مقایسه دودی عطر و طعم است که شما نمی توانید از پخت و پز گاز. یک کوره زغال چوب است برای کسی که دوست دارد تمام کباب روند نه فقط خوردن ، اگر شما نوع از کسی که می خواهد برای خنثی کردن کمی و یا انتخاب کنید تا مهارت های جدید به منظور رسیدن به یک بازدهی وقتی که می آید به عطر و طعم شما فقط ممکن است یک کوره زغال چوب فرد است. بیایید نگاهی به همه چیز شما احتمالا می تواند نیاز به دانستن در مورد ذغال سنگ ذغال سنگ کوره.

مرتبط با: چه تفاوت بین گاز و ذغال سنگ ذغال سنگ کوره?

انواع کوره های ذغال

وقتی که می آید به ذغال کوره وجود دارد انواع مختلف (چهار اگر شما تعداد کوره های گاز است که می تواند تبدیل به ذغال آنهایی اما ما در حال ترک آن را در حال حاضر). در اینجا یک لیست — و ژنرال جان کلام — از هر نوع.

این است که معمولا حداقل مزاحم و نمادین ترین — یکی از شما به احتمال زیاد تصویر در ذهن خود را هنگامی که شما فکر می کنم از یک کوره زغال چوب. کتری کوره یک مخروطی شکل بنابراین شما می توانید ساخت یک بستر briquets به نگه داشتن در گرما. کتری کوره های خوب برای سوزاننده و همچنین برای دیگر-پخت و پز اقلام مانند مرغ یا کباب — که شما نمی خواهید برای سوزاندن آنها قبل از طبخ از طریق. کتری کوره ها بهترین از همه-هدف انتخاب است.

انتخاب ما: 22-Inch وبر اصلی کتری حق بیمه کوره زغال چوب $165 در انبار خانه

این کوره گسترده اما کم عمق — نوع مانند یک بشکه در کنار آن. آنها نیاز به مقدار زیادی از briquets و می توانید طبخ یک تن از مواد غذایی در یک بار خود را در سراسر گسترده ای از سطوح. اما آنها تمایل به رایت کردن هر چه زودتر به طوری که آنها بهتر است به صورت اساسی کباب هنگامی که شما در حال خدمت یک کل دسته از همبرگر, هات داگ و استیک به جای پیچیده تر شام بیرون از منزل. اکثر بشکه آن را آسان برای اضافه کردن بیشتر زغال چوب اگر شما می خواهید به گسترش زمان پخت و پز.

ما را انتخاب کنید: Char-Griller Smokin را’ قهرمان کوره زغال چوب افقی سیگاری 199 دلار در انبار خانه

شما احتمالا شنیده ام از تخم مرغ سبز بزرگ? که محبوب ترین نسخه از یک kamado. این نوزادان گران هستند اما واقعا نگه دارید در گرما دادن به شما کنترل نهایی بیش از پخت و پز. آنها اجازه می دهد تا شما را به گسترش رپرتوار خود را به تمام انواع کباب از جمله briskets گوشت خوک و ته و بوقلمون. اما آنها سنگین با استفاده از بسیاری از briquets و معمولا نمی باید یک کار بسیار بزرگ در سطح پخت و پز. معنی? این جلو پنجره شما می خواهید برای ضبط همبرگر و سگ ها در حیاط خلوت تولد باش.

انتخاب ما: تخم مرغ بزرگ در یک intEGGrated لانه+هندلر بسته $1,299

آنچه شما باید به دنبال در هنگام خرید یک کوره زغال چوب?

شما ممکن است متوجه است که وجود دارد هیچ کمبود ذغال سنگ ذغال سنگ کوره گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. (و ما حتی شمارش آن ناز کوچک میز آنهایی; ما فقط صحبت کردن در مورد آنهایی که شما به راحتی می توانید راه اندازی یک پاسیو.) ما را گنجانده ام ما مطلق بالا انتخاب کنید در زیر برای اولین بار در اینجا برخی از اشاره گرها خرید در مورد شما می خواهید به انجام خود را خرید مقایسه. در اینجا چیزی است که به دنبال خرید یک کوره زغال چوب.

آنچه را که بهترین ذغال سنگ ذغال سنگ کوره برای خرید ؟

وبر معلوم دنده-با چشم های ترد و خارجی خوب و گلگون داخلی. تکه های مرغ پخته شده را در یک وبر بیرون ترد و طلایی-قهوه ای پوست و مناقصه گوشت آبدار. رنده لولایی است در هر دو طرف است که باعث می شود آن را آسان برای اضافه کردن بیشتر briquets هنگامی که شما در حال پخت و پز قفسه کودک-back دنده کم و آهسته و یا اگر شما در حال استارت کردن brats در طول شب.

وجود دارد یک دسته بلند برای باز و بسته شدن پایین دریچه به نگه داشتن دست خود را دور از گرما اما شما نیاز به مراقب باشید دست زدن به یک در درب. در درب وجود دارد یک شماره گیری دماسنج. در حالی که آن را نه نقطه-در (درب, دماسنج, هرگز, هستند), آن را به شما یک ایده کلی از چه درجه حرارت است که در زیر هود. این به خصوص مفید است که شما در حال پخت و پز چیزی شبیه به یک شانه خوک در فر-مانند محیط زیست است.

گرفتن بر روی درب پلاستیکی است و وجود یک سپر حرارت زیر آن را به آن را آسان به بلند کردن پوشش بدون سوزاندن خودتان. هنگام برداشتن درب بقیه آن را در کنار کوره. شما پیدا کردن قلاب در کنار رسیدگی به صورت حلق آویز انبرک و کوره برس. یکی از بهترین ویژگی های مدل Premium خاکستر گیر یک سطل است که نشسته است در زیر کوره. پس از کباب کردن آن را آسان به حذف و سپس خالی آن را بدون ریختن هر گونه خاکستر در طول راه.

و اگر شما می خواهید برای اضافه کردن کمی رنگ به فضای خود را در فضای شما می توانید خود را وبر کتری قرمز, سبز و یا مس است.

مراقبت از یک کوره زغال چوب

6 باید ابزار برای هر کسی که با یک کوره زغال چوب

آیا نمی افتد برای هر یک از کسانی که همه فن حریف بق کیت. (آنها با بیش از حد بسیاری از چیزهای غیر ضروری و یکی از چیزهایی که شما نیاز دارید — انبر— ما حتی نمی معمولا مانند.) باید چه کار می کنید ؟ ما رو کوتاه سرپرستی, لیست!

1. وبر Rapidfire دودکش استارت

2. ابتدا چرم دستکش کوره

به عنوان بزرگ به عنوان که دودکش استارت است که شما هنوز هم می خواهید برای رفتن به یک جفت دستکش برای محافظت از دست خود را هنگامی که شما به نوبه خود بیش از آن. این مطمئن شوید که برای دریافت کار انجام می شود و آنها ارزان و بهتر است به دنبال از بسیاری از گزینه های دیگر وجود دارد.

خرید: ابتدا چرم کوره دستکش $13

3. Winco فولاد ضد زنگ ابزار انبر

شما واقعا فقط نیاز به یک ظروف: یک جفت خوب از انبرک که شما می توانید استفاده کنید برای چینش دوباره کوه در می رم و مالش پلیسه دار فویل آلومینیوم بیش از رنده طول پاکسازی. ما ترجیح می دهند این است که آیا قفل نیست (ما که قفل آنهایی که اغلب قفل زمانی که شما نمی خواهید آنها را به!) و زیرک تر از این اندازه آنهایی که در کوره قالب مجموعه.

خرید: Winco فولاد ضد زنگ ابزار انبرک $5

اگر شما یک کوره با ساخته شده است در دماسنج در درب می دانم که این کافی نیست. برای استارت که درجه حرارت بالا نه پایین ، و آن را به درجه حرارت داخلی از آنچه شما در حال کباب. این دماسنج است که هر کس در Kitchn سوگند و همه ما استفاده از آن را در خارج از کوره بیش از حد.

خرید: Thermapen Mk4, $99 در ThermoWorks

5. Grillaholics کوره سبد

کباب تکه های کوچک از مواد غذایی (مانند مارچوبه و کدو سبز دیسک) کار آسانی نیست — مگر اینکه شما یک کوره سبد خرید. این یک مورد علاقه در میان grillers چون سنگین (به طوری که آن را نمی تار در طول زمان) دارای مقدار زیادی از حفره های (اجازه می دهد تا مواد غذایی خود را به هنوز هم کسانی که آرزو علائم کوره) و نسبتا بزرگ (به طوری که آن را نگه می دارد بسیاری از مواد غذایی).

خرید: Grillaholics کوره سبد $22

6. بهترین BBQ تمیز کردن برس

خوب برس شستشو هرگز یک ایده بد است. این یکی دارای سه ردیف ضخامت سنج سیم موی که ایستادن در طول زمان آن را نیز اتفاق می افتد به Wirecutter بالا برای انتخاب بهترین کوره برس. اگر شما می خواهم این ایده از یک قلم مو با سیم (CDC گزارش کرده است مسائل مربوط به سیم گیر شدن در دریچه های شبکه ای و پایان دادن به در مواد غذایی) ما واقعا دوست دارم این چوبی زداینده است که مطابق به خود های بیشتر به شما از آن استفاده کنید. و دوباره یک توپ از فویل با این نسخهها کار خوبی برای تعمیر و نگهداری منظم ،

خرید: بهترین BBQ تمیز کردن برس $21 در Wayfair

ما بهترین راهنمایی برای استفاده از یک کوره زغال چوب

ما می دانیم که کباب با زغال چوب است تهدید آمیز از کباب با گاز اما ما قول می دهم آن است که سخت نیست — به ویژه هنگامی که شما در حال مسلح با ما راهنمایی های بزرگ. در اینجا برخی از نکات برجسته.

ما بهترین دستور العمل برای یک کوره زغال چوب

آن را کردم ؟ در حال حاضر کوره چیزی! ما بارهای از دستور العمل های برای کوره هر کوره اما این را واقعا درخشش در ذغال یکی.

تعجب در مورد هر چیز دیگری ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم و سعی می کنیم به شما برخی از پاسخ!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>