همه چیز شما نیاز به دانستن به خلاص شدن از شر (و جلوگیری از!) شربت خانه اشکالات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من نمی خواهم به جنجال آفرینی و یا هر چیزی, اما وجود دارد چند نوع مختلف از اشکالات است که می تواند در شربت خانه خود را در هر زمان داده شده. (و فراموش نکنید که در مورد موش ها!) یکی از رایج ترین? دانه سوسک که شبیه یک مایل به قرمز-قهوه ای یونجه بذر است که می تواند به خزیدن به اطراف و یا حتی پرواز.

من تا به حال آنها. اولین بار من شروع به توجه به آنها ما فکر می کردند که ممکن است پرواز در خارج از. ما نیست نگران تامین مواد غذایی ما; بعد از همه, ما دانه در بالا زیپ کیف و کررل کوچک آنهایی که در ظروف پلاستیکی مهر و موم شده.

در نهایت اگر این اشکالات به نظر می رسید به ضرب. ما متوجه شدیم آنها را به پرواز در اطراف و کشف چند در سقف. زمان عمل. ما خواسته دافع حشرات که متوقف می شود توسط ساختمان ما یک بار در ماه به بیش از آمده و او بلافاصله نتیجه گرفت که ما تا به حال دانه سوسک.

از نام خود را, شما ممکن است تصور کنید که این سوسک کوچک می خواهم به زندگی در ظروف از آرد حبوبات یا برنج و شما می شود ، وجود دارد دو نوع اصلی از دانه سوسک: تاجر دانه سوسک که پرواز و sawtoothed دانه سوسک که نیست. این بچه ها نیز شبیه به یکی دیگر از شربت خانه آفت weevils که همچنین سوسک.

اشتباه گرفته ؟ نمی شود: که آیا شما باید تاجر یا sawtoothed سوسک یا weevils خلاص شدن از آنها اساسا همان است.

چگونه به خلاص شدن از شر دانه سوسک

بنابراین شما آنها را. در حال حاضر چگونه به خلاص شدن از آنها ؟ آن را به عنوان مشکل شما ممکن است فکر می کنم. در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام است.

آیا شما در برخورد با دانه سوسک در گذشته ؟ هر راهنمایی کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im