همه چیز تغییر می کند—به جز عشق من برای شین Ramyun

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران’ چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

وقتی پرسیده شد که در مورد کالج دلبر, اکثر مردم بحث در مورد چگونه خود را له شده آنها احساس: چگونه قلب خود را با هیجان ضرب و شتم سریع تر, چگونه برافروخته چهره خود را دریافت کنید چگونه آنها می خواهم ترک هر برخورد به دنبال به جلو به یک بعدی. و من هیچ تفاوتی ندارد—به جز برای این واقعیت است که دانشگاه من عشق بود Shin Ramyun .

ملاقات ما اواخر یک شب در خوابگاه از طریق هم اتاقی من/عادت بد enabler مکینتاش. زمانی که آنها از جیبش یک بسته مزین به رنگ قرمز و سیاه و سفید با حروف درشت, همه نوع کلاه من نمی توانستم نگاه دور. و هنگامی که مکینتاش متوجه شدم من تا به حال سعی کرد قبل از آن نور سرزنش کردن آغاز شد. چگونه می تواند منیک “بالغ” (هیچ یک واقعی است بزرگسالان در 19) حل و فصل برای هر چیزی غیر از یک بسته از طریق مسنجر ramyun که با علاوه بر این از آب داغ و زمان تبدیل به فنری جویدنی رشته شنا در یک تند, بسیار slurpable براث?

عکس های لورا موری

مکینتاش تضعیف من یک کاسه شین. من wolfed آن را در زمان کمتر از آن زمان به آن را. من ضربان قلب در گوش من. من پیشانی درخشید با هر گرم قاشق مربا خوری از مایع. من به عنوان نزدیک به سرخ به عنوان من می خواهم به حال بوده است. دارای رنگ خاکستری قرمز ادویه مخلوط تبدیل آب به بینی-پاکسازی عرق القا فربه براث. همه که با زوج کاملا اسیایی, رشته فرنگی و من قلاب شده بود. روز بعد من scoured در نزدیکی فروشگاه رفاه دانشجویی مرکز حتی کمی از فروشگاه های متصل به سالن های غذاخوری که میفروخت تصادفی شربت خانه کالا در جستجوی ramyun. من در عمیق است. من هنوز هم هستم.

بله من و کالج له هنوز هم با هم و من سهام بسته شین Ramyun مانند (مسئول غیر احتکار) روز قیامت katey—و وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی از دلایل که چرا! آنها ایده آل غذا به عنوان من خودم ترک خانه کمتر و ولع راحتی بیشتر. آنها نیازی به هیچ چیز به جز آب گرم و زمان و می تواند به جای هر گونه سبزیجات و من ممکن است طولانی در یخچال. به علاوه من هرگز به نگرانی در مورد انجام یک یورش از ظروف پس از آن—فقط اطمینان نیاز من به عنوان من را به دست شستن به معنای واقعی کلمه هر چیزی نزدیک غیر وجود است. آنها سریع و پر در بسیاری از روزها وقتی که من می توانم به سختی خودم را به طبخ هر چیزی در همه. همه چیز ممکن است احساس در هوا در زمان حاضر, اما من دوست دارم برای شین Ramyun تزلزل ناپذیر است.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>