قرار گرفتن در معرض نرم افزار قرار گرفتن در معرض X5
$119-149 | قرار گرفتن در معرض.نرم افزار

اگر چه ما بررسی کرده ایم هر دو فوری آن پیشینیان – Alien Skin Exposure X3 و X4 – در اینجا در DPReview من شخصا یک تازه وارد به مدت طولانی در حال اجرا و عطف به ماسبق-eponymous قرار گرفتن در معرض سری. از آخرین نسخه Alien Skin اتحادش را تغییر نام خود را به بازی که از محبوب ترین و شناخته شده ترین نرم افزار, و در حال حاضر با قرار گرفتن در معرض نرم افزار.

قرار گرفتن در معرض ریشه می توان تمام راه برگشت به یک سال 2006 ستاره فیلم شبیه سازی پلاگین برای فتوشاپ است. و در حالی که این رشد بسیار سراسر 14 به روز رسانی عمده راه اندازی شد و پس از آن رابط کاربری هنوز هم باید اثبات نسبتا آشنا به هر کسی که استفاده از آن در حداقل گذشته پنج یا شش سال پس از اساسی UI تعریف شده توسط ششمین و هفتمین نسخه.

فروزان-مرور سریع و ویرایش است که نمی خواهد ناپدید می شوند به اتر اگر شما نمی ارتقا هر سال

یک جایگزین برای امثال Adobe دسته-مسلط لایت روم و یا فاز یکی از محبوب ضبط یک قرار گرفتن در معرض X5 خارج از غرفه را از رقبای خود به لطف فروزان-تصویر سریع مرور و ویرایش. آن را نیز دارای یک گنجینه ای از تنظیمات دستی به علاوه یک کتابخانه گسترده ای از سریع و در عین حال حرفه ای به دنبال ایستگاه از پیش تنظیم.

Takeaways کلیدی:

  • بسیار قیمتگذاری بدون اشتراک
  • تاول عملکرد در مقایسه با لایت روم
  • رابط کاربری کمی خشن در اطراف لبه
  • تن کنترل و ایستگاه از پیش تنظیم در نوک انگشتان خود را
  • خوب high-DPI مانیتور پشتیبانی نه چندان خوب پشتیبانی لمسی
  • کمتر پروفایل به صورت اتوماتیک اصلاحات نسبت به رقبا

نه خیلی بیشتر از یک بنجامین بدون اشتراک در چشم

و در عین حال با وجود آن عمق و سرعت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است. بدون اضافه کردن بر روی هر یک از نرم افزار قرار گرفتن در معرض دیگر ابزار شما می توانید قرار گرفتن در معرض کامل X5 تجربه فقط برای $119 تقریبا دو سوم کمتر از دائمی گرفتن یک مجوز در $299. و حتی اگر شما اضافه کردن دو ضربه محکم و ناگهانی هنر و منفجر کردن پلاگین برای اثر هنری و راحت تر بزرگ شدن pricetag هنوز هم می آید در زیر $150.

ادوبی در ضمن اتهامات شما 120 دلار در هر سال به صورت مداوم Creative Cloud, عکاسی, برنامه اشتراک. در انصاف به این شرکت می شود که شما نه تنها قرار گرفتن در معرض X5-رقابت لایت روم اما همچنین نرم افزار Adobe Photoshop. اما پس از قرار گرفتن در معرض X5 را به مجوز دائمی نیست و نابودی به اتر اگر شما تصمیم به پرداخت هزینه برای ارتقاء در زمان یک سال.

نتایج جدید مکمل نارنجی و فیروزه ای فیلتر.

ارتقاء بزرگ به پوشش و اصلاح لنز

این مرحله از Alien Skin-طراحی و توسعه X4 به قرار گرفتن در معرض نرم افزار-تولید X5 بسیار تکاملی یک با ویژگی های بسیاری انجام شده بدون تغییر. اما این به این معنا وجود ندارد هر گونه تغییرات قابل توجهی در مقابل چندین ارتقاء هستند که به خوبی به ارزش داشتن.

مهم ترین تغییرات را باید در دو حوزه اصلی: پوشش و اصلاح لنز. در پوشش جبهه تاپیک جدید 3D رنگ پوشش ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت پیچیده لایه ماسک بر روی موضوع رنگ اشباع و درخشندگی محدوده اجازه می دهد تنظیمات دیگر دقیقا به هدف مورد نظر خود موضوع.

شما می توانید پروفایل خود دوربین برای بهتر رنگ از جعبه

قرار گرفتن در معرض نرم افزار نیز اضافه شده ابزار برای اصلاح انحرافات کروماتیک و سایه روشن و تمدید اعوجاج اصلاح ابزار اجازه می دهد تا به صورت دستی اصلاحات است. شما می توانید نگه دارید انحرافات حتی سخت تر از دسته سه تایی با Defringe ابزار شما می توانید مشخصات خود دوربین برای بهتر رنگ از جعبه.

همچنین جدید به جعبه ابزار خود را بیشتر از پیش تنظیم از همیشه قبل از و همچنین به عنوان پشتیبانی برای دوربین و لنز پروفایل. قرار گرفتن در معرض X5 نیز دستاوردهای فعلی TIFF و JPEG پشتیبانی جدید افقی / عمودی تلنگر کنترل و undockable resizeable tone curve editor.

نگاهی به تمام 500+ ایستگاه از پیش تنظیم در اختیار شما در قرار گرفتن در معرض سایت.

مرور تصاویر را در قرار گرفتن در معرض X5 در این دیدگاه به طور پیش فرض. از طریق کلیک کنید برای نسخه کامل.

کمی خشن در اطراف لبه ها در مقایسه با لایت روم

واقعا وجود دارد هیچ فرار از این واقعیت است که حق خارج از جعبه, قرار گرفتن در معرض X5 به نظر می رسد زیادی مانند آن غالب قوس رقیب ادوبی لایت روم کلاسیک. انتخاب خود را از تصویر و یا پوشه از تصاویر نشستن جلو و مرکز بین دو ستون از اطلاعاتی نمایش و کنترل.

اگر در حال مشاهده یک تصویر واحد و عکسها دیگران از آن پوشه و یا مجموعه نشستن در زیر. و تمام پانل اما centermost منطقه را می توان به صورت جداگانه و یا به عنوان یک گروه به شما کمک کند تمرکز بر روی تصاویر خود را.

اما نیز وجود دارد برخی از تفاوت های مهم برای لایت روم کاربر را در نظر بگیرید. اولا Adobe برنامه معین رابط با بخش ظاهر و یا ناپدید شدن از ستون های فرعی که شما از گفتن این کتابخانه به توسعه ماژول ها.

قرار گرفتن در معرض X5, هر چند به غیر معین طراحی که بدان معنی است که وجود دارد خیلی بیشتر به تناسب در آن ستون های فرعی. بیشتر از آنچه Lightroom متناسب به آن کتابخانه و توسعه ماژول های کهنه به تنها رابط برای قرار گرفتن در معرض نرم افزار, نرم افزار plus واقعا ذهن ترا درهم میشکنند تعداد زیادی از سرگرم کننده و مفید ایستگاه از پیش تنظیم.

مجموعه ای از برخی از ایستگاه از پیش تنظیم جدید در قرار گرفتن در معرض X5. در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ شروع می کنیم با تصویر اصلی که در آن دیگر به نظر می رسد بر اساس هستند. بعدی است و نور و روح – کنتراست بالا فیلتر و سپس کداک ضبط 2475 و در نهایت Ilford PanF به علاوه 50 در پایین سمت چپ.

ستون های فرعی هستند مربا بسته بندی شده کامل از کنترل

هر نوار کناری است که تقسیم به دو صورت عمودی و با هر پانل در نوار کناری که رونده در صورت نیاز و رسیدگی در مرکز تقسیم اجازه می دهد شما را به انتخاب کنید که چگونه بسیاری از ارتفاع صفحه نمایش برای اختصاص به هر یک از پنل.

کمتر وجود دارد handholding در قرار گرفتن در معرض X5 از در لایت روم

من در بر داشت که با چیزهای زیادی در آن وجود دارد, من به طور مداوم تغییر اندازه پانل های به جا کنترل من می خواستم بر روی صفحه نمایش و اسکرول بالا و پایین در آنها در جستجوی فردی کنترل من می خواستم به نیشگون گرفتن و کشیدن. راست کلیک کردن بر روی هر بخش هدر و تعویض به “انفرادی” حالت کمک می کند تا بسیاری هر چند به سادگی با به حداقل رساندن همه اما کنترل در هر بخش اما یکی از شما در حال حاضر در حال دیدن سایت.

یکی دیگر از نقطه به توجه است که وجود دارد کمتر handholding در قرار گرفتن در معرض X5 از در لایت روم. ادوبی نرم افزار می توانید برای مثال در تنظیم تعادل رنگ سفید اساسی ترین تنظیمات نوردهی و حتی تحولات چشم انداز به طور خودکار. قرار گرفتن در معرض هر چند تنها ارائه می دهد ایستگاه از پیش تنظیم که اقدامات از پیش تعیین شده و به میزان قابل توجهی متفاوت است و بر اساس محتوای تصویر.

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ همین تصویر پردازش با جدید فصل بهار و تابستان و پاییز و زمستان ایستگاه از پیش تنظیم.

فقدان یک فروشگاه دارای جوانب مثبت و منفی

دیگر تفاوت عمده را در نظر بگیرید که در آن شما تنظیمات شما ذخیره می شود. Adobe Lightroom بر اساس اطراف مدیریت یک کتابخانه از تصاویر و ذخیره سازی آن برای پردازش اطلاعات در یک پایگاه داده یکپارچه. قرار گرفتن در معرض X5 به جای فروشگاه های آن در پردازش اطلاعات در درشکه چهار چرخه فایل های که در سود دهی سپرده در یک زیر پوشه که در آن پردازش تصویر یافت شد. (و اگر شما فقط مرور تصاویر بدون ویرایش آنها هیچ درشکه چهار چرخه ایجاد شده است در همه.)

من راستش کمی gobsmacked چقدر سریع تر احساس می کند قرار گرفتن در معرض

یک حرکت صعودی این است که sidecars – و در نتیجه پردازش اطلاعات – اقامت در پوشه سمت راست در کنار تصاویر و بنابراین اگر شما به اشتراک گذاشتن یک پوشه از تصاویر شما همچنین پردازش اطلاعات است. اما در حالی که پشتیبان گیری از کاتالوگ لایت روم است تنها یک ماده از پشتیبان گیری از یک پوشه مطالب, اگر شما می خواهید برای انجام همان کار را در قرار گرفتن در معرض X5 شما در مواجهه با ده ها و یا صدها نفر از هزاران نفر از فایل های پراکنده در پوشه ها در میان عکس های خود را.

اکنون بیایید نگاهی دقیق تر در مواجهه با عملکرد و همچنین به عنوان برخی از آن ویژگی های قدرتمند تر در صفحه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de