فیلم روزهای جمعه: Epson Perfection V600 بررسی


فیلم همچنان به عنوان یک رسانه محبوب در میان عکاسان امروز و این که آیا شما یک فعال و یا سابق آنالوگ کاربر ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری لحظات ارزشمند خود را با دیجیتالی شدن فیلم خود را از طریق اسکن.

بسیاری از آزمایشگاه های عکس ارائه اسکن به عنوان بخشی از خدمات خود را اغلب با استفاده از بزرگ اسکنر قادر به پردازش یک رول کامل از فیلم 35mm در چند دقیقه. اما فقط تا به حال در یک آزمایشگاه با داشتن یک آزمایشگاه اسکن فیلم خود را هزینه پول است که چرا بسیاری از مردم مانند ایده اسکن منفی خود را دارند. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های که آن را به دیجیتالی شدن فیلم خود را (از جمله به سادگی با استفاده از یک دوربین دیجیتال) اما برخی از این روش ها نیاز به پیچیده تنظیم برخی از تجهیزات بزرگ هزینه و برخی فقط نیست بسیار خوب است. دیگران در ضمن در واقع بسیار خوب و مقرون به صرفه است. دیدار با Epson Perfection V600.

Epson Perfection V600 کلیدی مشخصات:

 • سازگار با لنز 35mm و متوسط فرمت
 • مکس فیلم رزولوشن اسکن: 6400 x 9600 dpi
 • گرد و غبار/خراش از بین بردن تکنولوژی
 • 48-bit رنگ
 • USB 2.0
 • MSRP: $229.99

اپسون V600, قیمت به $229.99 اگر چه چند معاملات در سراسر وب برای زیر $200 در زمان نوشتن این مقاله است. در جعبه شما اسکنر دو فیلم پلاستیکی دارنده درج یک کابل برق و یک کابل داده و اپسون نرم افزار سی دی.

خارج از فیلم دارندگان این است که واقعا ساده خارج از جعبه تجربه.

قبل از اینکه من بیش از حد عمیق به شکستن چه با استفاده از این اسکنر مانند من می خواهم به برخی از زمینه. برای اولین بار در حالی که V600 اپسون استفاده می شود برای انواع اسکن برنامه های کاربردی من فقط صحبت کردن در مورد استفاده از آن برای اسکن فیلم. دوم من شده است اسکن خود من فیلم را برای چندین سال با استفاده از انواع مختلف اسکنر فیلم, و اجازه دهید من به شما بگویم وجود دارد که شیب منحنی یادگیری. همه چیز را درست انجام می شود, اما آن را فقط طول می کشد زمان به قطعه با هم هر عنصر و مطمئن شوید که شما در حال پردازش چیز در راه است که برای شما کار می کند.

البته وجود دارد بسیاری از روش های مختلف برای گرفتن یک تصویر مطلوب از اسکن فیلم; نظرات در این مقاله فقط بر مبنای تجربیات من. فیلم منفی زیادی مانند فایل های Raw; چگونه شما آنها را پردازش می تواند یک تفاوت بزرگ به چگونه آنها را تا پایان به دنبال (به خصوص در مورد رنگ منفی و فیلم سیاه و سفید).

گرفتن V600 راه اندازی

این V600 می توانید اسکن اسناد عادی و همچنین منفی. برای اسکن فیلم حذف سفید cushioning کمی از بالای اسکنر تخت و تنظیم آن را کنار گذاشته است. در حال حاضر شما آماده برای بارگذاری عرضه فیلم دارندگان. شما می توانید اسکن یا 12 35mm یا 4 متوسط فرمت تصاویر در یک بار.

هنگامی که فاقد بسته بندی و راه اندازی با استفاده از این اسکنر بسیار ساده است: شما ذخیره کردن فیلم خود را در یکی از عرضه دارندگان پلاستیک ضربه محکم و ناگهانی آن را بسته و آن را در اسکنر به طوری که منفی خود را در محور هستند بر روی اسکنر تخت. شما قادر خواهید بود برای اسکن تا دوازده 35mm عکس یا چهار متوسط فرمت عکس در یک بار. این اسکنر همچنین می آید با یک فیلم اضافی نگهدارنده برای نصب اسلاید فیلم.

کاش دارندگان پلاستیک ساخته شده بودند و چیزی با کیفیت بالاتر. من استفاده می شود دیگر اسکنر که از نوار مغناطیسی برای دارندگان و من ترجیح می دهم کسانی که توسط یک شات طولانی.

یک بار منفی خود را در محل از آن زمان به گرفتن اسکن از طریق نرم افزار شامل, ‘Epson Scan’. که بسته به حالت اسکن شما را انتخاب کنید (بیشتر در زیر) شما به سادگی مجموعه ای مورد نظر خود را اسکن با کیفیت را یک پیش نمایش اسکن را انتخاب کنید و خود را اسکن با marquee tool (به جز کامل در حالت خودکار). سپس شما متعهد به اسکن نهایی که می تواند مدتی طولانی و یا کوتاه در حالی که با توجه به تنظیمات کیفیت. صدا ساده است ؟ نه لزوما…

در ویندوز 10 دسکتاپ این نرم افزار اسکن کاملا ناپایدار

زمانی که من در ابتدا راه اندازی V600, من تا به حال آن را متصل به ویندوز 10 دسکتاپ و به سرعت در این نرم افزار به بی ثبات توفنده اغلب در طول پیش نمایش اسکن. در نهایت من حتی نمی توانستم کامپیوتر من به رسمیت شناختن است که اسکنر شد و متصل است. این است که ظاهرا غیر معمول نیست مشکل یا (من سعی کردم همه رفع در لینک فایده ای نداشت). من به پایان رسید تا پس از یک دسته از آموزش های آنلاین برای رفع این مشکل و هنوز هم نشده بود قادر به گرفتن آن را به کار قابل اعتماد.

پس من روشن به من اپل مک بوک که هر چند به طور کلی کندتر از کامپیوتر من تا به حال هیچ مشکلی در حال اجرا نرم افزار. هنگامی که من در نهایت آن را به بالا و در حال اجرا من در واقع آن را پیدا نسبتا کاربر پسند. طراحی به نظر می رسد مورخ اما عملیات ساده است.

حالت اسکن

این نرم افزار دارای چهار حالت های خاص گزینه های که شما می توانید در تصاویر زیر (من حذف “دفتر حالت” از آنجا که من نه پوشش سند اسکن در این نقد و بررسی).

کامل خودکار حالت

کامل خودکار حالت ساده ترین حالت استفاده کنید اما بیش از حد خواهد بود dumbed-برای اکثر کاربران است.

صفحه اصلی حالت

صفحه اصلی حالت است: حالت من توصیه می خواهم آن را به عنوان ارائه می دهد فقط به اندازه کافی گزینه های بدون قریب به اتفاق قربانیان.

حالت حرفه ای

حالت نرم افزار ارائه می دهد گزینه های بیشتر اما می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان با بسیاری از اسکن ویندوز با کیفیت است که مگر اینکه شما واقعا می دانید آنچه شما انجام, شما به احتمال زیاد احساس ترس.

اگر شما با استفاده از حالت حرفه ای از دسکتاپ می توانید شلوغ واقعی سریع با ماژول های مختلف. وجود دارد در واقع اضافی پالت رنگ ماژول در حالت حرفه ای است که شما می توانید استفاده کنید برای تغییر رنگ از رنگ ها در عکس های شما نیست که تصویر بالا چون من نمی توانستم آن جا در کنار تمام پنجره های دیگر. اگر شما برای آن حالت حرفه ای ارائه می دهد یک تن از کنترل, اما من فکر می کنم خانه حالت به احتمال زیاد با توجه اکثر کاربران فقط خوب است.

‘صفحه اصلی’ در مقابل ‘Pro’ حالت

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل به خوبی اسکن به طوری که شما می توانید سپس بقیه تنظیمات به کیفیت تصویر در هر نرم افزار ویرایش عکس شما ترجیح می دهید. شما رو DPI روشنایی مقیاس و تعداد انگشت شماری از هوشمند گزینه های مانند رنگ مرمت. این V600 همچنین شامل اپسون را ‘دیجیتال یخ تکنولوژی’ – در دسترس در همه حالت اسکن – که به طور خودکار حذف گرد و غبار و خراش کوچک (هر چند من هنوز هم توصیه گرد با کنسرو هوایی یا موشک دمنده قبل از هر اسکن).

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل برای گرفتن یک اسکن خوب

حالت حرفه ای, از سوی دیگر ارائه می دهد کامل کشت از تنظیمات و فیلترها از جمله دانه کاهش و اضافی حذف گرد و غبار در کنار قرار گرفتن در معرض و رنگ تنظیم ابزارهایی مانند نمودار هیستوگرام و منحنی تعادل رنگ سفید لغزنده ، یکی دیگر از ویژگی های واقعا زیبا است که شما می توانید تغییر بیت-عمق اسکن خود را با گزینه 8 یا 16-bit Grayscale و 24 یا 48-bit رنگ. DPI setting می رود تمام راه را تا 12800 بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت بزرگ چاپ این مجموعه شما مناسب برای آن است.

صفحه اصلی حالت حالت حرفه ای

در بالا شما می توانید ببینید یک مقایسه از همان شات اسکن شده در صفحه اصلی در حالت (سمت چپ) و حالت حرفه ای (سمت راست). خانه حالت اسکن شده به طرز محسوسی کمتر گرد و غبار و موهای در حالی که حالت حرفه ای (با حذف گرد و غبار خاموش) دارای گرد و غبار است اما کمی نزدیک تر به من چگونه فکر می کنم این عکس باید نگاه پس از اندکی سفید تعادل رنگ و کنتراست اصلاحات است. عکس به ضرب گلوله کشته شد در Portra 400VC با هاسلبلاد 80 mm F2.8 و Proxar ماکرو فیلتر.

در مقایسه با کیفیت عکس اسکن آزمایشگاه

مهم تر از چگونه این اسکنر پشته تا در برابر خود است که چگونه آن را پشته تا در برابر اسکن انجام شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه عکس. در زیر یک گالری در مقایسه با عکس اسکن شده در V600 اپسون به آنهایی که اسکن شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه پاندا در اینجا در سیاتل ،

اپسون اسکن شد همه انجام می شود در ‘صفحه اصلی’ حالت در 4800 نقطه در اینچ (برای 6400 DPI اسکن شما نیاز به سوئیچ به نرم افزار ‘ حالت) و ذخیره به عنوان tiffs وجود دارد. این منجر به فایل ~6600 x 4400 پیکسل. به خاطر مقایسه ما کوچک شده آنها را برای مطابقت با آزمایشگاه پاندا اسکن و ذخیره آنها را به عنوان عکس Jpeg. دیگر از آن هیچ تنظیمات اضافی ساخته شده بودند و یا اسکن.

زمانی که در 100 ٪ و یا بر روی یک مانیتور بزرگ آزمایشگاه اسکن نشان می دهد جزئیات بیشتر و به طور قابل توجهی بهتری دانه از اپسون اسکن. آنها همچنین انجام یک کار خیلی بهتر منعکس اهنگ از Fujifilm Pro 400H فیلم آنها به ضرب گلوله کشته شدند ، با اپسون اسکن رنگ خوب است اما نیاز به رنگ تصحیح.

اصلاح اپسون اسکن قطعا خوب به اندازه کافی برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا کوچک چاپ

به تصویر زیر و به حق است Epson scan ویرایش در لایت روم برای مطابقت با رنگ پذیری حرفه ای اسکن. با کمی fussing شما می توانید رنگ اما حرفه ای اسکن هنوز هم به نظر می رسد واضح تر و دقیق تر و پر سر و صدا کمتر از اپسون است. اما بسته مورد نظر خود را مشاهده اندازه که ممکن است مهم نیست; تصحیح شده Epson اسکن قطعا نگاه به اندازه کافی خوب برای من برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا چاپ.

آزمایشگاه های حرفه ای اسکن. لایت روم-اصلاح V600 اپسون اسکن.

البته آزمایشگاه اسکن هزینه پول (~$10) و اپسون اسکن به شما هزینه و زمان و پس از سرمایه گذاری اولیه. آن را در زمان حدود 3 دقیقه برای اسکن هر قاب لنز 35mm که بدان معنی است که اگر شما در حال عکسبرداری رول 36 عددی که 108 دقیقه از اسکن. بنابراین اگر شما خرید اپسون برای قیمت خرده فروشی $229.99 شما می خواهم به لحاظ نظری باید به اسکن 23 رول قبل از صرفه جویی در پول در مقابل هزینه آزمایشگاه اسکن که می تواند بیش از 41 ساعت است.

متوسط فرمت سکسکه

توجه داشته باشید که کمی تیره تر برای گروه برجسته در بالا سمت چپ ربع از این عکس (120 HP5+ فشار دو متوقف می شود و اسکن شده با V600 اپسون). این به نظر می رسد در بسیاری از تصاویر من.

مطمئن V600 می توانید اسکن در قطعنامه های بالا و بالا و عمق رنگ اما متاسفانه برخی از اندکی باندهای مسئله می تواند در هنگام کار با متوسط فرمت فیلم – من این موضوع را متوجه نیست با لنز 35mm. باندهای غیر معمول نیست موضوع برای صندلی خواب پریمیوم, اما آن چیزی است که به آگاهی از.

برای کسانی که نمی دانم, باندهای مانند به نظر می رسد آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: بخشی از عکس خود را مستقیم گروه متفاوت قرار گرفتن در معرض در امتداد خط اسکن. این چیزی است که می تواند به نوعی اصلاح شود با استفاده از فتوشاپ اما با توجه به پیچیدگی تصویر خود را می تواند تبدیل به یک بزرگ به مقابله با درد.

در زیر شما می توانید یک گالری کامل که همان رول HP5+ تمام اسکن شده با استفاده از V600 اپسون و ویرایش شده برای طعم و مزه در لایت روم.

بسته بندی

اپسون V600 است برخی از معایب مانند شل و ول فیلم سینی و مورخ به دنبال نرم افزار. اما با فرض اینکه شما می توانید همه چیز را راه اندازی موفقیت (با عرض پوزش ویندوز 10 کاربران) آن را نسبتا آسان و ساده برای دریافت مناسب و معقول به دنبال اسکن با استفاده از صفحه اصلی حالت به خصوص اگر شما تنها به دنبال اسکن لنز 35mm. اما برای بالاترین کیفیت اسکن شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان انتظار در اطراف برای V600 به انجام چیز آن است.

در نهایت من فکر می کنم این محصول یک گزینه خوب برای آماتور و علاقه مندان به دنبال یک راه مناسب و معقول برای اسکن کار فعلی خود را و یا برای کسانی که به دنبال آوردن زندگی جدید به منفی. اما برای کسانی که تمایل هر دو با کیفیت بالا و فایل های بدون درد چرخش خود آزمایشگاه محلی است که هنوز هم بهترین شرط بندی شما – اگر شما یکی در این نزدیکی هست.

آنچه ما مانند:

 • قیمت خوب
 • آسان برای استفاده
 • کیفیت اسکن مناسب و معقول

آنچه ما نیست:

 • شل و ول فیلم سینی
 • با کیفیت بالا اسکن زمان طولانی
 • باندهای می تواند یک مشکل زمانی که اسکن متوسط فرمت
 • مورخ به دنبال نرم افزار اسکن
 • سکسکه با نرم افزار در برخی از ویندوز 10 ماشین آلات

فیلم همچنان به عنوان یک رسانه محبوب در میان عکاسان امروز و این که آیا شما یک فعال و یا سابق آنالوگ کاربر ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری لحظات ارزشمند خود را با دیجیتالی شدن فیلم خود را از طریق اسکن.

بسیاری از آزمایشگاه های عکس ارائه اسکن به عنوان بخشی از خدمات خود را اغلب با استفاده از بزرگ اسکنر قادر به پردازش یک رول کامل از فیلم 35mm در چند دقیقه. اما فقط تا به حال در یک آزمایشگاه با داشتن یک آزمایشگاه اسکن فیلم خود را هزینه پول است که چرا بسیاری از مردم مانند ایده اسکن منفی خود را دارند. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های که آن را به دیجیتالی شدن فیلم خود را (از جمله به سادگی با استفاده از یک دوربین دیجیتال) اما برخی از این روش ها نیاز به پیچیده تنظیم برخی از تجهیزات بزرگ هزینه و برخی فقط نیست بسیار خوب است. دیگران در ضمن در واقع بسیار خوب و مقرون به صرفه است. دیدار با Epson Perfection V600.

Epson Perfection V600 کلیدی مشخصات:

 • سازگار با لنز 35mm و متوسط فرمت
 • مکس فیلم رزولوشن اسکن: 6400 x 9600 dpi
 • گرد و غبار/خراش از بین بردن تکنولوژی
 • 48-bit رنگ
 • USB 2.0
 • MSRP: $229.99

اپسون V600, قیمت به $229.99 اگر چه چند معاملات در سراسر وب برای زیر $200 در زمان نوشتن این مقاله است. در جعبه شما اسکنر دو فیلم پلاستیکی دارنده درج یک کابل برق و یک کابل داده و اپسون نرم افزار سی دی.

خارج از فیلم دارندگان این است که واقعا ساده خارج از جعبه تجربه.

قبل از اینکه من بیش از حد عمیق به شکستن چه با استفاده از این اسکنر مانند من می خواهم به برخی از زمینه. برای اولین بار در حالی که V600 اپسون استفاده می شود برای انواع اسکن برنامه های کاربردی من فقط صحبت کردن در مورد استفاده از آن برای اسکن فیلم. دوم من شده است اسکن خود من فیلم را برای چندین سال با استفاده از انواع مختلف اسکنر فیلم, و اجازه دهید من به شما بگویم وجود دارد که شیب منحنی یادگیری. همه چیز را درست انجام می شود, اما آن را فقط طول می کشد زمان به قطعه با هم هر عنصر و مطمئن شوید که شما در حال پردازش چیز در راه است که برای شما کار می کند.

البته وجود دارد بسیاری از روش های مختلف برای گرفتن یک تصویر مطلوب از اسکن فیلم; نظرات در این مقاله فقط بر مبنای تجربیات من. فیلم منفی زیادی مانند فایل های Raw; چگونه شما آنها را پردازش می تواند یک تفاوت بزرگ به چگونه آنها را تا پایان به دنبال (به خصوص در مورد رنگ منفی و فیلم سیاه و سفید).

گرفتن V600 راه اندازی

این V600 می توانید اسکن اسناد عادی و همچنین منفی. برای اسکن فیلم حذف سفید cushioning کمی از بالای اسکنر تخت و تنظیم آن را کنار گذاشته است. در حال حاضر شما آماده برای بارگذاری عرضه فیلم دارندگان. شما می توانید اسکن یا 12 35mm یا 4 متوسط فرمت تصاویر در یک بار.

هنگامی که فاقد بسته بندی و راه اندازی با استفاده از این اسکنر بسیار ساده است: شما ذخیره کردن فیلم خود را در یکی از عرضه دارندگان پلاستیک ضربه محکم و ناگهانی آن را بسته و آن را در اسکنر به طوری که منفی خود را در محور هستند بر روی اسکنر تخت. شما قادر خواهید بود برای اسکن تا دوازده 35mm عکس یا چهار متوسط فرمت عکس در یک بار. این اسکنر همچنین می آید با یک فیلم اضافی نگهدارنده برای نصب اسلاید فیلم.

کاش دارندگان پلاستیک ساخته شده بودند و چیزی با کیفیت بالاتر. من استفاده می شود دیگر اسکنر که از نوار مغناطیسی برای دارندگان و من ترجیح می دهم کسانی که توسط یک شات طولانی.

یک بار منفی خود را در محل از آن زمان به گرفتن اسکن از طریق نرم افزار شامل, ‘Epson Scan’. که بسته به حالت اسکن شما را انتخاب کنید (بیشتر در زیر) شما به سادگی مجموعه ای مورد نظر خود را اسکن با کیفیت را یک پیش نمایش اسکن را انتخاب کنید و خود را اسکن با marquee tool (به جز کامل در حالت خودکار). سپس شما متعهد به اسکن نهایی که می تواند مدتی طولانی و یا کوتاه در حالی که با توجه به تنظیمات کیفیت. صدا ساده است ؟ نه لزوما…

در ویندوز 10 دسکتاپ این نرم افزار اسکن کاملا ناپایدار

زمانی که من در ابتدا راه اندازی V600, من تا به حال آن را متصل به ویندوز 10 دسکتاپ و به سرعت در این نرم افزار به بی ثبات توفنده اغلب در طول پیش نمایش اسکن. در نهایت من حتی نمی توانستم کامپیوتر من به رسمیت شناختن است که اسکنر شد و متصل است. این است که ظاهرا غیر معمول نیست مشکل یا (من سعی کردم همه رفع در لینک فایده ای نداشت). من به پایان رسید تا پس از یک دسته از آموزش های آنلاین برای رفع این مشکل و هنوز هم نشده بود قادر به گرفتن آن را به کار قابل اعتماد.

پس من روشن به من اپل مک بوک که هر چند به طور کلی کندتر از کامپیوتر من تا به حال هیچ مشکلی در حال اجرا نرم افزار. هنگامی که من در نهایت آن را به بالا و در حال اجرا من در واقع آن را پیدا نسبتا کاربر پسند. طراحی به نظر می رسد مورخ اما عملیات ساده است.

حالت اسکن

این نرم افزار دارای چهار حالت های خاص گزینه های که شما می توانید در تصاویر زیر (من حذف “دفتر حالت” از آنجا که من نه پوشش سند اسکن در این نقد و بررسی).

کامل خودکار حالت

کامل خودکار حالت ساده ترین حالت استفاده کنید اما بیش از حد خواهد بود dumbed-برای اکثر کاربران است.

صفحه اصلی حالت

صفحه اصلی حالت است: حالت من توصیه می خواهم آن را به عنوان ارائه می دهد فقط به اندازه کافی گزینه های بدون قریب به اتفاق قربانیان.

حالت حرفه ای

حالت نرم افزار ارائه می دهد گزینه های بیشتر اما می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان با بسیاری از اسکن ویندوز با کیفیت است که مگر اینکه شما واقعا می دانید آنچه شما انجام, شما به احتمال زیاد احساس ترس.

اگر شما با استفاده از حالت حرفه ای از دسکتاپ می توانید شلوغ واقعی سریع با ماژول های مختلف. وجود دارد در واقع اضافی پالت رنگ ماژول در حالت حرفه ای است که شما می توانید استفاده کنید برای تغییر رنگ از رنگ ها در عکس های شما نیست که تصویر بالا چون من نمی توانستم آن جا در کنار تمام پنجره های دیگر. اگر شما برای آن حالت حرفه ای ارائه می دهد یک تن از کنترل, اما من فکر می کنم خانه حالت به احتمال زیاد با توجه اکثر کاربران فقط خوب است.

‘صفحه اصلی’ در مقابل ‘Pro’ حالت

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل به خوبی اسکن به طوری که شما می توانید سپس بقیه تنظیمات به کیفیت تصویر در هر نرم افزار ویرایش عکس شما ترجیح می دهید. شما رو DPI روشنایی مقیاس و تعداد انگشت شماری از هوشمند گزینه های مانند رنگ مرمت. این V600 همچنین شامل اپسون را ‘دیجیتال یخ تکنولوژی’ – در دسترس در همه حالت اسکن – که به طور خودکار حذف گرد و غبار و خراش کوچک (هر چند من هنوز هم توصیه گرد با کنسرو هوایی یا موشک دمنده قبل از هر اسکن).

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل برای گرفتن یک اسکن خوب

حالت حرفه ای, از سوی دیگر ارائه می دهد کامل کشت از تنظیمات و فیلترها از جمله دانه کاهش و اضافی حذف گرد و غبار در کنار قرار گرفتن در معرض و رنگ تنظیم ابزارهایی مانند نمودار هیستوگرام و منحنی تعادل رنگ سفید لغزنده ، یکی دیگر از ویژگی های واقعا زیبا است که شما می توانید تغییر بیت-عمق اسکن خود را با گزینه 8 یا 16-bit Grayscale و 24 یا 48-bit رنگ. DPI setting می رود تمام راه را تا 12800 بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت بزرگ چاپ این مجموعه شما مناسب برای آن است.

صفحه اصلی حالت حالت حرفه ای

در بالا شما می توانید ببینید یک مقایسه از همان شات اسکن شده در صفحه اصلی در حالت (سمت چپ) و حالت حرفه ای (سمت راست). خانه حالت اسکن شده به طرز محسوسی کمتر گرد و غبار و موهای در حالی که حالت حرفه ای (با حذف گرد و غبار خاموش) دارای گرد و غبار است اما کمی نزدیک تر به من چگونه فکر می کنم این عکس باید نگاه پس از اندکی سفید تعادل رنگ و کنتراست اصلاحات است. عکس به ضرب گلوله کشته شد در Portra 400VC با هاسلبلاد 80 mm F2.8 و Proxar ماکرو فیلتر.

در مقایسه با کیفیت عکس اسکن آزمایشگاه

مهم تر از چگونه این اسکنر پشته تا در برابر خود است که چگونه آن را پشته تا در برابر اسکن انجام شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه عکس. در زیر یک گالری در مقایسه با عکس اسکن شده در V600 اپسون به آنهایی که اسکن شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه پاندا در اینجا در سیاتل ،

اپسون اسکن شد همه انجام می شود در ‘صفحه اصلی’ حالت در 4800 نقطه در اینچ (برای 6400 DPI اسکن شما نیاز به سوئیچ به نرم افزار ‘ حالت) و ذخیره به عنوان tiffs وجود دارد. این منجر به فایل ~6600 x 4400 پیکسل. به خاطر مقایسه ما کوچک شده آنها را برای مطابقت با آزمایشگاه پاندا اسکن و ذخیره آنها را به عنوان عکس Jpeg. دیگر از آن هیچ تنظیمات اضافی ساخته شده بودند و یا اسکن.

زمانی که در 100 ٪ و یا بر روی یک مانیتور بزرگ آزمایشگاه اسکن نشان می دهد جزئیات بیشتر و به طور قابل توجهی بهتری دانه از اپسون اسکن. آنها همچنین انجام یک کار خیلی بهتر منعکس اهنگ از Fujifilm Pro 400H فیلم آنها به ضرب گلوله کشته شدند ، با اپسون اسکن رنگ خوب است اما نیاز به رنگ تصحیح.

اصلاح اپسون اسکن قطعا خوب به اندازه کافی برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا کوچک چاپ

به تصویر زیر و به حق است Epson scan ویرایش در لایت روم برای مطابقت با رنگ پذیری حرفه ای اسکن. با کمی fussing شما می توانید رنگ اما حرفه ای اسکن هنوز هم به نظر می رسد واضح تر و دقیق تر و پر سر و صدا کمتر از اپسون است. اما بسته مورد نظر خود را مشاهده اندازه که ممکن است مهم نیست; تصحیح شده Epson اسکن قطعا نگاه به اندازه کافی خوب برای من برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا چاپ.

آزمایشگاه های حرفه ای اسکن. لایت روم-اصلاح V600 اپسون اسکن.

البته آزمایشگاه اسکن هزینه پول (~$10) و اپسون اسکن به شما هزینه و زمان و پس از سرمایه گذاری اولیه. آن را در زمان حدود 3 دقیقه برای اسکن هر قاب لنز 35mm که بدان معنی است که اگر شما در حال عکسبرداری رول 36 عددی که 108 دقیقه از اسکن. بنابراین اگر شما خرید اپسون برای قیمت خرده فروشی $229.99 شما می خواهم به لحاظ نظری باید به اسکن 23 رول قبل از صرفه جویی در پول در مقابل هزینه آزمایشگاه اسکن که می تواند بیش از 41 ساعت است.

متوسط فرمت سکسکه

توجه داشته باشید که کمی تیره تر برای گروه برجسته در بالا سمت چپ ربع از این عکس (120 HP5+ فشار دو متوقف می شود و اسکن شده با V600 اپسون). این به نظر می رسد در بسیاری از تصاویر من.

مطمئن V600 می توانید اسکن در قطعنامه های بالا و بالا و عمق رنگ اما متاسفانه برخی از اندکی باندهای مسئله می تواند در هنگام کار با متوسط فرمت فیلم – من این موضوع را متوجه نیست با لنز 35mm. باندهای غیر معمول نیست موضوع برای صندلی خواب پریمیوم, اما آن چیزی است که به آگاهی از.

برای کسانی که نمی دانم, باندهای مانند به نظر می رسد آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: بخشی از عکس خود را مستقیم گروه متفاوت قرار گرفتن در معرض در امتداد خط اسکن. این چیزی است که می تواند به نوعی اصلاح شود با استفاده از فتوشاپ اما با توجه به پیچیدگی تصویر خود را می تواند تبدیل به یک بزرگ به مقابله با درد.

در زیر شما می توانید یک گالری کامل که همان رول HP5+ تمام اسکن شده با استفاده از V600 اپسون و ویرایش شده برای طعم و مزه در لایت روم.

بسته بندی

اپسون V600 است برخی از معایب مانند شل و ول فیلم سینی و مورخ به دنبال نرم افزار. اما با فرض اینکه شما می توانید همه چیز را راه اندازی موفقیت (با عرض پوزش ویندوز 10 کاربران) آن را نسبتا آسان و ساده برای دریافت مناسب و معقول به دنبال اسکن با استفاده از صفحه اصلی حالت به خصوص اگر شما تنها به دنبال اسکن لنز 35mm. اما برای بالاترین کیفیت اسکن شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان انتظار در اطراف برای V600 به انجام چیز آن است.

در نهایت من فکر می کنم این محصول یک گزینه خوب برای آماتور و علاقه مندان به دنبال یک راه مناسب و معقول برای اسکن کار فعلی خود را و یا برای کسانی که به دنبال آوردن زندگی جدید به منفی. اما برای کسانی که تمایل هر دو با کیفیت بالا و فایل های بدون درد چرخش خود آزمایشگاه محلی است که هنوز هم بهترین شرط بندی شما – اگر شما یکی در این نزدیکی هست.

آنچه ما مانند:

 • قیمت خوب
 • آسان برای استفاده
 • کیفیت اسکن مناسب و معقول

آنچه ما نیست:

 • شل و ول فیلم سینی
 • با کیفیت بالا اسکن زمان طولانی
 • باندهای می تواند یک مشکل زمانی که اسکن متوسط فرمت
 • مورخ به دنبال نرم افزار اسکن
 • سکسکه با نرم افزار در برخی از ویندوز 10 ماشین آلات

فیلم همچنان به عنوان یک رسانه محبوب در میان عکاسان امروز و این که آیا شما یک فعال و یا سابق آنالوگ کاربر ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری لحظات ارزشمند خود را با دیجیتالی شدن فیلم خود را از طریق اسکن.

بسیاری از آزمایشگاه های عکس ارائه اسکن به عنوان بخشی از خدمات خود را اغلب با استفاده از بزرگ اسکنر قادر به پردازش یک رول کامل از فیلم 35mm در چند دقیقه. اما فقط تا به حال در یک آزمایشگاه با داشتن یک آزمایشگاه اسکن فیلم خود را هزینه پول است که چرا بسیاری از مردم مانند ایده اسکن منفی خود را دارند. وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های که آن را به دیجیتالی شدن فیلم خود را (از جمله به سادگی با استفاده از یک دوربین دیجیتال) اما برخی از این روش ها نیاز به پیچیده تنظیم برخی از تجهیزات بزرگ هزینه و برخی فقط نیست بسیار خوب است. دیگران در ضمن در واقع بسیار خوب و مقرون به صرفه است. دیدار با Epson Perfection V600.

Epson Perfection V600 کلیدی مشخصات:

 • سازگار با لنز 35mm و متوسط فرمت
 • مکس فیلم رزولوشن اسکن: 6400 x 9600 dpi
 • گرد و غبار/خراش از بین بردن تکنولوژی
 • 48-bit رنگ
 • USB 2.0
 • MSRP: $229.99

اپسون V600, قیمت به $229.99 اگر چه چند معاملات در سراسر وب برای زیر $200 در زمان نوشتن این مقاله است. در جعبه شما اسکنر دو فیلم پلاستیکی دارنده درج یک کابل برق و یک کابل داده و اپسون نرم افزار سی دی.

خارج از فیلم دارندگان این است که واقعا ساده خارج از جعبه تجربه.

قبل از اینکه من بیش از حد عمیق به شکستن چه با استفاده از این اسکنر مانند من می خواهم به برخی از زمینه. برای اولین بار در حالی که V600 اپسون استفاده می شود برای انواع اسکن برنامه های کاربردی من فقط صحبت کردن در مورد استفاده از آن برای اسکن فیلم. دوم من شده است اسکن خود من فیلم را برای چندین سال با استفاده از انواع مختلف اسکنر فیلم, و اجازه دهید من به شما بگویم وجود دارد که شیب منحنی یادگیری. همه چیز را درست انجام می شود, اما آن را فقط طول می کشد زمان به قطعه با هم هر عنصر و مطمئن شوید که شما در حال پردازش چیز در راه است که برای شما کار می کند.

البته وجود دارد بسیاری از روش های مختلف برای گرفتن یک تصویر مطلوب از اسکن فیلم; نظرات در این مقاله فقط بر مبنای تجربیات من. فیلم منفی زیادی مانند فایل های Raw; چگونه شما آنها را پردازش می تواند یک تفاوت بزرگ به چگونه آنها را تا پایان به دنبال (به خصوص در مورد رنگ منفی و فیلم سیاه و سفید).

گرفتن V600 راه اندازی

این V600 می توانید اسکن اسناد عادی و همچنین منفی. برای اسکن فیلم حذف سفید cushioning کمی از بالای اسکنر تخت و تنظیم آن را کنار گذاشته است. در حال حاضر شما آماده برای بارگذاری عرضه فیلم دارندگان. شما می توانید اسکن یا 12 35mm یا 4 متوسط فرمت تصاویر در یک بار.

هنگامی که فاقد بسته بندی و راه اندازی با استفاده از این اسکنر بسیار ساده است: شما ذخیره کردن فیلم خود را در یکی از عرضه دارندگان پلاستیک ضربه محکم و ناگهانی آن را بسته و آن را در اسکنر به طوری که منفی خود را در محور هستند بر روی اسکنر تخت. شما قادر خواهید بود برای اسکن تا دوازده 35mm عکس یا چهار متوسط فرمت عکس در یک بار. این اسکنر همچنین می آید با یک فیلم اضافی نگهدارنده برای نصب اسلاید فیلم.

کاش دارندگان پلاستیک ساخته شده بودند و چیزی با کیفیت بالاتر. من استفاده می شود دیگر اسکنر که از نوار مغناطیسی برای دارندگان و من ترجیح می دهم کسانی که توسط یک شات طولانی.

یک بار منفی خود را در محل از آن زمان به گرفتن اسکن از طریق نرم افزار شامل, ‘Epson Scan’. که بسته به حالت اسکن شما را انتخاب کنید (بیشتر در زیر) شما به سادگی مجموعه ای مورد نظر خود را اسکن با کیفیت را یک پیش نمایش اسکن را انتخاب کنید و خود را اسکن با marquee tool (به جز کامل در حالت خودکار). سپس شما متعهد به اسکن نهایی که می تواند مدتی طولانی و یا کوتاه در حالی که با توجه به تنظیمات کیفیت. صدا ساده است ؟ نه لزوما…

در ویندوز 10 دسکتاپ این نرم افزار اسکن کاملا ناپایدار

زمانی که من در ابتدا راه اندازی V600, من تا به حال آن را متصل به ویندوز 10 دسکتاپ و به سرعت در این نرم افزار به بی ثبات توفنده اغلب در طول پیش نمایش اسکن. در نهایت من حتی نمی توانستم کامپیوتر من به رسمیت شناختن است که اسکنر شد و متصل است. این است که ظاهرا غیر معمول نیست مشکل یا (من سعی کردم همه رفع در لینک فایده ای نداشت). من به پایان رسید تا پس از یک دسته از آموزش های آنلاین برای رفع این مشکل و هنوز هم نشده بود قادر به گرفتن آن را به کار قابل اعتماد.

پس من روشن به من اپل مک بوک که هر چند به طور کلی کندتر از کامپیوتر من تا به حال هیچ مشکلی در حال اجرا نرم افزار. هنگامی که من در نهایت آن را به بالا و در حال اجرا من در واقع آن را پیدا نسبتا کاربر پسند. طراحی به نظر می رسد مورخ اما عملیات ساده است.

حالت اسکن

این نرم افزار دارای چهار حالت های خاص گزینه های که شما می توانید در تصاویر زیر (من حذف “دفتر حالت” از آنجا که من نه پوشش سند اسکن در این نقد و بررسی).

کامل خودکار حالت

کامل خودکار حالت ساده ترین حالت استفاده کنید اما بیش از حد خواهد بود dumbed-برای اکثر کاربران است.

صفحه اصلی حالت

صفحه اصلی حالت است: حالت من توصیه می خواهم آن را به عنوان ارائه می دهد فقط به اندازه کافی گزینه های بدون قریب به اتفاق قربانیان.

حالت حرفه ای

حالت نرم افزار ارائه می دهد گزینه های بیشتر اما می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان با بسیاری از اسکن ویندوز با کیفیت است که مگر اینکه شما واقعا می دانید آنچه شما انجام, شما به احتمال زیاد احساس ترس.

اگر شما با استفاده از حالت حرفه ای از دسکتاپ می توانید شلوغ واقعی سریع با ماژول های مختلف. وجود دارد در واقع اضافی پالت رنگ ماژول در حالت حرفه ای است که شما می توانید استفاده کنید برای تغییر رنگ از رنگ ها در عکس های شما نیست که تصویر بالا چون من نمی توانستم آن جا در کنار تمام پنجره های دیگر. اگر شما برای آن حالت حرفه ای ارائه می دهد یک تن از کنترل, اما من فکر می کنم خانه حالت به احتمال زیاد با توجه اکثر کاربران فقط خوب است.

‘صفحه اصلی’ در مقابل ‘Pro’ حالت

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل به خوبی اسکن به طوری که شما می توانید سپس بقیه تنظیمات به کیفیت تصویر در هر نرم افزار ویرایش عکس شما ترجیح می دهید. شما رو DPI روشنایی مقیاس و تعداد انگشت شماری از هوشمند گزینه های مانند رنگ مرمت. این V600 همچنین شامل اپسون را ‘دیجیتال یخ تکنولوژی’ – در دسترس در همه حالت اسکن – که به طور خودکار حذف گرد و غبار و خراش کوچک (هر چند من هنوز هم توصیه گرد با کنسرو هوایی یا موشک دمنده قبل از هر اسکن).

صفحه اصلی حالت ارائه می دهد فقط به اندازه کافی کنترل برای گرفتن یک اسکن خوب

حالت حرفه ای, از سوی دیگر ارائه می دهد کامل کشت از تنظیمات و فیلترها از جمله دانه کاهش و اضافی حذف گرد و غبار در کنار قرار گرفتن در معرض و رنگ تنظیم ابزارهایی مانند نمودار هیستوگرام و منحنی تعادل رنگ سفید لغزنده ، یکی دیگر از ویژگی های واقعا زیبا است که شما می توانید تغییر بیت-عمق اسکن خود را با گزینه 8 یا 16-bit Grayscale و 24 یا 48-bit رنگ. DPI setting می رود تمام راه را تا 12800 بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت بزرگ چاپ این مجموعه شما مناسب برای آن است.

صفحه اصلی حالت حالت حرفه ای

در بالا شما می توانید ببینید یک مقایسه از همان شات اسکن شده در صفحه اصلی در حالت (سمت چپ) و حالت حرفه ای (سمت راست). خانه حالت اسکن شده به طرز محسوسی کمتر گرد و غبار و موهای در حالی که حالت حرفه ای (با حذف گرد و غبار خاموش) دارای گرد و غبار است اما کمی نزدیک تر به من چگونه فکر می کنم این عکس باید نگاه پس از اندکی سفید تعادل رنگ و کنتراست اصلاحات است. عکس به ضرب گلوله کشته شد در Portra 400VC با هاسلبلاد 80 mm F2.8 و Proxar ماکرو فیلتر.

در مقایسه با کیفیت عکس اسکن آزمایشگاه

مهم تر از چگونه این اسکنر پشته تا در برابر خود است که چگونه آن را پشته تا در برابر اسکن انجام شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه عکس. در زیر یک گالری در مقایسه با عکس اسکن شده در V600 اپسون به آنهایی که اسکن شده توسط حرفه ای در آزمایشگاه پاندا در اینجا در سیاتل ،

اپسون اسکن شد همه انجام می شود در ‘صفحه اصلی’ حالت در 4800 نقطه در اینچ (برای 6400 DPI اسکن شما نیاز به سوئیچ به نرم افزار ‘ حالت) و ذخیره به عنوان tiffs وجود دارد. این منجر به فایل ~6600 x 4400 پیکسل. به خاطر مقایسه ما کوچک شده آنها را برای مطابقت با آزمایشگاه پاندا اسکن و ذخیره آنها را به عنوان عکس Jpeg. دیگر از آن هیچ تنظیمات اضافی ساخته شده بودند و یا اسکن.

زمانی که در 100 ٪ و یا بر روی یک مانیتور بزرگ آزمایشگاه اسکن نشان می دهد جزئیات بیشتر و به طور قابل توجهی بهتری دانه از اپسون اسکن. آنها همچنین انجام یک کار خیلی بهتر منعکس اهنگ از Fujifilm Pro 400H فیلم آنها به ضرب گلوله کشته شدند ، با اپسون اسکن رنگ خوب است اما نیاز به رنگ تصحیح.

اصلاح اپسون اسکن قطعا خوب به اندازه کافی برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا کوچک چاپ

به تصویر زیر و به حق است Epson scan ویرایش در لایت روم برای مطابقت با رنگ پذیری حرفه ای اسکن. با کمی fussing شما می توانید رنگ اما حرفه ای اسکن هنوز هم به نظر می رسد واضح تر و دقیق تر و پر سر و صدا کمتر از اپسون است. اما بسته مورد نظر خود را مشاهده اندازه که ممکن است مهم نیست; تصحیح شده Epson اسکن قطعا نگاه به اندازه کافی خوب برای من برای اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و یا چاپ.

آزمایشگاه های حرفه ای اسکن. لایت روم-اصلاح V600 اپسون اسکن.

البته آزمایشگاه اسکن هزینه پول (~$10) و اپسون اسکن به شما هزینه و زمان و پس از سرمایه گذاری اولیه. آن را در زمان حدود 3 دقیقه برای اسکن هر قاب لنز 35mm که بدان معنی است که اگر شما در حال عکسبرداری رول 36 عددی که 108 دقیقه از اسکن. بنابراین اگر شما خرید اپسون برای قیمت خرده فروشی $229.99 شما می خواهم به لحاظ نظری باید به اسکن 23 رول قبل از صرفه جویی در پول در مقابل هزینه آزمایشگاه اسکن که می تواند بیش از 41 ساعت است.

متوسط فرمت سکسکه

توجه داشته باشید که کمی تیره تر برای گروه برجسته در بالا سمت چپ ربع از این عکس (120 HP5+ فشار دو متوقف می شود و اسکن شده با V600 اپسون). این به نظر می رسد در بسیاری از تصاویر من.

مطمئن V600 می توانید اسکن در قطعنامه های بالا و بالا و عمق رنگ اما متاسفانه برخی از اندکی باندهای مسئله می تواند در هنگام کار با متوسط فرمت فیلم – من این موضوع را متوجه نیست با لنز 35mm. باندهای غیر معمول نیست موضوع برای صندلی خواب پریمیوم, اما آن چیزی است که به آگاهی از.

برای کسانی که نمی دانم, باندهای مانند به نظر می رسد آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: بخشی از عکس خود را مستقیم گروه متفاوت قرار گرفتن در معرض در امتداد خط اسکن. این چیزی است که می تواند به نوعی اصلاح شود با استفاده از فتوشاپ اما با توجه به پیچیدگی تصویر خود را می تواند تبدیل به یک بزرگ به مقابله با درد.

در زیر شما می توانید یک گالری کامل که همان رول HP5+ تمام اسکن شده با استفاده از V600 اپسون و ویرایش شده برای طعم و مزه در لایت روم.

بسته بندی

اپسون V600 است برخی از معایب مانند شل و ول فیلم سینی و مورخ به دنبال نرم افزار. اما با فرض اینکه شما می توانید همه چیز را راه اندازی موفقیت (با عرض پوزش ویندوز 10 کاربران) آن را نسبتا آسان و ساده برای دریافت مناسب و معقول به دنبال اسکن با استفاده از صفحه اصلی حالت به خصوص اگر شما تنها به دنبال اسکن لنز 35mm. اما برای بالاترین کیفیت اسکن شما در حال رفتن به صرف مقدار زیادی از زمان انتظار در اطراف برای V600 به انجام چیز آن است.

در نهایت من فکر می کنم این محصول یک گزینه خوب برای آماتور و علاقه مندان به دنبال یک راه مناسب و معقول برای اسکن کار فعلی خود را و یا برای کسانی که به دنبال آوردن زندگی جدید به منفی. اما برای کسانی که تمایل هر دو با کیفیت بالا و فایل های بدون درد چرخش خود آزمایشگاه محلی است که هنوز هم بهترین شرط بندی شما – اگر شما یکی در این نزدیکی هست.

آنچه ما مانند:

 • قیمت خوب
 • آسان برای استفاده
 • کیفیت اسکن مناسب و معقول

آنچه ما نیست:

 • شل و ول فیلم سینی
 • با کیفیت بالا اسکن زمان طولانی
 • باندهای می تواند یک مشکل زمانی که اسکن متوسط فرمت
 • مورخ به دنبال نرم افزار اسکن
 • سکسکه با نرم افزار در برخی از ویندوز 10 ماشین آلات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im