فیلم روزهای جمعه: کونیکا Hexar RF بررسی


عکس: 35mmc.com

سال پس از فروش خود را لایکا M7 35mmc را Hamish Gill هنگامی که دوباره شروع به احساس می کنید تمایل به ساقه با یک خودکار M-mount camera خزش به خود آگاه است. بنابراین هنگامی که این فرصت را به انتخاب کنید تا نزدیکی-نعناع کونیکا Hexar RF برای یک قیمت معقول خود را ارائه شده است, او شروع به پریدن کرد بر روی آن. و سپس نوشت: نقد و بررسی آن است.

توسط بسیاری از اقدامات Hexar RF است که بیشتر در دوربین های پیشرفته تر از M7 اما به عنوان Hamish یادداشت که لزوما آن را به یک دوربین بهتر. هنوز هم او می یابد مقدار زیادی در مورد آن و مقدار زیادی از چیزهایی است که آن مجموعه جدا از رقیب آلمانی آن (مانند یک فیلم پنجره!). و اگر آن را خراش اتوماسیون خارش شک در مورد قابلیت اطمینان طولانی مدت نگه داشتن او را از آواز ستایش خود را بیش از حد با صدای بلند.

جزئیات: کونیکا Hexar RF نقد و بررسی

در مورد فیلم روزهای جمعه: ما به تازگی راه اندازی آنالوگ فروم و در ادامه تلاش برای ترویج سرگرم کننده از میان ما می شود به اشتراک گذاری فیلم-مطالب مرتبط در روزهای جمعه از جمله مقالات از دوستان ما در 35mmc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>