فیلمساز با استفاده از COVID-19 کار آرامش به ساخت و فروش $10-3D چاپ, دوربین, باتری, موارد,

یک فیلم مستند ساز از یوتا طراحی و ساخته شده است یک سری از باتری دارنده مجله که او می گوید برای کمک به حل این مشکل از دانستن است که باتری های تازه و که در حال تخلیه شده است. 3D چاپ شده در مجلات برگزاری سه یا چهار باتری از رایج دوربین های دیجیتال و اجازه می دهد تا باتری به درج اطلاعات تماس برای باتری های مرده و پایین برای آنهایی که تازه.

تیم اروین که چاپ این مجله در زیرزمین خانه خود را به حال شده است به معنی به آمده تا با یک راه حل برای این مشکل و سعی کرده بود, دانلود طرح برای چاپ 3D مجلات در گذشته یافت اما آنها همیشه شکست. “من در اصل فایل ها در Thingiverse که مشغول به کار برای یک بیت. اما همه طرح های من سعی کردم از آنجا به پایان رسید تا شکستن چرا که از یک نقطه ضعف در چاپ ” او توضیح می دهد. ‘هنگامی که محدودیت های مسافرتی در اطراف Covid 19 ضربه هر یک از مباحث لغو شد یا به تعویق افتاد و پس از آن به نظر می رسید مانند بخشدار زمان به شیرجه رفتن به این سمت ماموریت. من طراحی خود من از ابتدا و تصفیه شده آن بیش از یک دوره طولانی از زمان تا زمانی که من بود با این محصول. من همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد کیت من بیشتر کارآمد سریع و سازمان یافته است. باتری Mag متولد از آن است.’

تیم طراحی مجله به طوری که زمانی که تازه باتری ها در حال لود شده با اطلاعات تماس خود را پایین آنها از یکدیگر جدا شده و از هر چیز دیگری این مجله ممکن است در تماس با بنابراین خطر اتصال کوتاه است اجتناب شود. و با deads لود شده با اطلاعات تماس رو به بالا از آن آسان است برای دیدن در یک نگاه که باتری برای رسیدن به آینده در حرکت سریع شرایط.

تیم که صاحب عملکردی فیلم می سازد, تجاری, تصویری, مستند و می گوید: او است که معمولا در جاده ها تیراندازی حدود 140 روز در سال است. است که تمام متوقف شد و با توجه به coronavirus را-بنابراین این است که چگونه او در حال پر کردن وقت خود را.

باتری Mags در دسترس هستند برای Panasonic DMW-BLF19 کانن LP-E6/N, Pentax DLI90 سونی NP-FZ100 سونی NP-FW50 باتری و او می گوید یک واحد برای Panasonic S دوربین نیز در تولید. مجلات $9 10 دلار و 14 دلار هر ترتيب و می توان از طریق باتری Mag سایت.

برای نمونه از تیم کار خود را ببینید Instagram صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>