آتش کوره خود را برای این آسان مدیترانه الهام گرفته از منو

تابستان فصل تعطیلات. اما ما در حال حاضر می دانیم این است که نمی تواند یک نمونه تابستان; جاده سفر و جت تنظیم برنامه های شما ممکن است ساخته شده است و مشتاقانه در انتظار هستند و احتمالا گرفتن به تعویق افتاد و دوباره. این چیزی کمتر از یک بد شانسی — ما می دانیم — اما درست مثل ما انجام شده است برای چند ماه گذشته ما را به بهترین از آن. پس چرا سعی کنید به تعطیلات به شما ؟

در اینجا یک تابستان شام منو که احساس و سلیقه مانند سفر به مدیترانه. پرتاب مواد تشکیل دهنده سالم مانند رنگارنگ و سبزیجات و غذاهای دریایی در کوره و در نتیجه چیزی است که واقعا احساس می کند — مهم نیست که چگونه بسیاری از دهان شما تغذیه در خانه. ما ایجاد کرده اید آسان کبابی شام منو همراه با یک unfussy جدول به ارمغان می آورد که تعطیلات به شما این تابستان.

Kitchn راهنمای آسان مدیترانه الهام گرفته کبابی شام منو

این منو یک جشن طعم مدیترانه و سالم از رژیم غذایی است که به معنی آن را پر از رنگارنگ در فصل سبزیجات و احساس خوب پروتئین بدون چربی. و شما آتش کوره به طبخ همه از آن — همه چیز از یک سریع-و-فانتزی اشتها آور اصلی دوره به دسر. در منوی زیر ما را گنجانده ام یک تعداد انگشت شماری از دستور ساده جایگزین برای تعویض در بسته به سلیقه شما و یا مواد غذایی در دسترس بودن و همچنین به عنوان آسان به دنبال جدول زمانی برای کمک به شما در کنار آن همه با هم.

برای شروع: میگو کبابی آبدار

میگو گریل شده یک چیز سرگرم کننده برای شروع با است چرا که آشپز به سرعت و به شما و خانواده تان می توانید هر یک با شتاب خود را سیخ در حالی که شما کار بر روی شاخص های اصلی رویداد. ترشی از ماست و آب لیمو و سیر و نعناع را تضمین می کند آنها را لطیف و خوش طعم.

دریافت دستور العمل: چگونه به کوره خوش طعم ومزه میگو

برای به اشتراک گذاری: کبابی Gnocchi با کدو تابستان و پشت سر هم گوجه فرنگی

ایجاد رویداد اصلی خانواده سبک و خدمت به یک زن و شوهر از entrées است که می تواند به اشتراک گذاشته و با هم در جدول. کباب فروشگاه خریداری سیب زمینی gnocchi هوشمندانه است; نتایج آن را در کوفته که سوخته در خارج اما مناقصه در داخل. در هنگام پرتاب با کبابی, گوجه فرنگی و کدو سبز روبان آن را به یک ظرف است که هر دو فصلی و آرامش.

دریافت دستور غذا: کبابی Gnocchi با کدو تابستان و پشت سر هم گوجه فرنگی

برای به اشتراک گذاری: گریل شده با ماست و چهار نان با اسرائیل سالاد

با gnocchi خدمت این ترد جویدنی چهار نان و رنگارنگ خیار سالاد گوجه فرنگی. اجازه دهید خانواده خود را گرفتن چهار نان در حالی که آنها هنوز هم گرم و بالای خود را با حموس, سالاد پنیر فتا و زیتون.

دریافت دستور غذا: گریل شده با ماست و چهار نان با اسرائیل سالاد

به پایان: هلو کبابی

نگه داشتن کوره در بعد از شام به دسر. میوه آه چندان خوب در این زمان از سال, پس از آن یک انتخاب آسان برای سالم و بی خطر به پایان وعده غذایی خود را. این ساده کبابی هلو می تواند در خدمت این حال شما آنها را دوست دارم. آنها به ویژه با بستنی وانیلی اما همچنین خوب با یک دسته علف و غیره از ماست یا ریکوتا.

دریافت دستور العمل: چگونه به کوره هلو

خود را ساده کوره مدیترانه ای جدول زمانی

جدول زمانی برای این منو به اندازه کافی آسان است که شما می توانید آن آغاز شده و تنها حدود یک ساعت قبل از اینکه شما می خواهید به نشستن برای دوره اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>