برداشت اول: ON1 360 مبتنی بر ابر جایگزین برای لایت روم را در اکوسیستم

گوشی های هوشمند نه تنها به معرفی توانایی ضبط تصاویر در هر نقطه آنها نیز باز ما را به ایده برای دسترسی ب

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

گوشی های هوشمند نه تنها به معرفی توانایی ضبط تصاویر در هر نقطه آنها نیز باز ما را به ایده برای دسترسی به عکس های ما در کتابخانه ها بر روی هر دستگاه ما در حال انجام است. اپل, عکس ها و Adobe Lightroom اکوسیستم شما را قادر به مشاهده و ویرایش تصاویر است که بارگذاری شده اند مربوطه خدمات ابر.

ON1 360 یک سرویس مبتنی بر ابر است که لینک ON1 عکس خام دسکتاپ با نرم افزار جدید ON1 عکس موبایل برنامه

در حال حاضر اضافه کردن ON1 به هر دستگاه ، ON1 360 یک سرویس مبتنی بر ابر است که لینک ON1 عکس خام دسکتاپ با نرم افزار جدید ON1 عکس موبایل برنامه در iOS و یا دستگاه های آندروید است. (من تست macOS و نسخه های سیستم عامل iOS بر روی یک 2019 16-inch MacBook Pro 2019 اپل, نرم افزار آیفون, 11 Pro.)

سیستم مورد نیاز:

  • iOS: آیفون یا آی پد با سیستم عامل iOS 12.3 یا بالاتر
    • توصیه می شود: iOS 13 یا بالاتر
  • اندروید: گوشی یا تبلت اندروید 7 (شیرینی بادامی) و یا بعد از آن با زمان نگهداری (64-bit only)
    • توصیه می شود: 64-bit Android 9 (پای) و یا بعد از

همگام زیرساخت

ابر روش های گرفته شده توسط اپل و ادوبی است که به طور خودکار آپلود همه چیز اضافه شده به عکس ها و لایت روم. ON1 360 نیست به عنوان مهاجم ترک آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید چه می شود همگام سازی بین دستگاه های. (لایت روم کلاسیک نیز این رویکرد است.)

در ON1 عکس خام بر روی دسکتاپ تصویر منابع می تواند از هر پوشه درایو متصل می شوند و یا mountable شبکه حجم و نرم افزار برگ اصل در محل. به انتشار عکس ها به ON1 360 شما یک پوشه را مشخص کنید به عنوان یک فهرست پوشه ایجاد یک آلبوم و یا اضافه کردن موجود فهرست پوشه ها و یا آلبوم.

را انتخاب کنید که فهرست پوشه ها و یا آلبوم را همگام با ON1 360 خدمات.

تصاویر را می توان آپلود در اصلی خود را فرمت و یا استفاده از ON1 را ویرایش پیش نمایش قالب یک فایل فشرده با فرمت Raw است که در اندازه کوچکتر اما حفظ همان اطلاعات مربوطه به اهنگ صدا. در ON1 عکس نرم افزار تلفن همراه وجود دارد هیچ نشانه ای است که شما در حال کار با یک فرمت دیگر از اصلی; فایل به نظر می رسد همان است. یک محیط نیز اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید برای آپلود فقط خام بخشی از Raw+JPEG جفت.

این عکس آپلود شد با استفاده از ON1 را ویرایش پیش نمایش قالب, اما آن را حفظ همان .راف نام فایل فرمت به عنوان اگر آن را در آن اصلی فوجی فیلم با فرمت raw.

در ON1 عکس موبایل نرم افزار تصاویر شما واردات و یا گرفتن با استفاده از نرم افزار ویژگی های دوربین به طور خودکار آپلود (در اصلی فرمت) و در دسترس ساخته شده را به دستگاه های دیگر.

این ساختار طراحی شده است به افتراق تمام منابع. بهره برداری از 360 آیکون در موبایل نرم افزار نمایش دستگاه های دیگر به اشتراک گذاری حساب کاربری خود; در برنامه دسکتاپ دیگر منابع به نظر می رسد در لیست زیر کاتالوگ.

ON1 360 برگ آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید چه می شود همگام سازی بین دستگاه های

چه از دست رفته است توانایی برای مشاهده تمام تصاویر به اشتراک گذاشته شده در یک بار. اگر هدف شما این است برای نگه داشتن برنامه دسکتاپ به عنوان اصلی منبع عکس روش انتقال هست. اما مثلا اگر شما ترک کامپیوتر در خانه و وارد کردن تعداد زیادی از عکس ها بر روی خود را, قرص, و به زودی شما نیاز به حفظ یک مدل ذهنی که در آن تصاویر ذخیره می شوند; آنها همه وجود دارد, اما شما هنوز هم ممکن است تا پایان شکار و سلسله مراتب برای پیدا کردن آنهایی که شما می خواهید به ویرایش. لایت روم و عکس های اولویت بندی است که هر کس در استخر رویکرد است که می تواند اغلب احساس می کنید شلوغ است که چرا ON1 را بیشتر هدف رویکرد احتمالا اثبات طراوت تغییر برای برخی از عکاسان. داشتن گزینه ای برای سوئیچ بین نمایش ها خواهد بود مفید علاوه بر این در آینده است.

چه از دست رفته است توانایی برای مشاهده تمام تصاویر به اشتراک گذاشته شده در یک بار

همگام سازی برای بیشتر قسمت ها اتفاق می افتد به سرعت در میان دستگاه های. سرعت اینترنت خود را یک عامل بزرگ که در ابتدا آپلود تصاویر, اما ویرایشهای انتقال به عنوان دستورالعمل های کوچک و بسیار محدود از نظر پهنای باند. در تست من عکسها گاهی اوقات نمی به درستی به روز رسانی و تصاویر گهگاه آمد تا خالی بنابراین هنوز هم وجود دارد برخی از لبه های خشن.

همانطور که برای زیرساخت های خود ON1 ایمن توزیع ذخیره سازی آنلاین در میان ارائه دهندگان بزرگ (Microsoft Azure و Backblaze S2). بر خلاف Adobe CreativeCloud رویکرد ON1 است با استفاده از کاربران تصاویر برای تغذیه آن الگوریتم های یادگیری ماشین.

ویرایش و فراداده

ویرایش ویژگی های این ON1 عکس موبایل برنامه پوشش اصول اولیه تن رنگ و جزئیات تنظیمات به علاوه یک نوار لغزنده AI ابزار برای توقف بهبود است. یک تعداد انگشت شماری از اثرات نیز گنجانده شده مانند اضافه کردن یک تصویر و تبدیل به سیاه و سفید.

ویرایش یک عکس در ON1 عکس تلفن همراه بر روی آی پد نرم افزار. ویرایش یک عکس در ON1 عکس تلفن همراه بر روی آی فون 11 Pro.

نه همه چیز در ON1 عکس اولیه نشان داده است که نیست یک سورپرایز برای یک انتشار اولین. هیچ هیستوگرام مثلا. در یک منطقه, هر چند, شما باید مراقب باشید: اگر شما اعمال هر گونه ویرایش در دسکتاپ نرم افزار است که پشتیبانی نمی شود در تلفن همراه شما قفل شده است را از همه مخفی شود. برای مثال ابتدای مقاله اثر در هر دو نسخه به شما اجازه تنظیم روشنایی و اندازه پر و گرد شدگی ویژگی های. در نسخه دسکتاپ شما همچنین می توانید کلیک کنید و یک میانبر مانند 'ظریف' که در مورد ارزش های از پیش تعیین شده برای آن دسته از لغزنده.

اگر شما درخواست یک تنظیم کنترل در ON1 عکس خام نیست که پشتیبانی می کند در تلفن همراه... ... شما قفل شده است را از همه مخفی شود (ON1 عکس تلفن همراه بر روی iPad Pro در اینجا نشان داده شده).

اما زمانی که شما سعی می کنید را ویرایش کنید که در موبایل یک پیام می گوید: "این عکس تنظیمات اعمال شده در ON1 عکس خام که پشتیبانی نمی شوند در این برنامه نشده است." تنها گزینه ای است که به تأيید ضربه بزنید; شما قادر خواهید بود به ویرایش پشتیبانی از تنظیمات مانند هر تن ابزار.

مراقب باشید: اگر شما اعمال هر گونه ویرایش در دسکتاپ نرم افزار است که پشتیبانی نمی شود در تلفن همراه شما قفل شده است و از همه ویرایشها

به عنوان ابرداده تنها اطلاعات قابل مشاهده است یک تصویر را نام فایل رتبه و مانند/دوست نداشتن پرچم. که همچنین بدان معنی وجود دارد هیچ راهی برای فیلتر تصاویر بر اساس رتبه بندی و یا حتی در نمایش تصویر بند انگشتی است که آنهایی که شما مشخص شده به کار بر روی بعد. این امر می تواند خوب برای مرتب کردن تصاویر, بیش از حد, پس از به طور پیش فرض عکس ها ذکر شده بر اساس نام فایل ها.

ON1 دوربین

استفاده از ترکیب یک دوربین به نرم افزار تلفن همراه دو قسم است: اول این تصاویر شما را ضبط و به طور خودکار اضافه شده به ON1 360, دور زدن نیاز به واردات آنها را به ON1 عکس خام; و دوم آن ثبت عکس در فرمت raw به طور پیش فرض با گزینه به استناد دستی کنترل سرعت شاتر و ISO تمرکز و تعادل رنگ سفید. (شما همچنین می توانید انتخاب کنید به ساقه در JPEG و یا در iOS نسخه HEIC فرمت.)

تنظیم فوکوس دستی در دوربین از ویژگی های ON1 عکس موبایل.

کشیدن بالا یا پایین بر روی صفحه نمایش تنظیم جبران نوردهی, اما اگر شما انگشت خود را بر روی صفحه نمایش بیش از حد طولانی برنامه فرض می کند شما می خواهید به استفاده از آن به عنوان نقطه فوکوس خودکار و خودکار-قرار گرفتن در معرض. یکی دیگر از تغییرات این است که اگر شما مجموعه ای از تنظیمات دستی مانند سرعت شاتر و یا ISO, ضربه زدن روی صفحه نمایش برای تنظیم تمرکز در ابتدا همه چیز را به صورت اتوماتیک.

قیمت گذاری

ON1 360 اشتراک add-on های موجود برای صاحبان ON1 عکس خام یا دو می تواند همراه به عنوان یک اشتراک. برای 200 GB ابر ذخیره سازی این سرویس اضافه کردن در هزینه $5.99 در هر ماه و یا $59.99 در هر سال است. خدمات/نرم افزار, بسته نرم افزاری, هزینه $7.99 در هر ماه و یا $89.99 در هر سال است.

بدون اشتراک و مجوز دائمی برای فقط ON1 عکس خام نیز در دسترس برای $99.9

بعدی ردیف تا 1 TB ذخیره سازی است که هزینه $9.99 در هر ماه و یا $109.99 هر سال برای اضافه کردن در برنامه و یا $15.99 در هر ماه و یا $179.99 هر سال برای خدمات/نرم افزار بسته نرم افزاری است.

بدون اشتراک و مجوز دائمی برای فقط ON1 عکس خام نیز در دسترس برای $99.99. این ON1 عکس برنامه های موبایل برای iOS و Android رایگان است.

نتيجه گيری

هنگامی که شما نگاه در همراه اول اقدامات انجام شده توسط اپل و ادوبی عکس عرضه آنها آغاز شده اساسی و گسترش ویژگی های خود را در طول زمان; نسخه موبایل لایت روم است که در برابری با نسخه دسکتاپ (هر چند هنوز هم قابل مقایسه با لایت روم کلاسیک).

گاهی اوقات یک تصویر بند انگشتی نیست دقت منعکس کننده ویرایش (هر چند زمینه, تصویر, تنظیمات دست نخورده هستند). این ON1 360 همگام وضعیت می گوید: همه چیز به روز است اما تعداد کمی از عکسها هستند عقب مانده.
قبل: ویرایش یک عکس بر روی iPad. پس از: رگه های عجیب و غریب به نظر می رسد زمانی که فعال کردن هوش مصنوعی خودکار تنظیم.

ON1 360 است که مصرف خود را اولین گام خود را. من اجرا به چند اشکالات اعم از متناقض ریز عکسها به تصاویر گاهی اوقات نشان دادن خالی و یک نمونه از عجیب و غریب خطی که استفاده از خودکار تنظیم در موبایل. اما زیرساخت های اساسی است که در محل و گسترش اکوسیستم فراتر از دسکتاپ برای عکاسان که با استفاده از ON1 عکس خام است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب