مواد غذایی همواره سیاسی

در صبح روز جمعه ساعت 10:30 صبح چند تا از ما ویراستاران در Bon Appétit شروع به پریدن کرد بر روی یک زوم تماس بگیرید به بحث در مورد چگونه ما در حال رفتن به پوشش شورش برانگیخت توسط جورج فلوید را کشتن. به عنوان یک نام تجاری مواد غذایی ما اغلب صحبت کردن در مورد دستور العمل های آشپزی, تکنیک های در حال ظهور رستوران. اما ما همچنین درک می کنیم که مواد غذایی است که ذاتا سیاسی است و هیچ گرفتن در اطراف آن است. اگر شما نیاز به اثبات بیشتر از هیچ نگاه اخیر همه گیر. همانطور که ما در مستند ما, روزانه, رستوران, خاطرات رستوران در حال تقلا برای PPP وام و مستند نشده کارگران در حال سقوط از طریق ترک.

در سال های اخیر ما در BA شده اند حساب با ما نقاط کور وقتی که می آید به مسابقه. ما هنوز هم باید کار را به انجام. اما یک چیزی که من می دانم این است که ما در سرمقاله رسالت—علاوه بر دستور العمل ها و پخت و پز خانه است—برای پوشش مهم ترین داستان از این لحظه به عنوان آنها مربوط به مواد غذایی است. و به عنوان مواد غذایی کسب و کار در سراسر کشور ایستاده در همبستگی با جورج فلوید و دیگران قبل از او به ما دستور نمی تواند روشن تر.

بنابراین به عنوان یک ویرایشگر سوال من در حال حاضر درخواست ما این است که ما چگونه تعیین محل تقاطع مواد غذایی و سیاست در این زمان لحظه ؟ و چگونه می تواند به ما گزارش این همگرایی در راه است که جذاب و مفید به ما میلیون ها نفر از خوانندگان ؟

پس از نشست روز جمعه ما رو به کار می کنند. آن شب در سایت Priya کریشنا ارسال شده زیبا که-گفت-به داستان با مینیاپولیس آشپز و رستوران لویی شکارچی که پسر عموی Philando کاستیا کشته شده بودند توسط پلیس چهار سال قبل. در Healthyish—یک سایت که شامل سلامتی همواره هسته ای به آن ماموریت ما ارسال شده Jesse جرقه متفکر شخصی و خدمات به جلو قطعه در روان-منابع سلامت برای جامعه سیاه و سفید.

این هفته در سایت به دنبال یک مقاله با مینیاپولیس رستوران Tomme Beevas که صاحب فلفل شیرین جامائیکا که هدف سفید supremacists این آخر هفته آن را به عنوان ارائه آب شیرین و منابع به معترضان. در روزها و هفته به آمدن شما و داستان های بیشتر از صاحبان رستوران و کارکنان در خط مقدم این تظاهرات. ما خواهید بود spotlighting سیاه متعلق به کسب و کار مواد غذایی در شهرستانها در سراسر کشور. و شما ببینید ما مقابله بیشتر از نژادی و مسائل سیاسی در هسته از مواد غذایی جهان است.

در ضمن ما شما را تشویق به کمک به سازمان های حمایت از نژادی عدالت مانند آیتالله سیستانی و NAACP و برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار مواد غذایی در محله خود است. ما لازم نیست که تمام پاسخ. ما می دانیم که ما باید کار را به انجام. مواد غذایی همواره سیاسی است که آیا ما آن را می گویند یا نه. در حال حاضر هم به آن می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de