انجماد شراب بهترین راه برای مطمئن شوید که شما هرگز از رها کردن زباله

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذا

توسط DASTESALAMATT در 7 خرداد 1399

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در "وجود دارد هیچ زمانی بهتر به..." ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: چه باید بکنید هنگامی که پور است که فقط کمی بیش از حد سخاوتمندانه.

به عنوان کسی که زندگی و نوشیدنی های تنهایی (دومی کاملا به طور منظم به ویژه این روز در قرنطینه) من اغلب خودم پور بسیار بزرگتر شیشه ای شراب از من می تواند به پایان برسد. برای سال ها این شیشه نشسته بود را یک شبه نیمه خالی و تابش خیره کننده من در صبح تنها به ریخت و در آن بطری (ناخالص, من می دانم). اما در حال حاضر برای جلوگیری از این من فقط پر کردن سینی مکعب یخ مسدود کردن آن و سپس انتقال من کمی شراب مکعب به کیسه های پلاستیکی من در فریزر نگهداری کنید: یک برچسب قرمز و شراب و دیگری شراب سفید.

من یاد گرفتم این ترفند از Nigella Lawson, انگلیسی, اشپزی نویسنده (و من آشپزی مادر). در حالی که من یاد گرفتم به طبخ مواد غذایی کره ای در پاشنه من بیولوژیکی مادر این عادت—همراه با بسیاری از دیگر آشپزخانه عصبی—می توان به سياه که مجموعه تلویزیونی من binged فقط به عنوان من بود شروع به زندگی می کنند در خود من. به آرامی اما مطمئنا به عنوان من تماشا او را به هم بزنید ریزوتو, کباب مرغ و پرتاب افسانه مهمانی های شام برای دوستان من آموخته است که چگونه به طبخ—و نحوه استفاده از فریزر من به عنوان یک شربت خانه.

بخش مورد علاقه من از هر قسمت بود که او می خواهم او باز فریزر به ما نشان می دهد ذخیره کردن بیت و باب. من عاشق چگونه بسته بندی شده و زندگی در آن نگاه کرد نه بر خلاف مادر خود من را در فریزر هر قطعه از پس مانده مواد غذایی ذخیره شده برای یک روز بارانی: فردی سفیده تخم مرغ برای pavlova; برش بیکن در جفت بسته بندی شده برای آسان ذوب; خورش منجمد در تک تک بخش های فوری شام و مورد علاقه من کیسه یخ زده شراب.

هیچ شراب به هدر می رود.

عکس الکس لاو

به عنوان سياه دلیل در این قسمت تحت عنوان "سرگرم کننده" چرا زباله مانده شراب زمانی که شما می تواند به توقف آن ؟ این نابغه واقعا: در پایان از او نامی مهمانی های شام, او طول می کشد هر vino بیش از سمت چپ در بطری (و گاهی مسلما در پایین مردم عینک) و انتقال آن به کوچک کیسه فریزر (من در بر داشت که انجماد شراب به مکعب اول معنی آنها قبل از اندازه گیری و آسان تر به استفاده از).

"من می دانم که شراب snobs می گویند این است که بی رحم ترین چیز شما می توانید انجام دهید," او می گوید به دوربین "اما من به شما گفتن این کار فوق العاده خوبی است." در واقع یک sommelier (یک.k.یک. خبره شراب افاده) من استفاده می شود به تاریخ احتمالا تایید این رفتار: او یک بار به من گفت که کیفیت هر, قدیمی, بدتر به هر حال به عنوان آن را در آن باز کردن بطری و اکسید میشود—اگر شما نمی خواهید به نوشیدن آن حق دور و سپس شما نیز ممکن است مسدود کردن آن برای پخت و پز.

بنابراین در حالی که من نمی یخ شراب برای نوشیدن دوباره آن را در طول زمان من به پایان خواهد رسید تا با به اندازه کافی مکعب های یخ زده شراب برای همه شیوه ای از پخت و پز پروژه: زمانی که من به یک خورش و برای مثال فقط نیاز به یک شیشه ای (اما نمی خواهید برای باز کردن یک بطری کامل), و یا زمانی که من سوزاننده ریز ریز کردن گوشت خوک و یا یک استیک و علاقه داشتن به یک چلپ چلوپ از شراب به deglaze تابه سریع سس کره (بدون نیاز به گرم شدن مکعب زیرا آنها را ذوب فورا در برابر حرارت). از لحاظ تئوری می تواند حتی مسدود مانده آناناس برای frosé—و اگر که نه یک حزب و پس از آن من نمی دانم چیست.

اریک کیم می نویسد: در مورد مواد غذایی, سفر و فرهنگ و زندگی در منهتن با سگ خود را. شما می توانید جزئیات بیشتر از نوشتن در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب