Fujifilm منتشر کرده است به روز رسانی سیستم عامل خود را برای X-17 و X-T200 سیستم های دوربین است که باعث می شود آن را ممکن است به استفاده از دوربین های بدون آینه به عنوان وب کم بدون نیاز به نرم افزار اضافی. علاوه بر این Fujfiilm اعلام کرده است, وب کم X برنامه راه اندازی خواهد شد برای macOS در ماه آینده.

تصویر از وب کم USB گزینه در Fujifilm سیستم منو.

سیستم عامل نسخه 1.30 برای X-A7 و نسخه 1.10 برای X-T200 می افزاید: گزینه ای برای استفاده از دوربین به عنوان وب کم در هنگام اتصال به یک کامپیوتر از طریق یک کابل USB است. برای دسترسی به این تنظیمات رفتن به منو و رفتن به ‘اتصال تنظیم’ را وارد کنید ‘حالت USB و وصل کردن دوربین به کامپیوتر از طریق USB. پس از اتصال دوربین به نظر می رسد باید به عنوان یک گزینه دوربین در سازگار ویدئو کنفرانس و برنامه های پیام رسانی مانند Google دیدار با اسکایپ و زوم.

مجموعه ای از تصاویر نشان میدهد که چگونه دوربین به نظر می رسد باید به عنوان گزینه های ورودی برای زوم اسکایپ و گوگل را ملاقات کند.

فوجی فیلم می گوید این قابلیت باید کار بر روی ویندوز 10 (x64) macOS 10.14 موهاوی و macOS 10.15 کاتالینا. شما می توانید با دانلود نرم افزار نسخه 1.30 برای X-A7 و نسخه 1.10 برای X-T200 در Fujifilm وب سایت.

در موضوع macOS, Fujifilm نیز اعلام کرد اعلام کرد این کار در آوردن آن Fujifilm X, وب کم ابزار برای macOS. برای اولین بار راه اندازی بر روی کامپیوتر در مارس ابزار اجازه خواهد داد که macOS کاربران به نوبه خود سازگار X و GFX دوربین به وب کم. فوجی فیلم می گوید: این برنامه در دسترس خواهد بود در اواسط ماه جولای.