فوجی فیلم است که در حال توسعه یک 400TB نوار رسانه درایو


زمانی که فکر کردن در مورد ذخیره سازی تکنولوژی در سال 2020 یکی به ندرت فکر می کند در مورد نوار رسانه ها. اما نوار مغناطیسی رسانه های حیاتی برای بایگانی داده ها است. به عنوان اطلاعات خواسته به طور مستمر افزایش فوجی فیلم در حال کار بر روی یک تکنولوژی جدید است که خواهد شد عظیم دستیابی به موفقیت در خطی نوار ذخیره سازی مبتنی بر ارائه به 400TB از ذخیره سازی در یک درایو.

به عنوان PetaPixel , یادداشت های نوار ذخیره سازی مبتنی بر تکنولوژی است که در درجه اول خطی نوار باز (LTO). در حال حاضر LTO است در هشتمین نسل LTO-8 و حداکثر ظرفیت 12TB, به مراتب پایین تر از حداکثر ظرفیت Fujifilm در حال توسعه است. LTO-9 میله میله برای رسیدن به بعد از این سال maxes در ‘تنها’ 24TB. یک 12TB (بومی) Fujifilm LTO Ultrium-8 درایو نشان داده شده در تصویر برجسته از این مقاله است.

نیروی محرکه این پتانسیل جهش در نوار مغناطیسی ظرفیت ذخیره سازی به 400TB است که با توجه به پوشش جدید بر روی نوار. LTO-8 و آینده LTO-9 درایوهای ویژگی های نوار پوشش داده شده با فریت باریم (BaFe). پایین خط فوجی فیلم است که به قصد استفاده از فریت استرانسیم (SrFe) در عوض با توجه به آن برتر مغناطیسی کیفیت. در یک سال 2018 سند در LTO Fujifilm متحده…اکثر خواص مغناطیسی SrFe هستند نسبت به کسانی که از BaFe که ما را قادر به رسیدن به سطح بالاتری از عملکرد در حالی که بیشتر کاهش اندازه ذرات.’ با توجه به کاهش اندازه ذرات این است که هیچ شاهکار آسان است. Fujifilm ادامه می دهد ‘…بسیار مهم است به انجام یک کار بسیار دقیق کنترل nucleation از ذرات است.’

در این تصویر از یک Fujifilm سند مورد LTO توسعه, شما می توانید یک مقایسه اندازه ذرات در طول زمان است. در سمت چپ یک LTO-7 نوار با استفاده از فریت باریم پوشش. در وسط یک tech demo از سال 2015 نشان می دهد که ذرات کوچکتر با استفاده از بهبود BaFe پوشش. در نهایت در سمت راست شما می توانید تفاوت در اندازه ذرات با استفاده از فریت استرانسیم است. بر روی تصویر کلیک کنید برای نمایش بهتر. تصویر های اعتباری: Fujifilm 2018

در همان سند Fujifilm متحده که از آن شروع به تحقیق در SrFe در سال 2012 انجام شده است تحقیق و توسعه تنها در خود را دارند. در سال 2015 Fujifilm دست 220TB پوشش بر روی یک نوار کاست و به عنوان 2018 اعتقاد آنها می تواند علاوه بر کاهش حجم ذرات تا 40 درصد است. این فناوری هنوز کاملا به دور از خرده فروشی در دسترس بودن به عنوان Fujifilm است با هدف معرفی SrFe LTO توسط 2027. به عنوان در هر بلوک و فایل هایFujifilm را SrFe نوار رسانه های زمانی 224Gbit در هر اینچ مربع است که نتایج در 400TB ظرفیت که قبلا ذکر شد.

از آن آسان است برای بسیاری از ما به چشم پوشی از اهمیت و تکثير نوار مغناطیسی ذخیره سازی. در یک سال 2018 مقاله توسط Bloomberg Businessweekمدیر خدمات فناوری برای مدیریت اطلاعات شرکت آهن کوه, Inc., گفت: نوار مغناطیسی هستند “بخشی از آنچه را به نگه داشتن جهان در حال اجرا است.’ در آن زمان کوه آهن بود ذخیره شده بیش از 85 میلیون متر مربع در سراسر نوار 210 انبارها و معادن. این مقاله ادامه می دهد ‘اگر چه قرن تکنولوژی ناپدید شده است از اکثر مردم روزانه مشاهده نوار مغناطیسی در زندگی به عنوان متوسط ترجیح با خیال راحت بایگانی بحرانی ابر داده است.’ حتی به عنوان ما به فن آوری ذخیره سازی می شود مدرن تر از جلوی دیدگاه اساسی پایه و اساس از آن همه باقی مانده نوار مغناطیسی.

در دسترس بودن و عملکرد و به طور کلی عدم سنتی قابلیت استفاده از LTO کاست ارائه تکنولوژی به مراتب در خارج از حوزه بیشتر عکاسان و فیلمبرداران. اما پیشرفت های تکنولوژیکی از فوجی و تنها نوار دیگر تولید رسانه ای سونی در حال حیاتی برای ذخیره سازی طولانی مدت و ایمنی ما اطلاعات به خصوص اطلاعات ما می خواهیم به حمایت شود تا به ابر سرور در سراسر جهان است. این شگفت انگیز است که چگونه به دور یک فن آوری ذخیره سازی منشاء آن در 1950s همچنان تحت فشار قرار دادند بیش از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de