پوست کندن سیر ترفند - چگونه به استفاده از آب گرم به راحتی پوست سیر

فقط جلو و کلاه خود را—بدون چاقو لازم است. عکس های لورا موریچیزی به سر و کله زدن در موردچگونه می توانم شما برش

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

فقط جلو و کلاه خود را—بدون چاقو لازم است.

عکس های لورا موری

چیزی به سر و کله زدن در مورد

چگونه می توانم شما برش توت فرنگی?

در FaceTime به تازگی من در قوانین از من خواست به وزن در یک مسئله آنها است که این استدلال در مورد 24 ساعت: راه مناسب برای برش های توت فرنگی. (این مورد تنها مسئله من حتی از راه دور واجد شرایط به وزن در.) آنها به من نشان داد که دو روش تلاش خود را برای آشکار نیست که بود که. برای اولین بار شما را تکه تکه توت فرنگی در سراسر بالای صفحه از بین بردن بنیادی و یک منطقه کوچک از گوشت; برای شما زاویه چاقو به داخل حفاری هسته (یک.k.یک. آرد). اولین روش سریع اما بی فایده به همین دلیل است که من ترجیح می دهم, دوم, برای, بزرگ strawbs که کسانی که آبکی هسته. اما برای بچه های کوچک (بهترین بچه ها!) من فقط جلو بنیادی—بدون نیاز به برش در همه. بدون اشک ریختن شد که من تحویل حکم.

دلیل خوبی وجود دارد من نمی گرفتن یک عکس از این همه نورد.

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

بهترین چیزی که من خوردم این هفته

Temaki

من هرگز ساخته سوشی در خانه چون من اصلا دسترسی به یک حصیر یا فوق العاده با کیفیت بالا ماهی من می خواهم می خواهم به خوردن خام است. (همچنین من نمی دانم آنچه من انجام می دهند.) اما پس از ساخت یک نذر به استفاده از قدیمی ترین مواد تشکیل دهنده در شربت خانه من—یعنی ورق بوداده نوری—آن زمان برای temaki. (آن Christina Chaey که این ایده از یک طرف رول حزب به سر من.) من ماهی قزل آلا سرخ شده, سپس فلس دار کردن گوشت را در یک کاسه و مخلوط سس سویا و روغن کنجد, مایو Sriracha برنج سرکه شراب و قطعه قطعه scallions. من گسترش چاشنی برنج سوشی بر روی نوری و سپس لایه لایه در بیشتر scallions gomasio قطعه قطعه آووکادو و ماهی قزل آلا. آن طعم بزرگ حتی اگر من واقعا یک کار بد نورد آن را (من تا حدی مقصر سالخورده جلبک دریایی). من آیا بهتر دفعه بعد.

نمی تواند ژله از این آب نبات ذخیره کردن.

لحظه ای از قدردانی

ژله لوبیا

در اینجا یک راه سرگرم کننده برای صرف 10 دقیقه (یا 30 اگر شما من!). چنگ زدن به یک انتخاب از لوبیا ژله. بگویید هر کس که شما با بستن چشم خود آنها را به یک لوبیا در یک زمان و از آنها بخواهید به حدس زدن عطر و طعم. این سخت است و سرگرم کننده است. شوهر من که اعلام کرده لوبیا ژله تنها لوبیا او مراقبت در مورد حدس زده یکی از پنج. من صفر سه (من حدس زده است که دو نفر از آنها بودند طالبی اما در دفاع من یکی بود هندوانه). من آیا بهتر دفعه بعد.

دیدن شما در اینجا در هفته آینده!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب