تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

من استفاده می شود به نفرت کلم بروکلی rabe. به عنوان یک چهار یا پنج یا شش سال از بچه من آن را محاکمه و تصمیم گرفت از آن فقیر بهانه ای برای سبزی. آن را! بیش از حد! تلخ! اما اجازه دهید من شما را در پر راز: شش سال از من ساده کودکانه احمق. بیش از دو دهه بعد من از اینجا نوشتن در مورد چگونه کلم بروکلی rabe یک ردیف بالا نباتی. (اجازه ندهید کسی به شما بگوید شما نمی توانید تغییر دهید!) و من تا مطمئن شوید که آن عظمت را من ساخته ام سیر, کلم بروکلی, rabe امضای من طرف است. شما می دانید این ظرف است که نشسته است همیشه آماده برای شام روز هفته اسلامپ و جمعه جشن ها یکسان است.

شاید من آن را دوست دارم چرا که من ایتالیایی هستم. شاید به این خاطر که من آموخته ام به آغوش طعم خارج از من شش ساله از منطقه راحتی. یا شاید به این خاطر که کلم بروکلی rabe—مانند تمام مواد تشکیل دهنده بزرگ—نیازی به نقاب یا لباس با یک میلیون ادویه جات ترشی جات و یا در عمق پخت و پز روش برای تبدیل شدن به یک showstopper بر. ساده سازی انجام خواهد شد. و یک لیست مواد تشکیل دهنده روغن زیتون, نمک, خرد, فلفل, پودرهای سوخاری, ریکوتا و سیر همه شما نیاز است. در اینجا چگونه آن را انجام داده است:

اولین, شما نیاز به رنگ پریده کوچک 2 مجموعه ای از کلم بروکلی rabe. اگر شما تا کنون به حال کلم بروکلی rabe و فکر لعنتی که تلخآن است که احتمالا دلیل آن نبود blanched قبل از آن به طور کامل پخته شده. این فرایند هر دو حذف برخی از آن تلخ نیش می زنند و باعث می شود آن را بیشتر در مناقصه (و خوش طعم). را یک قابلمه آب شور به جوش و برش بسیار پایین بروکلی rabe. و سپس رها کردن آن در مدت 30 ثانیه به یک دقیقه و یا تا زمانی که رنگ سبز روشن. برای ضخیم تر ساقه های هسته ای در مرکز (که در آن هنوز خام) باید کوچک باشد. آن را حذف و آن را در یک صافی یا در یک ظرف تمیز پارچه.

او وجود دارد!

Ed Anderson

در یک کتری حرارت یک زن و شوهر glugs روغن زیتون روی حرارت متوسط و با استفاده از یک microplane به رنده در 2 حبه سیر. اضافه کردن 1 فنجان panko به کتری و آشپزی, تکان دهنده اغلب تا زمانی که قهوه ای طلایی است. حذف سیر پودرهای سوخاری از کتری را در یک کاسه کوچک و فصل را با نمک حلال. ذخیره آنها را برای بعد. پاک کردن کتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im