دریافت داغتر زغال سریعتر با ذغال شومینه استارت (در اینجا چگونه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر شما ی

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما یک کوره زغال چوب, شما نیاز به مطلقا به چنگ زدن به ذغال شومینه استارت. این ارزان ابزار خود را دریافت کنید زغال داغ در نیمی از زمان. این آسان برای استفاده و حذف نیاز به مایع سبک تر به طور کامل! به جای روشنایی زغال سنگ و همواره در رسیدگی به آنها شما می توانید دودکش را شروع و اجازه دهید آن را انجام تمام کار گرفتن کسانی که زغال رفتن در حالی که شما لذت بردن از یک یخی-نوشیدنی سرد در ایوان.

ذغال شومینه استارت است که بهترین ابزار شما می توانید برای خرید کوره خود را به دلیل آن باعث می شود شروع زغال چوب خود را بسیار لذت بخش تر است. و از آنجایی که آنها اغلب نمی آیند با دستورالعمل ها را برای استفاده در اینجا دقیقا چگونه به نور خود زغال با دودکش و برخی از ترفندهای برای گرفتن زغال داغ تر و سریع تر.

چه زغالی دودکش استارت?

ذغال شومینه است که اساسا یک فلز سیلندر با یک رنده در داخل اجازه می دهد تا برای جریان هوا. کوچک رنده جدا خود را آتش استارت (روزنامه و مقوا) از زغال بنابراین شما می توانید با استفاده از یک نور دیگر. یک شومینه است که باید برای هر کسی که پخت و پز بیش از زغال و آتش خود را آماده سریع تر و موثر تر است. دودکش استارت هزینه در حدود $20 و نگه دارید تا 3 لیتر زغال چوب است که بیش از اندازه کافی برای طبخ شام و دسر بیش از حد.

چگونه به استفاده از یک دودکش استارت خود را به نور زغال زغال

مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم در آتش خود را برای چند دقیقه اول به اطمینان حاصل شود که زغال را گرفتن آتش و که شما می توانید ببینید اون سوی خاکستر سوخته را. هنگامی که شما ریخته خود را از زغال سنگ به کوره خود را اجازه می دهد دودکش را برای خنک کردن قبل از ذخیره سازی. دودکش را می توان مورد استفاده قرار گیرد در حالی که نشسته روی کوره های بتنی و یا آسفالت و یا هر گونه دیگر امن حرارت سطح شما باید به شما در دسترس. مطمئن شوید که آن را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی که ممکن است در حال عبور!

آیا شما با استفاده از ذغال شومینه برای jumpstarting زغال?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن