Gyeran Bap است که چه چیزی را برای ناهار (یا صبحانه یا شام) هنگامی که شما را نمی توان زحمت

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده استیک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

شما می دانید صحنه: آن ظهر شما گرسنه هستید و از طریق حفر یخچال شما خواهد شد کار بیشتر از شما انجام تمام صبح. شما می توانید سفارش بایگانی اطلاعات (دوباره) اما چرا شما زمانی که دلچسب کاسه gyeran bap است به معنای واقعی کلمه در عرض برسد و همه را از هفت دقیقه به شلاق تا ؟

Gyeran bap (تلفظ geh-زد-bap) به طور مستقیم ترجمه برای "تخم مرغ برنج" در کره ای است و به نظر من یکی از بزرگترین چیزهایی که تا به حال اتفاق می افتد به تنبل آشپز دانش آموزان در بودجه و والدین تغذیه خواران ضربه زننده در سراسر جهان. چگونه می توانید برنج پخته شده کمی سرخ شده و تخم مرغ و شربت خانه چاشنی همه با هم مخلوط شده ارائه چنین عمق و طعم و رضايت? من بمب این سوال به تازگی به عنوان من جمع را در یک کاسه خامه مسائل در سریع ناهار و من راستش هنوز مطمئن شوید.

اگر چه gyeran bap است از لحاظ فنی یک نوع bibimbap ("مخلوط برنج"), پس از آن یک ظرف که در آن برنج با هم مخلوط با سایر مواد تشکیل دهنده و چاشنی آن را بسیار کمتر کار فشرده از سنتی bibimbap. (حتی به عنوان یک کره ای-آمریکایی تهیه مختلف ترشی, سبزیجات, گوشت یا غذاهای دریایی و دهان-کلیپ chalmat سس احساس می کند کمی تهدید آمیز برای یک بازی گاه به گاه ناهار.)

به همین دلیل gyeran bap است که کل یک نعمت غیر مترقبه. همه شما نیاز دارید این است که برنج پخته شده و تخم مرغ و سس سویا و روغن کنجد. این یک ادم قابل تنظیم و ظرف است که می تواند در کمتر از 10 دقیقه با کمتر از پنج مواد تشکیل دهنده که شما احتمالا در آشپزخانه خود را. (شما حتی نمی نیاز به تخم مرغ: مادر من به من می گوید که زمانی که او در حال رشد بود تا در کره و تخم مرغ نمی شد به یک جزء اصلی در خانه او بنابراین او نسخه ای از "gyeran" bap بود و برنج با هم مخلوط شده با سس سویا و روغن کنجد. هنوز هم خوشمزه است!)

آیا از تنبلی و یا یک ولع مصرف برای راحتی gyeran bap شده است رفتن به غذا هر زمان که من می خواهم یک ارزان داغ غذا را با حداقل تلاش. آن را واجب رضایت بخش dishing از نوستالژی و یک درجه از عطر و طعم است که تقریبا بیش از حد خوب برای چگونه از آن آسان است برای ایجاد.

در اینجا چگونه آن را: مردم باید روش خود را از ساخت gyeran bap اما ایده کلی مشابه است و واقعا ساده است. حرکت شبیه چمچه زنی یک زن و شوهر فنجان پخته کوتاه-برنج دانه (ترجیحا روز) را در یک کاسه بزرگ—شما نیاز به اتاق را برای مخلوط کردن و حرارت آن را در مایکروویو برای یک دقیقه (و یا اگر شما یکی را نداشته باشند در یک ماهی تابه). در ضمن در یک تابه نچسب روغن را با روغن, فصل 2-3 تخم مرغ به آرامی با نمک و فلفل و سرخ بیش از متوسط حرارت کم تا زمانی که آنها فقط underdone—من دوست دارم که چگونه آبریزش زرده و نزدیک به مجموعه سفیده اضافه کردن غنا به ظرف به پایان رسید. انتقال تخم مرغ به کاسه برنج و اضافه کردن چند drizzles از سس سویا و روغن کنجد را به طعم و مزه. مخلوط آن را همه با هم با یک قاشق مطمئن شوید به تاس تا تخم مرغ با برنج و کت همه چیز هست.

و در اینجا چگونه آن را سفارشی: درست شربت خانه غذا gyeran bap اجازه می دهد تا شما را به استفاده از مواد موجود و جاز تا ظرف با توجه به ترکیب خود را در تنظیمات. بحث در مورد اینکه هر دو خلاق و مقرون به صرفه است. سعی کنید با اضافه کردن سس سویا و chalmat برای برخی از مرزه گرما. پدرم نه چندان مواد تشکیل دهنده مخفی در حال نوری نوار, masagoو sukiyaki سسدوست داشتنی آمیزه ای از طعم اومامی آمیخته با لذت شیرینی. یک نم نم از دانه های کنجد یا furikake, سریع هم بزنید سرخ شده با سبزیجاتو یا خرد شده-تا پخته دادن یا سوسیس می تواند همه را در کاسه خود را به یک سطح کاملا جدید.

این است که چرا gyeran bap است: آن را واقعا سخت به ظروف سرباز یا مسافر. و واقعا آسان برای خوشمزه. با چیزهای زیادی برای رفتن آن—کم هزینه, کم, تلاش, رضایت بالا—gyeran bap فقط ممکن است تبدیل شدن به یک بخشی به طور منظم خود را به طور منظم وعده غذایی چرخش شروع...در حال حاضر.

شادی چو مستقل آشپز شیرینی و نویسنده به طور موقت مستقر در کلمبوس, اوهایو, که در آن او شروع به سرپرستی پخته محصولات خدمات تحویل و راه اندازی در سراسر کشور حمل و نقل از شیرینی بسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن