هک برای گرفتن بچه ها به آشپزخانه (و شام روی میز)

یک سالاد هر کس می تواند عشق

قانع کننده جوان uns خود را به خوردن سبزی است که همیشه ساده ترین کار است اما داشتن آنها را با هم بکشید سنگین سالاد خود یک جای خوب برای شروع است. رشد یو پی اس و بچه های بزرگتر باید سرب در شستن سبزی سالاد و سفت کردن add-ins مانند crumbly پنیر گورگونزولا ترد slivers آبدار گلابی آسیایی و یا هر چیز دیگری خواسته قلبی خود را. مراقبت برای حفظ اجزای جداگانه در خود شمع یا یک برش هیئت مدیره و یا در دبستان ramekins چرا که از چه می آید بعدی: تماس در جوانترین مردمی به بازی آشپز یک.k.یک. کمپرسی همه چیز را به یک غول کاسه سالاد. پس از رشد یو پی اس نم نم باران در یک زبانه دار سرکه بریزید—هر چیزی از اسیدی لیمو-ماهی کولی پانسمان برای یک انار شیرین ملاس شماره شگفتی های کار می کنند—به این بچه ها مجموعه ای از انبرک و اجازه دهید آنها را مخلوط به دور است. نیاز به برخی از ایده سالاد? اینها تعداد کمی از مورد علاقه ما است.

حسن نیت ارائه میدهد از Prego®

آلفردو مرغ قایق های کدو

فتوچینی آلفردو است که نزدیک به یک ظرف مناسب اما آن چیزی که باید مورد نظر در سبزی بخش. نشانه این شایان ستایش قایق های کدو شکم پر با مرغ آلفردو که ممکن است اکثر نابغه راه برای گرفتن بچه ها به خوردن سبزیجات خود را! برای شروع کار دست بچه ها برخی از قاشق به حرکت شبیه چمچه زنی در داخل تازه نصف کدو. در ضمن بزرگسالان مخلوط کردن تجمل پر: زمین مرغ ترد panko خرده نان خرد شده و بو داده, قرمز, فلفل, پنیر پارمسان, جعفری, سیر, تخم مرغ, و—مهمتر از همه—خامه Prego® Homestyle سس آلفردو. Revved تا با سیر و پنیر پارمسان و خامه تازه این ترکیبات سس چیزهای رویاهای ساخته شده است. هنگامی که به خوبی مخلوط شده, کودکان و نوجوانان با دقت و با قاشق مخلوط مرغ را به توخالی zuccs. (البته هر کس شستن دست های خود را به خوبی پس از آن!) پس از آن تیم عاشق نم نم اضافی سس آلفردو و panko خرده. از آنجا رشد یو پی اس را بیش از متصل کردن ظرف را در فر به مدت یک طلسم است. در حال حاضر تنها قسمت سخت در حال انتظار برای آن را برای خنک کردن به اندازه کافی به غذا خوردن!

حسن نیت ارائه میدهد از Prego®

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>