هاسلبلاد سیستم عامل شامل ویدئو و focus bracketing برای X1D دوم 907X دوربین


هاسلبلاد منتشر کرده است سیستم عامل جدید به روز رسانی برای آن X1D دوم و 907X دوربین های قطع متوسط است که به کاربران اجازه می دهد به ساقه تصویری برای اولین بار. نرم افزار نیز ارائه می دهد یک focus bracketing از ویژگی های است که کمک خواهد کرد که به طور گسترده و عمق میدان مورد نیاز است در چشم انداز و یا عکاسی ماکرو.

سیستم عامل نسخه 1.2.0 به ارمغان می آورد 2.7 K 2720×1530 صفحه تصویری در 29.97 p در 4:2:0 8-bit رنگ 1920×1080 گزینه برای کسانی که مایل FHD. این X1D II دوربین تا به حال یک ویدیو بر روی آیکون شماره گیری پس از آن راه اندازی شد بنابراین در حال حاضر می توان آن را فعال.

سیستم عامل دستگاه نیز یک تعادل رنگ سفید نمونه گیری ابزار و خودکار تعادل رنگ سفید گزینه برای استفاده در حال حاضر تصاویر گرفته شده. این دوربین در حال حاضر یک WB جمع برای نمونه خنثی مناطق از یک صحنه در حالت live view قبل از عکس گرفته شده است اما این گزینه های جدید اجازه می دهد تا ذخیره تصاویر برای استفاده به عنوان یک مرجع. هدف این است که اجازه می دهد تا جمع و AWB امکانات به کار هنگامی که فلش است که استفاده می شود به عنوان نمونه فلش در live view امکان پذیر نیست – مگر اینکه شما بسیار سریع است. تنظیمات تعادل رنگ سفید نیز در حال حاضر صفحه نمایش خود را رنگ و دمای رنگ مقادیر را مطابق با منابع نور آسان تر است.

جدید سیستم رتبه بندی برای تصاویر گرفته شده اضافه شده است برای پخش منوی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب مورد علاقه های شما و به منظور تصاویر در دوربین با یک سیستم است که در نقل و انتقال اطلاعات EXIF برای دستکاری تصویر نرم افزار. آزادی مطبوعات نیست مشخص کنید که کدام نرم افزار, اما ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که هاسلبلاد را Phocus نرم افزار قادر خواهید بود به خواندن و نمایش اعتبار.

تمرکز bracketing ویژگی به کاربران اجازه می دهد برای مشخص کردن تعداد عکس های گرفته شده و افزایشی تفاوت بین تمرکز موقعیت. همچنین این تسهیلات برای به تاخیر انداختن اولین قرار گرفتن در معرض اجازه می دهد تا تمام ارتعاشات از دوربین فروکش قبل از توالی آغاز می شود.

جداگانه انتشار می بیند سیستم عامل جدید برای XCD 45P لنز است که آن را سازگار با جدید focus bracketing ویژگی و رفع یک مشکل که دیدم AF لغو شدن اگر کاربر برگزاری حلقه فوکوس لنز.

برای اطلاعات بیشتر, ببینید هاسلبلاد سایت و دانلود نرم افزار در اینجا.
نیز وجود دارد یک سیستم عامل 1.2.0 پیاده روی را از طریق ویدئو در یوتیوب

آزادی مطبوعات:

هاسلبلاد به ارمغان می آورد قدرتمند به روز رسانی برای گسترش خلاقیت به X1D دوم 50C, 907X نسخه ویژه و XCD 45P

معرفی بزرگترین به روز رسانی سیستم عامل به هر هاسلبلاد دوربین در یک زمان هاسلبلاد راه اندازی آپدیت 1.2.0 برای هر دو X1D دوم 50C و 907X نسخه ویژه دوربین های قطع متوسط در علاوه بر این به روز رسانی سیستم عامل 0.1.24 برای XCD 45P لنز. بسیاری از ویژگی های قدرتمند به اضافه X1D دوم 50C و 907X نسخه ویژه از جمله 2.7 K/29.97 تصویری ضبط Focus Bracketing با تمام XCD لنز امتیاز تصویر برای تصویر ساده مرتب سازی و انتخاب تعادل رنگ سفید ابزار جمع کننده و در نتیجه افزایش بیشتر قطع متوسط دیجیتال سیستم های دوربین است که با ارائه گسترده تر از وسعت امکانات خلاقانه. با آخرین به روز رسانی به XCD 45P Focus Bracketing در حال حاضر می تواند فعال در تمام دوربین های سیستم X و 907X نسخه ویژه دوربین های دیجیتال, در علاوه بر این به بهبود ثبات فوکوس خودکار و فوکوس دستی. به طور مداوم در تلاش برای بهبود سیستم های دوربین با به روز رسانی های جدید و ویژگی های پیشرفته هاسلبلاد مصمم است برای ایجاد حتی بیشتر رسانه قدرتمند فرمت تیراندازی تجربیات برای همه نوع از هنرمندان تجسمی.

آپدیت 1.2.0: ویژگی های جدید برای هر دو X1D دوم 50C و 907X نسخه ویژه

 • ضبط ویدئو: گسترش گزینه های تصویربرداری از X1D دوم 50C و 907X ویژه نسخه 2.7 K (2720 1530 x) & HD (1920 x 1080) ضبط ویدئو اضافه شده است. تصویری را می توان ثبت شده در 29.97 فریم در ثانیه با 4:2:0 8 بیت رنگ. به 2.7 K با وضوح گزینه ارائه بهبود جذب, جزئیات, در حالی که تعادل فضای ذخیره سازی.
 • Focus Bracketing: گسترش مجموعه ای از ویژگی های است ؟ X1D دوم 50C و 907X نسخه ویژه و حتی بیشتر Focus Bracketing اجازه می دهد تا یک عکاس در تلاش برای گرفتن یک موضوع بسیار محدود عمق میدان از جمله در ماکرو یا محصول عکاسی برای گرفتن یک سری از قرار گرفتن در معرض خود را به موضوع انتخاب شده در یک fractionally مختلف تمرکز بر نقطه در هر یک و سپس ترکیب این قطاری در انتخاب خود انباشته نرم افزار. عکاس باید کنترل کامل بیش از تعداد فریم در دنباله این مرحله اندازه بین هر تصرف و تاخیر اولیه اجازه می دهد تا هر گونه پشتیبانی از سیستم لرزش را کاهش دهد. توجه: نیاز به لنز firmware?0.5.33 یا زود برای همه XCD لنز به استثنای XCD 45P. XCD 45P نیاز به سیستم عامل 0.1.24 و یا بعد.
 • امتیاز تصویر: تصویر امتیاز در حال حاضر می توان به همه هنوز هم تصویر قطاری در, دوربین, ساخت تصویر مرتب سازی و انتخاب بسیار ساده تر زمانی که قطاری در حال انتقال به کامپیوتر کاربر سیستم. هنگامی که در تصویر حالت پخش با ضبط جزئیات پوشش بر روی صفحه نمایش عکاس به سادگی با فشار دکمه یا دکمه ستاره ها نمایش داده می شود. تمام فایل های ذخیره شده در فراداده از تصویر گرفته شده.
 • 2/3 متوقف می شود اضافه شده در قرار گرفتن در معرض Bracketing: قرار گرفتن در معرض Bracketing تابع گام گزینه یافته است برای حمایت از 2/3 توقف مراحل علاوه بر موجود گام.
 • گسترش تعادل رنگ سفید ابزار: منوی سازمان و انتخاب تعادل رنگ سفید ایستگاه از پیش تنظیم شده است بهبود یافته با نمایش رنگ و دمای رنگ در هر یک از تنظیمات. برای دقیق ترین رنگ جمع کننده نیز اضافه شده که در آن عکاس می تواند نمونه خنثی بخشی از تصویر به تعادل رنگ.
 • خودکار تعادل رنگ سفید بر اساس اسیر تصویر: خودکار تعادل رنگ سفید است که در حال حاضر بر روی تصویر گرفته شده به این معنی که AWB نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هنگام عکسبرداری در کتابچه راهنمای حالت سریع (راهنمای سریع حالت خاص به X1D دوم 50C تنها). آن را نیز حل مسئله در هنگام کار با فلش در نور تنگستن که قبلا درست تعادل رنگ سفید نشان داد در هر دو نمایش زنده و یا ضبط تصویر – در حال حاضر صحیح تعادل رنگ سفید در حال حاضر در هر دو نمایش زنده و نهایی هنوز هم تصویر.
 • جدید زبان: چینی سنتی اضافه شده به گزینه های زبان.

آپدیت 1.2.0: ویژگی های جدید خاص به X1D دوم 50C

 • EVF سنسور مجاورت تنظیمات: در حال حاضر ممکن است برای کاربران برای تنظیم حساسیت از EVF حسگر مجاورت. بهبود تنظیم ظرفیت کاربرانی که معمولی دست زدن به سبک همیشه درگیر سنسور و یا ترجیح می دهند به غیر فعال کردن EVF به طور کامل.
 • تنظیم مجدد دکمه های سفارشی گزینه: گزینه های منو اضافه شده است که اجازه می دهد تا دکمه های سفارشی به بازگشت به پیش فرض کارخانه.

آپدیت 1.2.0: ویژگی های جدید خاص به CFV دوم 50C دیجیتال در 907X نسخه ویژه

 • اضافی پشتیبانی دوربین: کابل-عملیات با CFV دوم 50C دیجیتال بازگشت در سال 2000-دوربین و بدون تغییر 200-دوربین اضافه شده است. توجه داشته باشید: برخی از دوربین ها ممکن است به طور کامل کار با توجه به مکانیکی تحمل از دوربین های قدیمی.
 • خودکار تعادل رنگ سفید: در حال حاضر ممکن است به طور خودکار تنظیم تعادل رنگ سفید برای تصاویر گرفته شده.

به روز رسانی سیستم عامل 0.1.24 برای XCD 45P

 • پشتیبانی از Focus Bracketing: Focus Bracketing در حال حاضر در دسترس در X1D دوم 50C و 907X نسخه ویژه. به روز رسانی سیستم عامل 0.1.24 را قادر می سازد Focus Bracketing مورد استفاده قرار گیرد در XCD 45P.
 • بهبود ثبات AF & MF: تمام وقت فوکوس دستی حساسیت ورودی اصلاح شده است به منظور کاهش احتمال AF توقف در هنگام برگزاری لنز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im