رفتن در خارج از منزل برای یک ساعت یک مبارک? شما می خواهید یکی از این عایق (و فوق العاده شیک!) شراب تمبلرس

Kitchn سردبیران پراکنده در سراسر کشور و بالاخره شروع به احساس زیادی مانند تابستان برای همه ما است. بنابراین به طور طبیعی ما در حال فکر کردن در مورد چیزهایی مانند دم سرد و بستنی و البته پیکنیک. اگر شما در حال رفتن به پارک و ساحل و یا حتی در حیاط خلوت خود را به لذت بردن از خارج از منزل در فصل تابستان نوشیدنی های, شما در حال رفتن به نیاز به یک شراب خوب شیشه ای. و به جای انتخاب واحد-استفاده از لیوان پلاستیکی که شما را تا پایان در محل های دفن زباله و یا شکستنی گزینه های که شما خرد با نشت توصیه می کنیم عایق تمبلرس که امن تر برای استفاده و نگه داشتن نوشیدنی های خنک برای ساعت. آنها رفو جذاب بیش از حد! در زیر چند از مورد علاقه ما است.

1. آبی فلاسک 10-اونس است. لیوان شراب

دو-عایق طراحی این لیوان را نگه می دارد هر آنچه را در داخل سرد تا 24 ساعت. آن را نیز نگه می دارد دست خود را از انتقال حرارت و تراکم از ساختمان. شاید کمی افراطی برای یک نوشیدنی ساده در ایوان آن را ایده آل برای کمپینگ و یا پیاده سفر با یک شامل یک ساعت یک مبارک.

خرید: آبی فلاسک 10-اونس است. شراب لیوان $30

2. W&P پورتر شراب شیشه کوکتل w/ سیلیکون آستین محافظ

3. SUNWILL عایق شراب لیوان با درب رز طلا

با بیش از 1400 بررسی مثبت در آمازون این قیمت مناسب, لیوان روشن است جمعیت های مورد علاقه. این فوق العاده است برای نگه داشتن نوشیدنی های سرد و خنک تا یک ساعت اما نیز نگه می دارد گرم نوشیدنی گرم برای خوب سه ساعت است. عایق ضد عرق بیرونی مانع دست خود را از گرفتن بیش از حد سرد و یا خیلی گرم (بسته به نوع نوشیدنی خود را) به همراه آن می آید در 12 فوق العاده جذاب رنگ.

خرید: SUNWILL عایق شراب لیوان با درب رز طلا 10 دلار

5. Corkcicle 12 اونس. سه گانه-عایق Stemless شیشه ای

6. Oggi به سلامتی فولاد ضد زنگ لیوان شراب در رنگین کمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im