در اینجا 25 روز از غذاهای آسان و سریع از کوره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما عاشق برنامه ریزی وعده های غذایی و وعده غذایی آمادگی — ما فکر می کنم این راز به گرفتن شام روی میز مشغول nights — اما وجود دارد برخی از تکنیک ها و ابزار است که آن را ویژه تر در راه است که می تواند احساس جادویی (مانند در راه است که همه چیز به نحوی آسان تر به جلو و بیش از آن را باید شده اند و شما را با چیزی واقعا بزرگ). همانطور که ما سر به تابستان بهترین ابزار برای هر دو راحت تر weeknight پخت و پز و غذا آمادگی خود را در کوره.

در علاوه بر این به کم تلاش پخت و کوره توسط یکی از مفید ترین ابزار برای غذا دبستان. و اگر شما در میانهی شب غذا prepping با کوره در ذهن نگه دارید و ماندن در اینجا در حال حاضر به دلیل ما باید یک برنامه برای شما!

استفاده از کوره به دبستان برنامه غذایی خود را

آن را آسان به آمادگی برای کوره. شما لازم نیست برای اضافه کردن عطر و طعم بسیار به مواد غذایی مانند سینه مرغ و مارچوبه و توفو قبل از پرتاب آنها را بر روی یک دودی رنده به طبخ. شما نمی نیاز به آماده سازی استادانه درست شده و یا ظروف کثیف بسیاری از گلدان و تابه. فقط در آن بخیسانید برخی از مرغ و سبزی و یا رشته چند سیخ کباب های آن را در یخچال قرار دهید و شما انجام می شود.

ثانیا واقعی پخت و پز آسان است و رضایت بخش است. فقط دبستان مواد غذایی خود را جلوتر از زمان و پس از آن در طول هفته آتش کوره قرار دادن مواد غذایی خود را و سپس قدم زنی با تبختر پشت در با تکبر راه رفتن. شما در حال غذا خوردن نیست رنگ باقی مانده; شما در حال خوردن چیزی تازه از کوره.

تاریخ و زمان آخرین اما حداقل نه زمانی که شما غذا دبستان برای کوره, پاکسازی فوق العاده آسان. ما عاشق پاکسازی در واقع فقط با قلم مو پایین کوره و شما انجام می شود. هیچ ورق تابه یا دیگچه برای شستن.

در نهایت کار درگیر در prepping برای یک هفته از وعده های غذایی از کوره (یا با برخی از کبابی و طعم اضافه شده در طول دبستان) یکی از مهمترین و رضایت بخش, جادویی, روش برای غذا دبستان که ما می دانیم و ما به سختی می تواند صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن این پنج وعده غذایی برنامه غذایی با شما.

1. یک هفته از کبابی شام Prepped فقط در 1 ساعت

این طرح کند آتش کوره در وعده غذایی خود را در دبستان جلسه; در عوض, با فقط یک ساعت در ساعت (بله یک ساعت است که واقعا همه چیز شما نیاز دارید!), آن تکل پا کار برای یک هفته از کبابی ناهار و شام برای دو نفر. بنابراین در طول هفته, همه شما باید انجام دهید این است که آتش کوره برای پخت و پز.

دریافت برنامه: غذا دبستان طرح: چگونه من دبستان یک هفته از وعده های غذایی آسان برای کوره فقط در 1 ساعت

2. یک هفته از Keto وعده های غذایی از کوره

اگر شما در حال حاضر در حال پیروی از یک رژیم غذایی ketogenic, یا شما به فکر دادن آن را امتحان کنید, تابستان (با نام مستعار کباب فصل!) ساده ترین زمان برای پیگیری خود را ماکروها و نگه داشتن کربوهیدرات در چک. آن زمان نخست خود را برای پر کردن صفحه با ومزه گوشت مزه دار شده و ترد سبزیجات تازه که اتفاق می افتد به طور کامل برای کوره و این keto رژیم غذایی.

3. یک هفته از 1500 کالری در روز برای کوره

اگر شما چسبیده به بودجه کالری شما می دانید که آن را گاهی اوقات می تواند یک چالش به نگه داشتن وعده های غذایی خود احساس تازه و سرگرم کننده است. یک راه برای آن را آسان تر و تغییر همه چیز را در همان زمان است که به سادگی پرتاب برخی از وعده های غذایی خود را در کوره.

این غذا در دبستان برنامه برای هر کسی که ندارد زمان یا انرژی برای شروع از ابتدا در weeknights اما هنوز هم می خواهد برای لذت بردن از یک گرم خانه غذا. با قطع و سبزیجات blitzing هم سس و خواباندن گوشت در روز یکشنبه همه که سمت چپ انجام دهید این است که شیر یا خط قطعات بر روی کوره پس از شام رول در اطراف. آه و پس از این آسان شام همه با هم در کوره وجود دارد به سختی هر گونه ظروف سرباز یا مسافر به تمیز کردن در پایان شب.

دریافت برنامه: غذا دبستان طرح: چگونه من دبستان یک هفته از 1500 کالری در روز برای کوره

4. یک هفته راحت تر دوستدار خانواده وعده های غذایی

اگر شما عشق به غذا دبستان اما نفرت همه کثیف گلدان و تابه شما باید برای مقابله با پس از آن شما در حال رفتن به عشق کوره غذا دبستان. این دوستدار خانواده طرح دو پیروزی: شما لازم نیست برای شستن یک دسته از گلدان و تابه و بچه ها می توانند بازی در حیاط در حالی که شما کوک در کوره به جای در آشپزخانه.

دریافت برنامه: غذا دبستان طرح: چگونه من دبستان آسان وعده های غذایی خانواده به صورت کوره

5. یک هفته از آسان تابستان شام

این برنامه غذایی است که با الهام از وعده های غذایی ما می خواهم به طبخ در طول یک هفته از تعطیلات و احساس کامل ترین چیزهایی که برای غذا خوردن در حال حاضر. حتی اگر ما در حال رفتن به ساحل و یا دریاچه ها و یا کوه ها در حال حاضر همه ما می تواند انجام با سهولت و سادگی است که می آید با تعطیلات پخت و پز. صرف برخی از زمان در صف مقابل غذا در دبستان و در طول هفته این طرح وعده حداقل زمان در آشپزخانه بنابراین شما می توانید زمان بیشتری را صرف آرامش بخش است.

دریافت برنامه: غذا دبستان طرح: چگونه من دبستان یک هفته از وعده های غذایی برای تعطیلات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>