در اینجا 5 هفته ارزش ما Laziest تابستان شام

من کوک های مختلف در طول ماه های تابستان از من در طول بقیه سال. با گاه به گاه جز من کمی رانندگی به صرف زمان بیشتری را در آشپزخانه از من به. شام که نیاز به طولانی دبستان ایستاده در اجاق گاز و یا من توجه undivided نیست در کارت های سمت راست در حال حاضر.

در بخشی از آن به دلیل اینکه اکثر شب آن را احساس بیش از حد داغ به نظر روشن کردن فر را به هر چیزی. اما همچنین به این دلیل من می خواهم به جای تجارت شام وظیفه برای صرف هر دوم من می تواند در خارج از منزل و یا وقت اضافی با یک کودک نو پا است که در حال رشد است به طور کامل بیش از حد سریع است. و پس از آن وجود دارد شب من در حال اجرا بر روی خالی و فقط لازم نیست که هر گونه انرژی است.

هنگامی که تابستان می رسد و من تبدیل به یک تنبل آشپزی. و آن را واقعی تر در این تابستان از همیشه قبل از. در حال حاضر زمان آن است که من می خواهم به در تکیه سریعترین و ساده ترین و کمترین تلاش دستور العمل ممکن است به دلیل شام به ساخته شده حتی زمانی که من کاملا احساس نمی مانند پخت و پز. این برنامه های غذایی من پخت و پز از تابستان است.

1. یک هفته از تابستان تنبل شام

بین herby یک دیگ ماکارونی کبابی در فویل بسته شام و سوسیس,ساندویچ, نه تنها این شام weeknight آسان به جلو و با سختی هر گونه دبستان, اما هر یک نیز نگه می دارد و ظروف کثیف را به حداقل برساند.

2. 5 کاملا آسان و بدون گرمای تابستان شام

می خواهید را به شام اتفاق می افتد بدون فر, اجاق و کوره و یا هر گونه لوازم? این برنامه غذایی به شما پوشانده شده است. بین لوبیا سیاه و ذرت burritos, caprese, آووکادو, نان تست, و مدیترانه تن ماهی و لوبیا سفید, سالاد, این شام تماس برای چیزی بیش از برخی از سفت تکان دهنده و مونتاژ.

دریافت برنامه: 5 کاملا آسان و بدون گرمای تابستان شام

3. چگونه من دبستان یک هفته هیچ-طبخ غذا در 1 ساعت

این هفته برنامه غذایی که مجموعه شما را برای پنج روز ارزش صبحانه, ناهار و شام فقط ممکن است شما را به یک وعده غذایی دبستان مؤمن. آن را به شما از طریق پیاده فقط یک ساعت در صف مقابل دبستان و پاداش شما را با وعده های غذایی مانند مرغ BBQ کاسه, اسپرینگ رول, و کلم بروکلی و سالاد توفو که فقط نیاز به برخی از نور مجمع به شام روی میز.

دریافت برنامه: چگونه به نوبه خود یک ساعت از پخت و پز به یک هفته که در آن شما لازم نیست کوک در همه

4. 5 No-طبخ شام برای زمانی که آن را بیش از حد گرم به طبخ

اجازه دهید این برنامه غذایی به عنوان یادآوری خود را که در داغترین روز تابستان, بستنی مخروط هستند کاملا قابل قبول شام. برای دیگر شب از هفته ناب در مورد علاقه های شما است که نگه داشتن اجاق خاموش بود DIY رول تابستان و مدیترانه الهام گرفته سالاد panzanella.

دریافت برنامه: 5 No-طبخ شام برای زمانی که آن را بیش از حد گرم به طبخ

5. چگونه من دبستان یک هفته از وعده های غذایی آسان برای کوره فقط در 1 ساعت

کباب است که اغلب به به من در شب من واقعا احساس نمی مانند پخت و پز. برای برخی از دلیل پخت و پز در خارج از منزل فقط احساس می کند راحت تر و تلاش کمتر از هر پخت و پز است که اتفاق می افتد در آشپزخانه. شروع هفته با یک ساعت از غذا دبستان پس از گرفتن توفو و گیاهی کباب, حموس, کاسه, و گریل ساندویچ مرغ است حتی ساده تر.

دریافت برنامه: چگونه من دبستان یک هفته از وعده های غذایی آسان برای کوره فقط در 1 ساعت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de