در اینجا تمام فروشگاه های مواد غذایی است که در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک صورت

سر به فروشگاه مواد غذایی? فراموش نکنید که لیست خرید کیف پول — برای بسیاری از عمده زنجیره ای در سراسر ایالات متحده آمریکا — صورت خود را پوشش.

هر چند آن فرض و ضمنی توسط مطالعات قبلی و اطلاعات حدیثی علم پشت ساده ترین راه را به سرعت گسترش coronavirus در حال حاضر نزدیک شدن قطعی: پوشیدن یک ماسک از تقریبا هر نوع به طور قابل توجهی مانع از انتقال ویروس است. در حالی که ماندن در منزل و اجتماعی فاصله رفتن به یک راه طولانی به سوی امن نگه داشتن همه مواد غذایی یک ضرورت است و در نتیجه یکی از نقاط عمده ای از تعامل در بسیاری از جوامع می آید در فروشگاه مواد غذایی. در جهت حفظ مشتریان و کارکنان و جوامع خود را امن بسیاری از زنجیر اصلی را اجرا ماسک مورد نیاز خود را در فروشگاه.

وال مارتبزرگترین خرده فروش اعلام کرد که با شروع جولای 20, همه مشتریان باید ماسک می پوشند در حالی که در فروشگاه خود از جمله سام باشگاه. Aldi نیز فقط خود را اعلام کرد جدید ماسک صورت سیاست (که شروع می شود در جولای 27). گستره و نفوذ این شرکت فقط آخرین در یک سری از فروشگاه ها ساخت که تعهد به مبارزه با این بیماری همه گیر. Costco رهبری این زمینه نیاز به ماسک از همه مشتریان شروع در آغاز ممکن است. که منجر به انبار تبدیل شدن به یک flashpoint برای ماسک refusers اما این شرکت ایستاده خود زمین است. تمام غذاهای رفت و بعد اگر آنها رفته اند مسیر متفاوت از درخواست آن از تمام مشتریان در حالی که تهیه ماسک برای هر خریدار بدون خود را. معامله گر جوبه دست آورد که برخی از ستایش برای آنها چگونه برخورد کرده ام همه گیر شد و سایت از بیش از یک ویروسی تصویری از ماسک refusers شده بود که نیاز به ماسک در برخی از فروشگاه ها اما در حال حاضر درخواست که همه مشتریان آنها را می پوشند.

اعلام از خارج هموار راه را برای رقبای مانند هدفکه در حال حاضر ساخته شده همان مورد نیاز است. آن را نیز کمک زنجیره ای کوچکتر مانند Kroger و Publix به تصویب قوانین مشابه — هر یک از ساخته شده همان اطلاعیه در عرض چند ساعت از خارج شده است.

در حالی که شده است وجود دارد قابل توجه مقاومت مواجه از مردم ادعا می کنند آنها از لحاظ جسمی قادر به پوشیدن ماسک به دلایل پزشکی بوده است هیچ شواهد واقعی از هر گونه مسئله حتی از افراد در کارهایی که نیاز به آنها را می پوشند بیشتر محدود نسخه برای مدت زمان طولانی. علاوه بر این در حالی که درست است که در فروشگاه نمی تواند حاضر به خدمت به یک مشتری اگر ناتوانی آنها را مانع از پوشیدن ماسک, فروشگاه نیازی به آنها اجازه ورود اما به سادگی جای آنها را که می تواند در قالب منظقه انتخاب کنید تا و یا مشابه مواد غذایی خدمات.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net