در اینجا چگونه نوار مجرای می تواند کمک به شما برای باز کردن هر شیشه

پدر من (استراحت روح خود به او منتقل می شود به طور غیر منتظره چند هفته پیش بود) شگفت آور با استعداد خراط و tink

توسط DASTESALAMATT در 5 تیر 1399

پدر من (استراحت روح خود به او منتقل می شود به طور غیر منتظره چند هفته پیش بود) شگفت آور با استعداد خراط و tinkerer. او redid آشپزخانه در خانه دوران کودکی من دو بار ساخته شده است یک زرق و برق دار و پیچیده جدول اتاق ناهار خوری برای مادرم و پس از قرار دادن یک حیاط خلوت عرشه در کمتر از یک بعد از ظهر. او حتی به ساخت و فروش تخته های چوبی غرفه در نمایشگاه صنایع دستی در اوایل '80s. (شایان ستایش!) و در عین حال به عنوان مفید به عنوان او بود مرد را عاشق خود برخی از نوار مجرای. او به طور کامل به مشترک که قدیمی timey ایده که مجرای نوار می تواند هر چیزی را ثابت. من مطمئن هستم که من می خواهم با استفاده از آن می گویند, رفع لرزان صندلی ناهار خوری, اما من نمی خواهم به اجازه دهید همه شما می دانید که مجرای نوار می تواند باز کردن گیر روی درب شیشه.

من می خواهم به عنوان خوانده شده در مورد این نکته آنلاین (به نحوی آن چیزی نیست پدر من تا به حال پیشنهاد شده) و شک و تردید بود. من که هیچ راهی وجود دارد که آن را در واقع کار وجود دارد که باید راه های بهتری برای باز کردن یک شیشه (در واقع مادر من به من آموخته بود به استفاده از چنگال یک دستکش لاستیکی!). اما صحبت کردن برای هر کسی که تا کنون خود را با توجه سردرد در حالی که زور زدن بیش از حد سخت برای باز کردن یک چیز از زیتون و نومیدی است که یک راننده خوب به چیزهای جدید را امتحان کنید.

مرتبط با: درخشان ترین دستکش لاستیکی هک من هرگز قبل از فکر

در اینجا چگونه کار می کند: شما قادر به rip کردن سه تا چهار اینچ قطعه از نوار مجرای و آن را طوری قرار دهید که انتهای نوار است که به انتظارنشسته بودند تا در امتداد لبه درب. (نمی ضمیمه نوار شیشه به عنوان درب نمی قادر خواهد بود به نوبه خود!) سپس شما پهن کردن بیش از حد نوار.

یکی دیگر از قطعه چوب آن را به یکی از اولین ترک دم — و یا یک دسته اگر شما خواهد شد. سپس فقط بکشید. نگه داشتن شیشه در محل خود را با عدم تسلط بر دست و کشیدن نوار خود را با دیگر. نوار چسبنده به اندازه کافی است که آن را نگه قوی و روشن کردن شیشه درب به عنوان شما را بکشد. هورا! هنگامی که درب شیشه باز است به سادگی با کشیدن نوار کردن (آن را رها نمی کند و مهم باقی مانده در پشت) و رفتن در مورد کسب و کار شما.

من نمی نوبه خود به این ترفند هر زمانی که من مشکل با یک شیشه — تنها زمانی که من روش های دیگر به نظر نمی رسد به کار.

این را امتحان کرده اید ؟ آنچه که در حال رفتن به شما روش برای باز کردن شیشه ها با گیر در پلک?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de