در اینجا چگونه برای نهایت استفاده از فر شما گوشتی

فکر می کنم از خود جوجه های گوشتی به عنوان یک وارونه کوره. شما در معرض مواد غذایی خود را به طور مستقیم به حرارت بسیار زیاد است که با این نسخهها کار بزرگ برای پخت و پز سریع کاهش نازک از گوشت و برخی از انواع سبزیجات — درست مثل در یک کوره. وجود دارد چند ترفند برای خود را با استفاده از جوجه های گوشتی به طور موثر هر چند و گرفتن بهترین نتیجه!

گوشتی اصول — چگونه به استفاده از بسیاری گوشتی

هر فر که ما تا کنون در سراسر آمده است برخی از نوع گوشتی — اغلب همان عنصر که گرم اجاق برای پخت و پز و یا کباب. در برخی موارد گوشتی-المنت های حرارتی در بالای فر. برای استفاده از آن شما نیاز به حرکت از یک دندانه دار کردن فر به بالاترین مقام ممکن در فر است که به طور معمول سه تا چهار اینچ از جوجه های گوشتی.

در دیگر کوره های گرمایش عنصر در پایین فر و جوجه یک محفظه جداگانه زیر واقعی فر. ماست یک سینی کشویی که به نظر می رسد مانند یک کشو در زیر فر. وجود انعطاف پذیری کمتر با این نوع گوشتی با چگونه نزدیک یا دور شما مواد غذایی را می توان از عنصر گرم اما بیشتر هستند طراحی شده است به حدود چهار تا پنج اینچ از گرما.

آیا شما نیاز به پیش گرم کردن جوجه?

شما به سادگی تنظیم فر به داد و بیداد و اجازه دهید آن را برو. اگر اجاق گاز خود را به شما می دهد گزینه های شما می خواهید به بازی با آن را به ببینید که تنظیمات ایده آل برای آن شرایط است. به نوبه خود بر روی جوجه های گوشتی پنج دقیقه قبل از پخت به فر (و یا جوجه های گوشتی محفظه) زمان به حرارت بالا — بسیار شبیه به شروع کوره و سپس کاهش درب.

نگاهی به عنصر حرارت خود را در جوجه های گوشتی زمانی که شما استفاده از آن را برای اولین بار. ما اجاق گاز دارای یک میله در حال اجرا از جلو به عقب با شعله های آتش بیرون می آید در هر دو طرف است. ما یاد گرفته ایم به سمت مواد غذایی در یک خط در زیر میله به طوری که آنها به طور مساوی طبخ و یا به چرخش مواد غذایی به طوری که آنها حتی قرار گرفتن در معرض شعله های آتش. بسته به اینکه چگونه خود را گرم عنصر قرار گرفته است, شما ممکن است بخواهید برای انجام کاری مشابه است.

پختن سریع روش پخت و پز

اکثر مواد غذایی انجام خواهد شد در پنج تا 10 دقیقه پس از آن به سرعت می تواند از سادگی خشکیده به آتش کشیدند. از آنجا که شما واقعا فقط پخت و پز سطح خارجی مواد غذایی این است که چرا نازک گوشت و سریع-پخت و پز سبزیجات تازه و مواد غذایی است که نسبتا مناقصه برای شروع ایده آل برای پختن.

اگر شما غذا نمی پخت و پز انجام, شما همیشه می توانید آن را در فر به مدت چند دقیقه به پایان برساند. و بالعکس: شما می توانید طبخ غذا در فر و سپس آن را اجرا کنید در زیر جوجه های گوشتی در پایان به آن یک پوسته یا از کار افتاده در خارج.

آیا من مجبور به استفاده از ظرف های گوشتی? می تواند به من داد و بیداد, در یک ورق پان ؟

آن را به شدت لازم برای طبخ مواد غذایی در یک رنده شده ظرف های گوشتی. این پان اجازه می دهد هوا به گردش در زیر مواد غذایی, اما شما می توانید همان اثر توسط کوه در می رم غذا partway از طریق پخت و پز. شخصا ما می خواهم به استفاده از یک تفت دهید چدن کتری اما سنگین ورق تابه همچنین می تواند تحت گوشتی بدون تاب برداشتن.

آیا من می توانم ترک درب فر باز در حالی که من با داد و بیداد?

خروج از فر یا گوشتی محفظه درب نیمه نیمه بسته نگهداشته شده در طول پخت و پز نیز می تواند کمک کند. این را نگه می دارد به پخت و پز محیط زیست از گرفتن بیش از حد گرم و یا تحریک. بیش از حد داغ و گوشتی عنصر می تواند به طور خودکار خاموش; بیش از حد تحریک شده و غذا نمی توسعه خوب کاراملی پوسته.

چه مواد غذایی شما طبخ تحت گوشتی?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im