در اینجا چگونه به هال توت فرنگی

وجود دارد مقدار زیادی از هک کردن وجود دارد و برای آرد توت فرنگی (از بین بردن سبز ساقه و برگ و همچنین کمی سفید مزه هسته در مرکز توت فرنگی). اما قبل از اینکه شما سعی می کنید یک نی یا تخصص ابزار ممکن است آن را خوب به دانستن اصول اولیه از این بازی ساده و در تابستان روش.

آرد حذف کمتر از مطلوب بخش هایی از توت فرنگی, اما هنگامی که به درستی انجام آن را نیز به حداقل می رساند زباله (شما بیشتر بنگ برای شما بری buck) و باعث می شود توت فرنگی قطعه قطعه جذاب تر. همه شما نیاز به هال توت فرنگی یک دسته از شسته و توت خشک و یک چاقو بریده شده. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

چه آرد یک توت فرنگی ،

بدنه یا کاسه گل است برگ سبز بالای توت فرنگی است که نه غیر قابل خوردن (در اینجا برخی از راه هایی برای استفاده از آن). آرد فرایند از بین بردن آن بالا است. Culinarily زبان, از بین بردن کمی از داخل بری بخشی از آرد کردن ساقه بیش از حد. آرد باعث می شود گلگون قرمز توت فرنگی نگاه حتی بهتر از این که آیا شما آنها را تبدیل به نان روغنی و یا فقط آنها را به خوردن با خامه.

1. شستشو و خشک خود را از انواع توت ها است. به آرد فرایند فوق العاده ساده اما شروع با شستن و خشک کردن توت فرنگی خود را. کار با یک توت فرنگی را در یک زمان عقب کشیدن برگ بنابراین شما می توانید نگاه کنید به ساقه.

2. با استفاده از یک چاقو بریده شده به برش در اطراف بدنه. قرار دادن یک چاقو بریده شده در یک زاویه کمی به عنوان نزدیک به ساقه به عنوان شما می توانید. برش مخروطی دایره در اطراف ساقه.

3. حذف بدنه و دور بیندازید. این امکان وجود دارد که توت فرنگی هال لغزش و درست پس از برش; اگر نه آن را آرام به جلو برای حذف و دور انداختن آن و یا ذخیره آن برای استفاده در آینده.

بهترین توت فرنگی دستور را در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im