در اینجا چگونه به مطمئن شوید که شما در واقع صرفه جویی در پول در Costco

این کاملا استاندارد برای راه رفتن از Costco با چند صد دلار کمتر در حساب بانکی خود را. سرزنش از آن در فروشگاه ب

توسط DASTESALAMATT در 27 تیر 1399

این کاملا استاندارد برای راه رفتن از Costco با چند صد دلار کمتر در حساب بانکی خود را. سرزنش از آن در فروشگاه به صورت عمده اقدام به خرید و فقط کاربران تخفیف بر روی همه چیز از سیب به za'atar چاشنی. شما نام آن را و Costco به احتمال زیاد دارای یک ارائه که شما احساس می کنید مانند این معامله قرن است. آن را آسان به احساس می کنید مانند شما در حال صرفه جویی در پول در حالی که خرید در Costco, اما شما همچنین می توانید به راحتی صرف (راه) بیشتر در هر سفر بیش از شما تا به حال در واقع برنامه ریزی شده است. و همچنین حق عضویت به فکر کردن در مورد. چگونه می تواند به شما بگویم اگر Costco در واقع صرفه جویی در شما پول در دراز مدت?

در اینجا چگونه برای بررسی اینکه آیا یا نه شما در حال ساخت بسیاری از شما Costco عضویت.

1. انتخاب حق عضویت سطح.

Costco ارائه می دهد دو سطح از عضویت در قیمت های مختلف امتیاز (با طیف وسیعی از قدرت پردازش). مقرون به صرفه ترین راه برای گرفتن پای خود را در درب است و با یک پایه 60 دلار طلا استار, عضویت. در 120 دلار طلا ستاره اجرایی عضویت دو برابر قیمت اما cardholders همچنین کسب 2 درصد سالانه واجد شرایط Costco انبار و سفر خرید. هر دو سطح اجازه می دهد تا دسترسی به کاستکو آمریکا مکان های وابسته ایستگاه های گاز و عضو دیگر قدرت پردازش. هر دو عضویت معتبر هستند برای یک عضو اصلی به علاوه ثانویه بزرگسالان عضو از همان خانواده است.

بیشتر بخوانید: شما باید یک Costco عضویت?

تعریف گرفتن در طلا ستاره اجرایی سطح (به خصوص این روزها که ماشین اجاره و معاملات سفر نیست به عنوان جذاب) است 2 ٪ پشت نقدی. اگر شما صرف $6,000 در Costco در طول سال شما را برگشت هزینه عضویت. صرف بیش از 6000 $و اضافی است که پول نقد در حساب بانکی خود را. اگر شما انتظار می رود به صرف حداقل 6000 دلار در مواد غذایی خانوار کالاهای اساسی, لوازم, گاز, لاستیک, عینک و یا در مورد مراقبت های شخصی در عرض یک سال, ثبت نام برای ستاره طلایی اجرایی سطح. اگر شما تصور کنید که شما می آیند در کمتر از آن دریافت پایه 60 دلار طلا استار, عضویت.

اگر شما در حال حاضر یک عضو بررسی اظهارات کارت اعتباری خود را در سال گذشته برای دیدن چقدر شما صرف.

2. تجزیه و تحلیل هزینه های خود را بیش از یک دوره چهار ماهه.

این است که فوق العاده سرگرم کننده اما آن را امتحان کنید: صرفه جویی در هر واحد رسید برای چهار ماه به پیگیری هر دلار شما صرف در Costco. هنگامی که شما جمع حداقل چهار ماه از رسید خود را شناسایی منظم ترین خرید (یعنی کاغذ توالت و تخم مرغ و ظرف صابون) و مقایسه مقدار کل پول صرف شده در آنها به چقدر شما را صرف همان مقدار در فروشگاه مواد غذایی. چگونه اعداد را جمع کردن ؟

با وجود آن اندازه شهرت انبار خرید نیست خرید عمده. کاستکو معروف دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ فقط 5 دلار — که 2 دلار ارزان تر از در غذاهای کامل و نیمی از قیمت آلی گزینه— و می تواند خوراک یک خانواده چهار نفره برای یک شب و یا یک فرد برای یک هفته. آبجو, شراب و مشروب به طور مداوم کمتر از گران قیمت در Costco که آیا شما خرید خصوصی-برچسب یا نام تجاری مشروب الکلی. حتی محصولات مراقبت شخصی شما استفاده روزمره مانند شامپو ها پول بزرگ محافظ (Nexxus شامپو و نرم کننده هزینه 50 درصد کمتر در Costco از در Ulta).

3. بررسی خرید های بزرگ.

بودن Costco عضو که آن زمان به خرید یک مجموعه جدید از لاستیک می توانید پرداخت خود را در یک ضربه تند وشدید زدن. صحبت از تجربه من به تازگی به حال یک مجموعه ای از چهار لاستیک نصب شده برای من midsize SUV برای $611 (از جمله عمر پنچر تعمیر و چرخش از تایر). در مقایسه, من, مرکز تایر محلی در گرجستان را متهم me $776 برای نصب دقیق همان لاستیک های بدون مزایای اضافی. که پس انداز $165 پرداخت برای یک ستاره طلا عضویت نزدیک به سه برابر بیش از و بیش از پرداخت برای یک مدیر اجرایی عضویت.

حتی اگر شما در بازار برای لاستیک جدید یک Costco عضویت می توانید پرداخت خود را اگر شما قصد خرید یک تلویزیون و کامپیوتر و یا هر گونه لوازم در 12 ماه آینده همه به لطف فروشگاه های شیب دار تخفیف در بلیط بزرگتر اقلام است.

آیا شما یک Costco عضو ؟ آیا شما هر گونه ایده چقدر پول آن را نجات داد شما ؟ بحث در نظرات زیر!

Patty Catalano

نویسندگان

Patty مستقل است دستور دهنده که مشغول به کار به عنوان آلتون براون هماهنگ کننده تحقیقات & پادکست تولید و در Oxmoor خانه آزمون ، او را دوست دارد شربت افرا قهوه و هیئت مدیره بازی. Patty زندگی در آتلانتا با شوهر و دو بچه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de