در اینجا این است که چگونه به خود را مجموعه ای از سبزیجات تازه گذشته بیش از چند روز

اما کلید به استفاده از سبزی تازه نگه داشتن آنها خوب تازه است. خرید یک دسته بزرگ جعفری یا ریحان و بازی شیر یا خ

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

اما کلید به استفاده از سبزی تازه نگه داشتن آنها خوب تازه است. خرید یک دسته بزرگ جعفری یا ریحان و بازی شیر یا خط آن را در یخچال و آن را بیش از احتمال زیاد پژمرده و غمگین در عرض فقط چند روز. نه تنها آن است که اتلاف مواد غذایی, اما آن را نیز یک اتلاف پول است. نگران نباشید — ذخیره سازی آنها را به طوری که آنها آخرین کنون بیش از 24 ساعت است که در واقع راحت تر از شما فکر می کنم.

چرا سبزی تازه بد در یخچال

سبزی تازه بد به دلیل از تعدادی از عوامل مختلف است. رطوبت بیش از حد بر روی برگ می تواند به نوبه خود آنها را لزج در حالی که کمی بیش از حد رطوبت می تواند باعث آنها را به خشک کردن. همچنین نور بیش از حد می تواند باعث سبزی تازه به زرد و بیش از حد اکسیژن (و گاهی اوقات بسیار سرد و درجه حرارت) می تواند به نوبه خود آنها قهوه ای است. کلیدی است برای پیدا کردن گیاه شاد جایی در میان این چهار عامل: رطوبت و اکسیژن و درجه حرارت. اگر شما به دنبال این روش سبزی تازه خود را خواهد شد در حدود دو تا سه هفته اما شاید حتی دیگر. (من یک دسته آویشن ذخیره شده در یخچال و فریزر از اواخر ماه مارس که هنوز رفتن قوی.) در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

چرا شما باید شستن و خشک کردن گیاهان قبل از ذخیره سازی

همه سبزی تازه باید شسته شود و قبل از استفاده و ذخیره سازی. شستشو دسته کامل در زیر آب سرد در حال اجرا و خشک آنها را به خوبی — این که آیا شما پس از ترکه یا یک غول انگشت شماری آن را برای شما آماده خواهد شد هر زمان که شما به آن نیاز دارید.

چگونه برای شستن و خشک و سبزیجات تازه

همیشه شستن سبزی با آب سرد و خشک آنها را به درستی برای اطمینان از وجود دارد نمی توان رطوبت بیش از حد طولانی است که می تواند منجر به پوسیدگی. شما می توانید به سادگی شستشو دسته زیر سینک و ذخیره کردن آن را در یک لایه روی کاغذ حوله برای خشک کردن و یا سعی کنید مصرف این گیاهان برای سوار شدن در یک سالاد عنکبوتی که تار میتند.

چرا شما باید بدانید کدام نوع از گیاهان شما در حال برخورد با

همه سبزی تازه ایجاد شده به همان اندازه; آنها در واقع به دو دسته تقسیم بر ساقه و برگ. آنها را به مناقصه ساقه و برگ مانند گشنیز یا نعناع? سپس آنها را نرم و گیاهان. اگر آنها هاردی چوبی ساقه و برگ مانند رزماری یا آویشن آنها سخت گیاهان.

چه تفاوت بین نرم و سخت گیاهان ؟

نرم گیاهان مانند ریحان, گشنیز و جعفری باید مناقصه ساقه و برگ در حالی که سخت گیاهان مانند رزماری و آویشن و مریم گلی دارای ساقه های چوبی و محکم برگ. این تفاوت تاثیر بر چگونه شما طبخ با آنها. آن را نیز یک شاخص از زمانی که گیاهان در فصل. نرم گیاهان آمده در فصل بهار و پاییز در حالی که سخت گیاهان اغلب یک فصل است که گسترش به خوبی به اوایل تا اواسط پاییز.

چگونه به فروشگاه نرم سبزی در یخچال

درمان نرم سبزی مانند یک دسته گل تازه از گل. پر کردن یک لیوان را با آب سرد و تمیز به پایان می رسد از ساقه و سپس با قرار دادن دسته در شیشه ای. تغییر آب هر روز آن را تازه نگه دارید. خود را ریحان دسته گل باید از سمت چپ در مقابله در دمای اتاق به عنوان برگ آن را تبدیل به سیاه و سفید اگر در یخچال نگهداری شود. اما همه دیگران باید در یخچال نگهداری می شود تحت پوشش آزادانه با یک کیسه پلاستیکی که کمک می کند تا گیاهان حفظ رطوبت در محیط خشک از یخچال و فریزر و نگه داشتن بیش از حد اکسیژن از قهوه ای شدن برگ ها. آنها گذشته یا دو هفته ذخیره می شود این راه.

رایج ترین نرم گیاهان

چگونه به فروشگاه سخت چوبی سبزی در یخچال

سخت گیاهان نیاز به روش کمی متفاوت است. به جای چسبیدن آنها را در یک لیوان آب قرار دادن آنها آزادانه در یک حوله کاغذی مرطوب. فروشگاه بسته نرم افزاری در یک ظرف مهر و موم شده و یا کیسه resealable در crisper کشو. حوله کاغذی را نگه می دارد فقط به گیاهان مرطوب به اندازه کافی به طوری که آنها نمی خشک و ظرف یا کیسه resealable نگه می دارد و اکسیژن. من آنها را حداقل 10 روز اگر نه چند هفته و زمانی که ذخیره این راه است.

رایج ترین گیاهان سخت

چه راه مورد علاقه خود را به استفاده از گیاهان ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن