در اینجا این است که چگونه به گرفتن تعطیلات تابستان را از خود خمیر ترش استارت

آن را احساس می کند مانند میلیون ها سال پیش است که ما همه غواصی سر برای اولین بار به خمیر ترش پخت بسیاری از ما

توسط DASTESALAMATT در 20 تیر 1399

آن را احساس می کند مانند میلیون ها سال پیش است که ما همه غواصی سر برای اولین بار به خمیر ترش پخت بسیاری از ما برای اولین بار در این بهار. وارد شدن به یک خمیر ترش نان-پخت معمول بود دنج و آرام زمانی که هوا هنوز سرد است اما تغذیه خود را شروع هر هفته (نه به ذکر است پخت نان در هر هفته) می تواند کاملا یک کار سخت و طاقت فرسا در ماه های تابستان.

این که آیا شما علاقه مند در پخت خمیر ترش دارای مشکلاتی روبرو و یا شما فقط نیاز به یک استراحت از گرم کردن فر در تابستان امسال آن است که مفید به دانستن است که شما می توانید یک استراحت از خود را حفظ خمیر ترش استارت.

2 روش برای هدف قرار دادن مکث در خود خمیر ترش استارت

شما می توانید نگه دارید خود را استارت خميرترش مبارک در یخچال برای ماه ها در یک زمان و تنها با تغذیه آن را هر چند هفته اما اگر شما به دنبال برای دراز مدت وقفه از تغذیه و پخت شما دو گزینه: شما می توانید یخ را خمیر ترش استارت برای احیای بعد خشک یا استارت خود را به آب مصرف و نیروی تازه دادن به یک شروع جدید در آینده است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این دو روش برای گرفتن یک استارت شکستن.

انجماد خود را استارت خميرترش

انجماد خود را استارت خواهد داد و شما آماده برای استفاده در هر زمان استارت در عرض دو هفته از انجماد آن. مطمئن شوید که شما شروع تغذیه درست از قبل از انجماد. شما حتی می توانید بخشی از آن را در فنجان یا قاشق به اندازه وعده به جلو و فقط آنچه شما نیاز دارید. پس از دو هفته در فریزر خود را استارت نمی خواهد که همان ور آمدن قدرت, اما می توان آن را به عطر و طعم در محصولات پخته شده به عنوان طولانی به عنوان مخمر یا بکینگ پودر استفاده می شود به عنوان منبع اصلی از مواد عمل آورنده. آنچه شما از دست دادن در قفسه زندگی با استارت شما می توانید به راحتی در آن طول می کشد تقریبا هیچ وقت به پاپ استارت خود را در فریزر. آن را نیز یک راه عالی برای نگه داشتن فوق العاده "دور انداختن" استارت اگر شما لازم نیست که زمان در حال حاضر برای پخت بیسکویت یا ماکارونی.

خشک شدن خمیر ترش استارت

خشک کردن خود را استارت از سوی دیگر زمان بیشتری طول می کشد: شما گسترش استارت خود را بر روی کاغذ و یا یک Silpat و اجازه دهید آن را خشک به طور کامل. (این می تواند روز و اگر شما زندگی می کنند به خصوص در آب و هوای مرطوب.) اما پس از آن شما می توانید فروشگاه های خشک پرک استارت در ظرف سرپوشیده در یک جای خشک و خنک به طور نامحدود. برای استفاده از آن شما بازسازی استارت پرک در آب و سپس اضافه کردن آرد برای تغذیه و تقویت آن را برای استفاده.

نه روش مناسب (وجود جوانب مثبت و منفی برای هر دو انجماد و خشک کردن) اما در هر صورت شما می توانید تعطیلات تابستان شما نیاز — حداقل از خود خمیر ترش نان معمول!tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب