در اینجا چیزی است که هزینه مواد غذایی بیشتر به دلیل COVID-19 (و چه هزینه کمتر)

به عنوان کسی که رفته به فروشگاه مواد غذایی به معمول خود را دریافت لیست از مسائل می داند ماه های اخیر از COVID-19 انداخته اند نسبتا پایدار و قابل اعتماد قیمت در آمریکا فروشگاه های مواد غذایی به تعجب آور نوسانات قیمت. اما به گزارش سی ان ان این همه دل تنگی و عذاب برای بودجه خریداران زرنگ و دانا: در حالی که هزینه های خاصی از مواد غذایی سر به فلک کشید در طول coronavirus همه گیر موارد دیگر رفته اند در جهت دیگر.

به طور کلی قیمت مواد غذایی افزایش یک درصد در ماه مه (آنجا که این مقاله نسبت به تک بزرگترین دسته به گران تر دریافت کنید: گوشت). شیوع کروناویروس در گیاهان گوشت فوری یک و اثر مستقیم بر قیمت در فروشگاه, با گوشت گاو و گوساله افزایش 10.8%. به خصوص کل کاهش افزایش یافت که بیشترین, با, کباب, رفتن تا نزدیک به 20 درصد و گوشت خوک لغو احکام صادره ی رفتن تا 8.4%. شاید آن زمان را در نظر بگیرید با اضافه کردن کمی بیشتر ماهی به منوی; غذاهای دریایی قیمت تقریبا مشابه ماند. البته شما همچنین می توانید فقط مراقب باشید در مورد آنچه که گوشت خرید شما به عنوان بیکن نیز از قیمت های ثابت.

در حالی که تا به حال گوشت بارز ترین تغییرات در قیمت و به صورت واضح ترین دلیل موارد دیگر بالا رفت و کوچکتر اما هنوز هم مقدار قابل توجهی با غلات صبحانه; غلات مانند برنج و ماکارونی و آرد ذرت و نمک همه رفتن تا بین 1 و 2٪. در بخش تولید گوجه فرنگی تقریبا 2 ٪ گران تر. همه گیر آشپزخانه مورد علاقه های شما را دیدم دیگر صعود: هزینه خشک و لوبیا و نخود فرنگی و عدس تقریبا 5 درصد افزایش یافت. موارد دیگری که باید نگه داشته و مردم با آسودگی در ماه های اخیر نیز شاهد افزایش: بستنی شد تا 2.5% در حالی که کیک و کیک بودند تا 1.8%.

اما نمی زاری دولت از این فروشگاه کاملا رتبهدهی نشده است — به خصوص اگر شما به دنبال برای صبح وعده های غذایی. قیمت تخم مرغ کاهش یافت و تقریبا 5 درصد نان تقریبا 2 درصد. قهوه و مرکبات و صبحانه سوسیس همه رو ارزان تر بیش از حد. و در حالی که کیک قرار بود تا کوکی قیمت کاهش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>