در اینجا چیزی است که Kitchn ویراستاران انجام می دهند با تمام آرد آنها دستور داد ماه پیش

بازگشت در ماه مارس, پیدا کردن یک کیسه آرد در فروشگاه مواد غذایی احساس کمی مانند طلا قابل توجه. چون مردم بودند (طبعا) وحشت برای خرید اساسی شربت خانه و پخت نان موز و قرص از خمیر ترش در نرخ ثبت تقاضا برای آرد به سادگی رشد عرضه است.

برای قرار دادن آن را به چشم انداز پادشاه آرتور پخت شرکت تیم گفت Kitchn که از آوریل تا ژوئن 2020, آرد فروش بود تا 150 درصد در مقایسه با کسانی که در همان سه ماه در سال 2019. با توجه به این آرد دیوانگی مصرف کنندگان شروع به پیدا کردن خلاق راه حل مانند سفارش آرد به صورت فله و مستقیم از نان محلی و کوچکتر آسیاب در سراسر کشور است. در بسیاری از موارد مقدار آرد خریداری شده به مراتب پیشی گرفتن میزان خریداران ممکن است خریداری شده را به صورت عادی.

مرتبط با: بهترین مکان در واقع پیدا کردن و خرید آرد در حال حاضر

چه Kitchn ویراستاران انجام می دهند با تمام آرد آنها دستور داد

مانند بسیاری از دیگر آمریکایی چند Kitchn کارکنان زمام امور را به دست خود و به پایان رسید تا با یک کل خیلی بیشتر آرد از آنها برای سودا. در اینجا چگونه آنها بوده ام با استفاده از آن همه.

ببین! در اینجا Kaitlin Garske, Kitchn ارشد رسانه های اجتماعی مدیر با 50 پوند گونی خریداری شده از طریق Horrock مزرعه بازار های کنار جاده ای را انتخاب کنید تا برنامه (در لانسینگ میشیگان) برای کمتر از $20 (!!!). پس از او تهیه آن Kaitlin شده است قادر به نگه داشتن خمیر ترش استارت بسیار خوبی تغذیه و ساخته شده است “discuits” (خمیر ترش دور بیسکویت), شیرینی, کوکی ها, میلیاردر, میله, لیمو نان و پای ریواس.

2. بسیاری از پیتزا برای شام

“من هنوز هم ساخت خمیر ترش با وجود این واقعیت است که آن را در حال حاضر به طور دائم 90 درجه می گوید:” فضل Elkus, Kitchn معاون غذا مدیر است که خرید کیسه آنلاین از جینی را آسیاب در ایلینوی تا کنون پس از اقامت در خانه سفارشات بودند به محل قرار داده.

تا آنجا که او به طور منظم weeknight پخت و پز می رود فضل شده است با استفاده از آرد را به این دو عنصر خمیر برای آسان griddled چهار نان. “آه و همچنین این خمیر پیتزا. من ساخته شده یک بسته بزرگ و مسدود فردی توپ برای بعد.” او را فراموش نکرده در مورد دسر یا نه. “من قصد دارم به استفاده از برخی از آرد را ریواس کیک به زودی از آنجا که من کردم ریواس در تولید جعبه و مسدود کردن آن. همچنین منجمد کوکی خمیر توپ را تبدیل به یک قرنطینه باید برای ما است. ما همیشه در حال ساخت دسته از کوکی دوغ و انجماد آنها را.”

3. همه چیز اما نان موز

و نه او را از طریق رفت و آن را در تمام طول سه ماه. “حتی قبل از quarantining من پخته هفتگی دسته ای از بیسکویت و کوکی ها. اما پس از آن وجود دارد لازم خمیر ترش پخت درست در آغاز قرنطینه و هفتگی کوکی و کلوچه برای تنقلات (چون وای بچه ها من خوردن یک تن زمانی که آنها در خانه هستند). ما همچنین ساخته شده دونات سرخ شده, مرغ, کیک, پاستا, هلندی, نوزادان, و پیتزا در کوره — بنابراین بسیاری از پروژه های پخت و پز بیش از حد. من نمی پخت یک قرص نان موز ،

بهترین راه برای ذخیره آرد آن را تازه نگه دارید

آیا شما سفارش آرد به صورت فله? چگونه شما با استفاده از آن شده است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de