در اینجا چه باید بکنید با یک گل گیاه ریحان

آیا شما گیاه ریحان شبیه این ؟ با آن گل? بله آن گل در واقع نیاز به رفتن! خوب است هر چند وجود دارد فوق العاده-راه حل آسان است. بیایید نگاهی به یک دقیقه برای رفتن بیش از آنچه که این گل چیست, آنچه شما باید در مورد آنها انجام و چند نکته دیگر برای رشد خود و ریحان.

آنچه در آن معنی است که اگر شما گیاه ریحان دارای گل

در حال حاضر داغ, مرطوب, آب و هوا است ارسال من ریحان گیاهان به اوردرایو و آنها را ارسال تا ساقه گل بنفش در هر روز است. برخی از گیاهان ریحان گل سریعتر از دیگران و وجود تنوع بسیار در این راه به گل نگاه کنید. من انواع دیگر است که می فرستد تا ظریف گل های سفید.

این گل زیبا هستند اما آنها نیز نشانه آن است که این کارخانه تعطیل و رفتن به تولید مثل حالت — به جای رشد حالت که شلیک کردن لازم برگ ریحان برای من پستو هوس. آن را نشانه آن است که شما چیزی را اشتباه انجام داده ام آن را فقط بخشی از این چرخه است. با این حال, اگر شما می خواهید این گیاه برای حفظ تولید ریحان, شما باید برای رسیدگی به گل.

چه چیزی برای انجام با یک گل گیاه ریحان

فقط خرج کردن و گل کردن! جوانه کردن این گل ها کمک می کند تا نگه داشتن گیاه در حال رشد است. من خرج کردن آنها را در پایگاه خود قرار داده و آنها را در جوانه گلدان را در جایی که آنها هر دو نگاه و بوی زیبا.

در حالی که جوانه کردن جوانه های گل کمک خواهد کرد که آن را حتی بهتر است برای برداشت نیمی گیاه و پستو. آن را یک یا دو هفته و شما حتی قوی تر ریحان گیاه رشد کرده.

راهنمایی های بیشتر برای رشد خود ریحان

رو هر ریحان سوال ؟ ترک آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>