پنهان در داخل این دستور العمل پستان باور نکردنی پیازچه-سس بادام زمینی

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید برای اتاق درام به رستوران rec ها با برخی از عجیب و غریب (مواد غذایی) مسائل او را دیدم در اینترنت در پرتاب. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

سر و صدا taters

پوشیدن یک سوغات صحن Michaelangelo را دیوید‘s…frontside…مردی به نام بیل سرنشین دار کوره در آخر هفته گذشته هنگامی که ما ساخته شده است یک جزئی جشن کریس مراکش دستور العمل و به دنبال آن یکی از مولی Baz دستور العمل های. هر دو افسانه و من بسیار توصیه بازآفرینی آنها:

شب 1: کریس, پستان با بادام زمینی-پیازچه سالسا یک جای خواب رسید. سالسا ستاره است, هر چند, و آن را با این نسخهها کار با هر چیزی که شما در حال کباب دلیل آن را ترد دیوانه سیر—بسیار بحث برانگیز کیفیت بر خلاف آن صحن. بنابراین ما کبابی استیک ما در فروش, فریاد برای تلفن های موبایل در بازار در تروی, Michigan. سپس در کنار ما تا به حال کریس بزرگ-عطر و طعم کلم بروکلی که به آن نام زندگی. در ابتدا شما مانند soooo آن را بو داده کلم بروکلی? اما پیاز قرمز شما را به آشپزی کردن برای اولین بار آن را این پایین کلید شیرینی آنچوی حل به مرموز مواد منفجره اومامی و شما آن را با پنیر. من ایستاده به تنهایی در اجاق گاز و تماشا پنیر ذوب بر روی کلم بروکلی و فکر کردم این بهترین چیزی است که اتفاق افتاده است به من در مدت زمان طولانی. به دلیل آن بود.

این دستور:
کبابی, پستان با پیازچه-بادام زمینی, سالسا
بزرگ-عطر و طعم کلم بروکلی

عکس Chelsie کریگ یک ظاهر طراحی شده توسط مولی Baz

شب 2: برکت که نمک الهه مولی Baz برای او تند (نه thaaat تند) نارگیل کباب ران مرغ و سیب زمینی شکست. ما سه کیلو سیب زمینی و آنها ناپدید شد بلافاصله. حتی اگر شما ظروف سرباز یا مسافر آنها را کمی overcooking آنها را در آب جوش که در آن دستور به صراحت هشدار می دهد و نه به انجام آن خوب است. چون smushy بیت هنوز سوخاری در فر داغ و گردو با شکوه را پوشش می دهد همه گناهان. مرغ را با سرکه ساخته شده است تا از چیزهایی که معمولا در شربت خانه من: شیر نارگیل, آنچوی sambal و زنجبیل و شکر و آب آهک. بنابراین من خواهید بود که دوباره این تابستان شاید با میگو!? تصور کنید!

این دستور:
تند نارگیل کباب ران مرغ
ترد شکست سیب زمینی با گردو و سس

در حبوبات اخبار

آخرین حوصله-in-the-house-in-the-house-حوصله غذا روند کوکی حبوبات و کلوچه حبوبات و من حتی رفتن به نگاه بیشتر به کسانی که از آنجا که من می توانم حدس می زنم آنچه در آن به معنی. تمام غلات کوچک کوکی ها به هر حال این به نظر می رسد مانند یک پیشرفت طبیعی. اما ممکن است به شما یادآوری می کنم که Cheerios هنوز هم بزرگ است ؟ من حتی عسل مهره اسکوتر صعود ژنریک نام تجاری مادر من خریداری spitefully به خدمت با یک کاسه خوب از 2 درصد watermilk. هر چه ya رفتن.

عرق گوشت

“آیا شما مانند پف نان و عرق گوشت?” من شده است گوش دادن به خنده دار “اوه سلام” p’dcast (که به بررسی آه شاهزاده خانم دیانا مرگ) و جعلی تبلیغات برای مترو (تلفظ “س’bwayyy”) و مارک های دیگر من را به خنده-گریه. P’dcast شروع می شود آشفته و تنها عجیب و غریبتر از وجود دارد. وجود خاص ون نمودار از مردم این ممکن است درخواست تجدید نظر به اما من امیدوار هستم که شما خارج وجود دارد خواندن این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>