راستش این بهترین فولاد ضد زنگ پاک من همیشه استفاده می شود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد برخی از افرادی که متعصب در مورد یک آشپزخانه تمیز … و پس از آن وجود دارد ، من آرزوی به مانند برخی از روز. مامان من نیست فقط تمیز و اغلب به خوبی او پاک کارآمد است. او مرتب کردن بر اساس از زنی که با 10 دقیقه قبل از اینکه کار را با باز کردن همه وسایل نور از سقف و تمیز کردن آنها را با یک محلول سرکه. من ؟ من که صرف مرتب کردن بر اساس از زمان پایین رفتن یک Instagram سوراخ خرگوش, اما پس از آن که ‘ به همین دلیل او را aspirational عنصر در این داستان است.

به هر حال. من یاد گرفته ام که بسیاری از مادرم در مورد تمیز کردن. او به من آموخت که موثر ترین راه تمیز کردن کف آشپزخانه است که برای رقیق کردن یک راه حل با کمی آب حذف تمام مبلمان از اتاق و در دست و زانو با یک دستمال. به این روز و این تنها راه من شستن کف آشپزخانه (مبس (مبس) سر در گم می شود). او به من القا عشق خط خشک منسوجات به خصوص در ترد بهار روز. او می داند که چگونه برای به دست آوردن لکه ها از همه چیزو من 33 سال دارم و هنوز به یک ذره گرد و غبار در اتاق نشیمن خود را. اما با ارزش ترین چیزی که او همیشه به من آموخته است که “بهترین پاک کننده” برای فولاد ضد زنگ.

اگر شما می دانید, شما قطعا می دانم که: Bon Ami بهترین فولاد ضد زنگ پاک کننده در بازار — و از آن شده است پس از سال 1886.

Bon Ami (“دوست خوب” در فرانسه) باعث می شود دو محصول و دو محصول تنها. آنها علاقه داشتن به آنها نمی داد و بیداد کن و آنها را با رایحه ای ملایم. آنها هرگز “سرد” است که ظاهرا عجیب و غریب جدید مورد نیاز برای محصولات خانگی. آنها انجام داده ایم سبز برای تمیز کردن پس از آنها حتی نمی نیاز به پرش در آن بازاریابی ارابه موسیقی. آنها فقط کار می کنند.

اصلی Bon Ami که هنوز هم تولید می شود ساخته شده است از دو مواد تشکیل دهنده: فلدسپات و پيه صابون. فلدسپات است nonabrasive معدنی. این nonabrasive بخش مهم است; به این معنی که Bon Ami نخواهد ابتدا سطوح سخت در حالی که آن را پاک. در حالی که من می توانم درک O. G. Bon Ami این صابون پيه است که یک بیت از یک موضوع برای من (برای شمع سازی بکار میرود گوشت گاو است ، به عنوان یک تمرین گیاهی, من سعی می کنم برای جلوگیری از محصولات حیوانی. خوشبختانه Bon Ami همچنین باعث می شود یک محصول دوم که به همان اندازه موثر و ساده است. Bon Ami پودر پاک کننده جایگزین صابون پيه با آهک و دیگر معدنی طبیعی است که می شود کار انجام می شود همچنین بدون خاراندن تا سطوح.

این واقعیت است که Bon Ami نمی کند ابتدا یک بزرگ نقطه فروش برای محصول; در واقع با الهام از آرم خود را که فقط از تخم جوجه. به عنوان داستان می رود کودک برهنه ابتدا در خاک مانند رشد جوجه ها. (ظاهرا وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کشاورز-انواع نیاز به یک خوب همه منظوره پاک کننده در سال 1886. این روزها مرجع نیست زمین کاملا به عنوان پاک.)

در علاوه بر این به خاراندن سطوح Bon Ami نیز نمی خواهد زنگ زدن سطوح پهن کردن دست خود را, و یا بد بودن تا خانه خود را با عطر و بوی “غلت آبشار” یا هر چیز دیگر مد روز عطر گرم است در حال حاضر.

من دریافته ام که سحر و جادو خود را حل شگفتی در هر سطح در آشپزخانه من اما جایی که آن را واقعا ahem می درخشد در فولاد ضد زنگ — به خصوص فولاد ضد زنگ سینک آشپزخانه. من طبخ زیادی و من لازم نیست که یک ماشین ظرفشویی است. بنابراین پس از یک یا دو روز از گلدان و تابه و بشقاب و غذا زباله ضربه زدن در اطراف سینک, من نیاز به یک غیر داد و بیداد کن برای spiff تا چیز. Bon Ami آیا این کار در عرض چند دقیقه ، من و بعد فورا رفت واز در روال شویی سینک پس از آخرین دسته از ظروف ترین شب.

شما همچنین می توانید استفاده از آن برای تمیز کردن حمام خود را, خود را, کانتر, خود ترد-زنگ فولاد ضد زنگ گلدان و تابه … لیست در می رود. من روند به تعدیل قابل استفاده مجدد کهنه و یا نم نم Bon Ami بیش از آنچه که نیاز به تمیز یا برای قرار دادن در برخی از کهنه. سپس من اجرا کهنه در یک حرکت دایره ای ایجاد یک رب از پاک کن. در نهایت من به شستشو و پاک کردن خشک و مرحله بازگشت به تحسین درخشش.

راستش این خیلی رضایت بخش است.

من پلیس به یکی دیگر از دلایل من در عشق با این محصول: نام تجاری را به امتناع از بازی, بازاریابی, بازی با اضافه کردن عطر و یا تغییر فرمول آن است. هک با آن درس خوان فونت و clunky گرافیک حتی از بسته بندی خارج از غرفه را از بیشتر مدرن نام تجاری است. (“این بسته بندی شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و harkens به بسیاری از تاریخ ما” سارا فایفر, دانشیار نام تجاری مدیر ارتباطات توضیح داد: بیش از ایمیل.) در به طور فزاینده ای پیچیده دنیای من ارزش تمیز کردن راه حل است که می خواهد به ماندن ساده و کوچک است. یک دختر نیاز به چیزی است که او می تواند در تعداد شما می دانید ؟

من هرگز ممکن است به عنوان سخت گیر می شه از یک پاک کننده به عنوان مادر من, اما من غرق همیشه بی عیب. و شما می دانید چه ؟ که هیچ چیز نیست.

آیا شما سعی Bon Ami? آیا شما آن را دوست دارم تا آنجا که راشل می کند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>