چگونه می تواند تسلیم Skillets آهن بود به طوری رفو ارزان?

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما در یک بازی نشان می دهد و تا به حال به حدس زدن قیمت برای گفتن تسلیم آهن کتری شما خواهد بود قادر به آن را انجام دهد ؟ اگر شما در بازار برای یک در یک در حالی که من می باشد حاضر به شرط بندی که شما می خواهم حدس می زنم راه بیش از راه, راه بیش از. چرا که تسلیم آهن کتری معمولا هزینه کمتر از $25 اما تقریبا همیشه می توانید توان در فروش برای نزدیک به 15 دلار است. که عملا هیچ چیز برای یک کتری از بالا با نام تجاری — در بهترین نام تجاری از آهن!

برای پیدا کردن که چرا شما می توانید خرید یک تسلیم آهن کتری حدود قیمت یک بطری شراب من رفت سمت راست به بالا و در مصاحبه های مدیر عامل و رئیس جمهور تسلیم تولید مایک Otterman. او تا به حال چند عامل مهم اشاره می کنند.

1. این تابه همه نیست که پیچیده به.

در آن طول می کشد فقط چند قدم را تسلیم skillets آهن. ترکیبی از فلزات مذاب ریخته است به یک قالب از شن و ماسه ساخته و سپس پخته می شود. هنگامی که تابه تشکیل شده است و شن و ماسه شکسته دور, هیچ خشک شدن زنی یا نقاشی. کل فرایند خودکار است نسبتا سریع و سازگار است. در حالی که این هزینه تسلیم زیادی برای نصب ماشین آلات در ابتدا آن بخش انجام شده است و در حال حاضر نیست هزینه زیادی برای نگه داشتن همه چیز و در حال اجرا.

2. آنها ساخته شده به صورت محلی.

واقعیت این است که تسلیم دیگچه تولید شده در ایالات متحده آمریکا کمک می کند تا بیش از حد. آهن سنگین است و آن را ارزان تر به کشتی به فروشگاه ها و خریداران از تنسی از چین است.

یک بازی سرگرم کننده به علاوه به اینکه در امریکا ساخته شده است که این شرکت باعث ایجاد بسیاری از مشاغل برای مردم محلی است. با خانه پخت و پز بسیار محبوب در حال حاضر تسلیم محصولات در تقاضا و تسلیم خواهد شد استخدام 75 کارگران در این تابستان. مایک می گوید: “ما می خواهیم skillets به مقرون به صرفه برای ساکنان Marion County, Tennessee, که در آن تسلیم شده است.”

3. هیچ بسته بندی.

هنگامی که شما خرید یک تسلیم کتری آن نمی آید در یک جعبه. استفاده و مراقبت از دستورالعمل های چاپ شده بر روی برچسب داخل تابه. این کلیدی است زیرا جعبه و دفترچه های راهنمای پول هزینه. با نگه داشتن چیزهای ساده و تسلیم است قادر به نگه داشتن مواد و مونتاژ هزینه های پایین.

آیا شما تسلیم آهن کتری? اجازه دهید ما را در نظرات!

شارون Franke

نویسندگان

شارون Franke است لوازم آشپزخانه maven. برای بیش از 30 سال او مسئول تست و گزارش گیری بر روی همه چیز از قاشق چوبی به هم متصل یخچال و فریزر در خانه داری خوب. در وقت آزاد خود را, شما را پیدا کنید او را کوبیدن گلدان در آشپزخانه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de