تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

این deliciousness از یک کاسه ماکارونی نیست و متناسب با زمان آن طول می کشد تا آن را: سه ساعت ragù لزوما طعم 15 بار بهتر از 10 دقیقه-کره-و-Parm weeknight امر است. (بررسی نمی ریاضی من—آن بوده است هرگز چیزی که من.)

من شربت خانه پاستا سقوط در جایی در وسط طیف زمان. آنها ساده و کارآمد و انعطاف پذیر با unfussy هنوز انبوه سس خوش طعم است که هم در زمان آن طول می کشد تا آب جوش و طبخ ماکارونی.

کلید این است که به استفاده از مواد تشکیل دهنده که در حال حاضر لود شده با تن از عمق: سیر, شیلی, تکه های فلفل سیاه درمان محصولات گوشت خوک مانند بیکن یا guanciale آنچوی کیپر, زیتون, قارچ, رب گوجه فرنگی, کره و یا خامه و تخم مرغ و parm و یا دیگر سخت سالخورده پنیر. با استفاده از سه مواد تشکیل دهنده از این لیست تضمین یک مربی صندلی به Flavortown. انتخاب چهار یا پنج و شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در کلاس اول.

فرض کنید شما در حال پخت و پز برای چهار نفر شروع با آوردن یک قابلمه بزرگ آب شور به جوش آورد. طبخ 12 اونس. فرنگی لوله لوله و کوتاه یا ماکارونی دیگر تا آل dente. تخلیه رزرو 2 فنجان ماکارونی مایع پخت و پز.

در عین حال — و این است که در عین حال از آنجا که احتمالا همه چیز زیر خواهد شد که اتفاق افتاده است در حالی که ماکارونی آشپز—کار بر پایه سس خود را. در طول این زمان شما به عنوان محور بسیار طعم که ممکن است از مواد تشکیل دهنده خود را. درمان گوشت نیاز به رندر خود را از چربی (آنها معمولا در اول). سیر و پیاز باید به آرامی نرم و رسیدن به لبه رنگ طلایی و شیلی پرک و فلفل می خواهید به شکوفه و تقویت. همان می رود برای آنچوی و رب گوجه فرنگی که هر دو باید به طور فعال بجوش و خروش آمدن برای رسیدن به یک طعم و انتشار تمام آنها را به شما بدهد.

بسیاری از شربت خانه من پاستا شروع شبیه به این:

پایه:

گرم چند glugs از روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط. طبخ 6 قطعه قطعه حبه سیر تا نرم و تازه شروع به آرامی قهوه ای در اطراف لبه ها حدود 3 دقیقه است. اضافه کردن بین 4-8 آنچوی (من را تشویق ماهی کولی منتقدان به ما اعتماد و استفاده از 4 برای مقدار زیادی از عمق و طعم; طرفداران بدیهی است که می تواند اضافه کردن بیشتر) و 1 قاشق چایخوری. حلب-سبک شیلی تکه (یا ½ قاشق چایخوری. اگر با استفاده از خرد و تکه های فلفل قرمز). کوک شکستن با یک قاشق تا آنچوی ذوب به نفت است. اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری. دو کنسانتره رب گوجه فرنگی, تکان دهنده, به روغن داغ. طبخ تکان دهنده به طور مداوم تا زمانی که خمیر سياه و sizzles در نفت است.

سبزی:

از آنجا شما می توانید پرتاب در مشت سبزی, یخ عزیزم نخود (اگر شما آنها را پرتاب یخ زده آنها را دریافت کنید wrinkly اما سریع در آب داغ خیس کنید آنها را به ماندن چله), مارچوبه, قند, جرقه بزند, برف و نخود فرنگی و…لیست تقریبا بی پایان است. طبخ آنها فقط تا زمانی که آنها به نوبه خود سبز روشن از آنها ادامه خواهد داد به طبخ یک بار ماکارونی می رود. سخت تر از سبزی ها مانند گل کلم و کلم بروکلی یا کلم بروکسل باید بو داده و یا سرخ کرده ،

این mixy-مخلوط:

اضافه کردن ماکارونی و حدود 1 فنجان ماکارونی پخت و پز مایع به کتری. افزایش حرارت را متوسط به بالا. این است که در آن ماکارونی و سس از دو عنصر مجزا به یکی منسجم ظرف. اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری. (یا رک و پوست کنده تر) سرد کره بدون نمکخرد شده به قطعات همراه با 1 اونس است. پارمسان رنده شده. آشپز حول اغلب تا زمانی که سس کت ماکارونی اضافه کردن یک چلپ چلوپ یا دو آب بیشتر به عنوان مورد نیاز برای نرم کردن. حرکت کلیدی است که آیا کار است که در کتری عقب و جلو به دست کشیدن ماکارونی در اطراف بنابراین همه چیز را می شود به طور مساوی پوشش داده شده و یا فقط تکان دهنده شور و نشاط در حالی که پان در محل. کره با این نسخهها کار برای ایجاد یک سادگی امولسیون سس که به نظر می رسد و سلیقه تقریبا خامه. نگه داشتن سس کمی شل پس از ماکارونی را ادامه خواهد داد به جذب آب به عنوان آن نشسته و سفت تا زمانی که از آن بازدید صفحه. که در آن است. خدمت به صدر با بیشتر پارمسان, خوراک لوبیای پر ادویه دانه و سبزی تازه اگر شما آنها را مانند ریحان, نعناع یا جعفری.

پس چگونه بسیاری از بار خوشمزه تر است این شربت خانه پاستا از مک و پنیر از یک جعبه ؟ من در حال حاضر به شما گفت من یک ریاضی پسر—اما من حدس می زنم که تعداد بیش از یک صد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de