چگونه سی بن فلفل قرمز کاسه همچنان به عنوان یک پناهگاه برای مقاومت

چند سال بعد از رستوران باز, شورش در برابر نژادی و بی عدالتی را شکست در سراسر کشور است. چه خاطرات خود را از آن زمان ؟

ویرجینیا: دکتر شاه بود و راهپیمایی و آمریکا در آلاباما در کارولینای جنوبی در گرجستان است. سپس او به واشنگتن در سال 1963 برای ماه مارس در واشنگتن است. بن و من قادر به بود یک بخشی از آن در ماه مارس و سپس با عجله به تو خیابان به در کاسه چیلی.

ما در سمت چپ آن سخنرانی با شور و شوق و امید. و در حال حاضر ما باید تمام این افراد جوان وجود دارد انجام چیزی مشابه به همین. من فکر می کنم آن را به تاثیر داشته باشد. شما فقط به نگه داشتن فشار در. مردم ما رنج می برد به اندازه کافی طولانی در حال حاضر.

Vida: انرژی الهام بخش است. مادر گفت: او می خواهد برای دیدن تغییرات مثبت قبل از او برگ این زمین است. من امیدوارم که آن را قبل از او برگ این زمین اما من را که به عنوان یک مسئولیت به انجام همه من می توانم.

نیز وجود دارد شورش پس از دکتر شاه کشته شد. چه شد پس ؟

ویرجینیا: محله بود به معنای واقعی کلمه نابود شده است. وجود مقررات منع رفت و آمد در محل به مدت سه شب. گارد ملی نامیده می شد ، پس از سومین شب هنگام غارت انجام شد و ما متوجه شده است که همه این کسب و کار بوده است سوخته. آنها نمی بازگشایی شده است. ما سیاه و سفید زیبا برادوی در زمان رکود که به مدت 20 سال.

زمانی که شهر تصمیم به ساخت یک سیستم مترو آنها انجام یک نظرسنجی در بر داشت و تنها سه بازمانده کسب و کار در مجاورت فوری: بانک صنعتی, Lee فروشگاه گل و بن.

چگونه شما را مدیریت به شناور باقی می ماند?

ویرجینیا: ما در حال محافظه کار مردم است. ما سخت کار می کرد. شوهر من مشغول به کار در شب و من مشغول به کار در طول روز و هفت روز هفته است. در حال حاضر تمام اعضای خانواده ما است که در اینجا. هر سه پسران, دختران من در قانون. من نوه بود امروز وجود دارد. این واقعا یک کسب و کار خانوادگی.

آن را از طریق زندگی می کردند بسیار.

Vida: این یک میراث. زمانی که رئیس جمهور اوباما برنده اول انتخابات شهردار ما Fenty به ارمغان آورد او را به کاسه چیلی برای اولین تفرج. این چیزی است که من هرگز فراموش نکنید.

خارج از بن

عکس کلی مارشال

مردم در خیابان ها در حال حاضر مبارزه برای عدالت نژادی در این روز و سن. چگونه می توانم به شما بن—که خیلی تغییر به منظور باز بماند در حالی که همه اهدا وعده های غذایی به بیمارستان کارگران و افراد مسن—نقش در جنبش این زمان در اطراف ؟

ویدا: من فکر می کنم تفاوت بزرگ بین و سپس و در حال حاضر این است که هر کس آمد به بن به دلیل آن بود محل ملاقات. شما تا به حال فعالان و مسئولان شهرستان و تظاهرکنندگان همه نشست. در حال حاضر ما نمی توانیم که با COVID-19—اما ما هنوز هم می تواند انجام آنچه مادر در ’60s و خوراک مردم است. این زمان را به فکر می کنم در مورد طبیعی جدید در صنعت, اما در حال حاضر ما در حال قرار دادن تمام انرژی ما را به نگه داشتن ما درهای باز و به نمایندگی از یک فرهنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de