چگونه من دبستان یک هفته از بچه پسند وعده های غذایی بسته بندی شده با میوه ها و سبزیجات

وجود دارد قابل پیش بینی وزوز از هیجان هر سال پیش بینی تابستان تولید فضل. میوه ها و سبزیجات از هر رنگ خط اصطبل از بازارهای کشاورزان و فروشگاه مواد غذایی در سطل. که انواع مختلفی می تواند الهام بخش — و یا قریب به اتفاق برای خانواده برنامه ریزی وعده های غذایی. بنابراین من فروشگاه برای میوه و سبزیجات از هر رنگ و تمرکز بر خدمت به یک رنگین کمان از تولید بیش از یک هفته تمام به جای تلاش برای, بسته, تمام رنگ ها را در یک بعد از وعده های غذایی.

آن آسان به سقوط به یک روال در خدمت کودکان و نوجوانان همان سبزیجات در هر وعده غذایی (سلام منجمد نخود فرنگی و هویج!). این هفته من در خدمت یک رنگین کمان از تولید — برخی از جدید و دیگران آشنا — به افشای بچه ها من به طیف گسترده ای است که در خارج وجود دارد. بچه ها نیز کمک خواهد کرد که با غذا دبستان. من کنار دو ساعت به دبستان ارزش یک هفته رنگارنگ و تولید بسته بندی های دوستدار خانواده وعده های غذایی. در اینجا این است که چگونه ما آن را انجام داد.

این مواد خریداری شده و یا مورد استفاده برای این وعده غذایی دبستان طرح است. من همیشه چک یخچال و آشپزخانه برای هر مواد تشکیل دهنده در حال حاضر در دست دارند — به خصوص ادویه جات ترشی جات و سس و طولانی مدت سبزیجات مانند سیب زمینی و پیاز و سیر. من نیز تکیه بر کالاهای اساسی مانند روغن زیتون و روغن های گیاهی حلال نمک و فلفل سیاه است که من همیشه مواجه نگردند.

من ضرب در تعداد کمی از دستور العمل در این هفته برنامه غذایی. من سه گانه سیب زمینی شیرین دستور العمل کلوچه به علاوه من به شما انتخاب کنید تا چند اضافی سیب زمینی شیرین به مکمل های غذایی صبحانه یا ناهار برای بزرگسالان است. من نیاز به 8 نفر از دودی سبزیجات سرخ حموس کاسه برای غذا خوردن برای ناهار در طول هفته, بنابراین من دو که دستور العمل.

ساعت قدرت: چگونه می توانم دبستان انجام می شود

من نه انتظار تا ناهار شامل یک خدمت از رنگ روشن (و ویتامین-بسته بندی شده!) تولید. این هفته صبحانه متناوب بین 2-عنصر پنکیک سیب زمینی شیرین و رنگین کمان سالاد میوه با ماست. من دوست دارم در خدمت صبحانه گرم, و چون سیب زمینی شیرین پخته شد در ساعت قدرت این پنکیک گرد هم می آیند به سرعت. حرکت شبیه چمچه زنی سیب زمینی شیرین نارنجی رنگ گوشت را به مخلوط کن اضافه کنید و تخم مرغ و نمک و دارچین و سپس ترکیب به ترکیب. بخشی از hotcakes به یک کتری به طبخ و بالا پن کیک با شربت و یا کره مهره. در حالی که بچه ها بلعیدن پنکیک من reheat یک کل سیب زمینی شیرین پخته شده و بالا با ماست و نارگیل تست. در دیگر روز من در خدمت ماست صدر با سالاد میوه و مقداری عسل.

زمانی که معرفی جدید میوه ها و سبزیجات (یا خدمت گیاهی-شام سنگین که بچه ها استفاده نمی شود به) من سعی کنید مطمئن شوید که هر کس در خانواده حداقل یک وعده غذایی در هر روز است که آشنا و دوست خوبی است. من در خدمت بچه های مورد علاقه خود را ساندویچ با کوچکتر از خدمت دودی سبزیجات سرخ حموس کاسه. برای بزرگسالان من حرکت شبیه چمچه زنی سخاوتمندانه وعده حموس به ناهار ظروف بالا با بوداده کلم بروکلی و گل کلم و پیاز قرمز (به علاوه برخی از جعفری تازه خرد شده اگر من به یاد داشته باشید!). من پهلو چند قطعه از نان پیتا تراشه در یک محفظه جداگانه ظرف برای نگه داشتن آنها را ترد. در دیگر روز من بسته یک چیز درهم و برهم از شام باقی مانده برای ناهار.

دوشنبه 20 دقیقه ورق پان مرغ و سبزیجات: ساده مرغ و سبزیجات همیشه در برنامه غذایی هفتگی ما به این دلیل که تمام خانواده را دوست دارد ترکیبی. جای یک ورق پخت در فر در حالی که آن را گرم تا 500°F. شیر یا خط prepped کلم بروکلی و فلفل قرمز و پیاز و سیر و تکه سینه مرغ را در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن با خشک ایتالیایی, ادویه, نمک, فلفل و روغن زیتون. به یک لایه بر روی داغ ورق پخت. روشن کردن فر را به 475 درجه فارنهایت و کباب تا مرغ انجام می شود و سبزیجات مناقصه 15 تا 20 دقیقه. خدمت با ranch برای فرو بردن و شام انجام داده است.

شنبه کبابی, Gnocchi با کدو تابستان و پشت سر هم گوجه فرنگی: جلو و آغشته به سیخ از فریزر. بچه ها در حال کمک به شام دبستان امشب به طوری که آنها مشغول نخ چاشنی گوجه فرنگی بر روی سیخ. من اضافه کردن کدو روبان به گوجه فرنگی ظرف را انتخاب کنید تا باقی مانده روغن و ادویه و سپس من آنها را نشان می دهد که چگونه به موضوع کدو سبز بر روی سیخ آکاردئون-سبک. بازی شیر یا خط gnocchi با روغن, نمک و فلفل, موضوع روی سیخ کشیده و سپس کوره بیش از متوسط به بالا حرارت مستقیم تا gnocchi طلایی گوجه فرنگی شروع به تقسیم و کدو سبز است سوخته. بازی شیر یا خط همه چیز را در یک کاسه بزرگ نم نم با پارمسان رنده شده و از بالا با پاره ریحان.

چهار شنبه, One-Pot پاستا Primavera: این یک دیگ ماکارونی تازه و رنگارنگ راه برای پایان دادن به روز به همراه آن می آید با هم به سرعت از آنجا که همه از سبزیجات در حال حاضر prepped. جلو و کره را بیرون از یخچال قبل از اینکه شما شروع به طبخ برای نرم کردن. به دنبال دستور غذا را به عنوان نوشته شده و در خدمت al dente رشته فرنگی و ترد-مناقصه ها و سبزیجات در پرتاب ابریشمی اذوقه و نوشابه سس. نگاهی پیتزا خمیر را از فریزر و محل آن را در یخچال به گرم شدن برای جمعه شام.

پنج شنبه, No-Chop گیاهی سرد ماکارونی کاسه: بچه ها من دوست دارم رشته فرنگی از هر نوع, بنابراین من جفت آنها را با سبزیجات یا طعم دهنده به سهولت مقدمه. بچه ها کمک دبستان مواد لازم برای شام امشب به طوری که آنها در حال حاضر برخی از مالکیت در این وعده غذایی است. همه که سمت چپ است برای نرم کردن رشته فرنگی برنج در آب جوش سس سبزیجات و اشک گیاهان. بازی شیر یا خط همه چیز را با هم با سویا-آهک سرکه بریزید قبل از خدمت.

جمعه, کدو, پستو, پیتزا رول: پیتزا جمعه یکی از مورد علاقه ما صرف غذا استیپلز. این هفته ما در حال ساخت کدو سبز شکم پر, پیتزا رول در قوطی. در حالی که این می تواند prepped و منجمد در ساعت قدرت من فکر می کنم آنها بهترین طعم زمانی که در خدمت تازه از فر. بچه ها در حال کمک به دوباره کشش خمیر را به یک مستطیل و گسترش این پستو بالا. بعد ما ترتیب کدو سبز قطعه قطعه بیش از پستو و بالا با پنیر موزارلا خرد شده. ما با هم کار کنند به رول خمیر را به یک ورود به سیستم پس از آن من قطع به 1 اینچ ضخامت دور. محل دور به یک قلع بشقاب سفالی کوچک و پخت. خدمت با سس مارینارا.

خرید بخش تولید با رنگ کمک می کند تا اضافه کردن انواع طعم بافت و تغذیه برای وعده های غذایی. و با یک یخچال پر از میوه ها و سبزیجات از هر رنگ آن را آسان اضافه کردن رنگ برای هر وعده غذایی روز است. های مورد علاقه خود را راه برای اضافه کردن رنگ به برنامه غذایی خود را? آیا شما یک استراتژی منحصر به فرد برای خرید بخش تولید?

قدرت ساعت غذا دبستان است سری که در آن ما کمک به شما برای قرار دادن آن همه با هم. ما به شما نشان دهد چگونه به غذا خوردن به خوبی در طول هفته با یک ساعت یا دو ساعت قدرت دبستان بیش از آخر هفته. هر برنامه متفاوت است; ترکیب و مطابقت برای پیدا کردن شخصی خود را نقطه شیرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im