چگونه من فروشگاه و برنامه غذایی برای 2 هفته' به ارزش غذایی

نام: Arieموقعیت: Los Angeles, CAتعداد افراد در خانوار: 2 (خودم و پسر, James). سن: ما هر دو 32. شغل: Editor/نوی

توسط DASTESALAMATT در 26 اردیبهشت 1399

نام: Arie
موقعیت: Los Angeles, CA
تعداد افراد در خانوار: 2 (خودم و پسر, James).
سن: ما هر دو 32.
شغل: Editor/نویسنده و کارگردان/نویسنده.
خرید مواد غذایی برای چه مدت ؟ 2+ هفته
که در آن شما مغازه ؟ غذاهای کل 365 و رستوران های محلی.
آیا شما مواد غذایی خود را تحویل داده و یا آیا شما رفتن به فروشگاه ؟ به فروشگاه رفت.
چقدر شما صرف ؟ $255

ما در حال تغییر کردن مواد غذایی ما خاطرات ستون به منعکس کننده آنچه در خرید مواد غذایی به نظر می رسد در طول شیوع کروناویروس. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را? ببینید که چگونه در اینجا.

چگونه شما را انتخاب کنید که در آن به خرید مواد غذایی?

خرید مواد غذایی است که بسیار روی حیله و تزویر در حال حاضر. وجود دارد هیچ راه مناسب برای فروشگاه. من در نهایت تصمیم گرفت برای رفتن به غذاهای کل 365 چون فروشگاه مواد غذایی من بهتر می دانم. من می خواستم برای دریافت در داخل و خارج از فروشگاه به عنوان سریع که من می توانم. همچنین برای اولین بار رفتم خرید مواد غذایی در طول همه گیر من رفتم به یک فروشگاه در محله من که خیلی برداشت بیش از بنابراین ما به پایان رسید تا نیاز به رفتن به تمام مواد غذایی به هر حال (که به خوبی مواجه نگردند). من می خواستم به برش اضافی که متوقف شود.

هر چیزی که من قادر به پیدا کردن در کل غذاهای 365, من برای نگاه در رستوران های محلی بودند که فروش مواد غذایی (بیشتر در مورد که بعد از آن).

آنچه زمان فروشگاه شما را و آنچه را که آن را می خواهم ؟

من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در ساعت 10 صبح هنگامی که ما به تمام مواد غذایی 365 وجود دارد یک خط کوتاه کردن درب و خط مشخص شده بود که نوار پخش شد از شش فوت از هم جدا به کمک های اجتماعی فاصله. آنها تنها اجازه یک تعداد معینی از مردم در فروشگاه در یک زمان. هنگامی که من در بر داشت که فروشگاه مواد غذایی به خوبی مواجه نگردند (علاوه بر این برای چند ملزومات) و وجود ندارد بیش از حد بسیاری از مردم است.

چند چیز دیگر متوجه شدم: همه از چرخ دستی های خرید در حال پاک کردن بین استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد اجازه نداشتند و آنها اجازه نمی دهد گرداند.

ما برنامه ریزی شده و تمام وعده های غذایی ما برای دو هفته قبل از ما رفت و خرید مواد غذایی. به نیویورک تایمز می گوید: انباشت بیش از دو تا سه هفته' ارزش غذایی لازم نیست و در واقع می تواند به افراد صدمه دیده که اصلا توانایی به صرف مقدار زیادی در یک بار.

من سعی کردم به سازماندهی دو هفته به طوری که ما استفاده می شود تا بسیاری از ما تولید هفته اول و سپس با تکیه بر اساسی شربت خانه در هفته دوم. از آنجا که ما در حال رفتن به پخت و پز, زیادی, ما تصمیم به رفتن با آسان/سریع دستور بنابراین ما نمی سوزاند.

تولید: 2 سر سیر clementines, 3, کیسه, منداب, 2 پیاز سفید 2 کیسه های رنگین کمان هویج 4 لیمو 4 لیمو, 5 موسیر 1 فلفل قرمز 2 گوجه فرنگی 1 هالاپینیو, 2 آوکادو 2 مجموعه ای از جعفری, تعداد زیادی از, زنجبیل, 2 مجموعه ای از گشنیز 3 فارسی, خیار, 8, موز, رئیس, کاهو, جعبه گوجه فرنگی گیلاس.

اساسی شربت خانه: سرکه برنج, 3 قوطی لوبیا سیاه و سفید, 1 می توانید از شمال و لوبیا و روغن زیتون فوق العاده, 1 می توانید از تکه های سبز chilis, 2 کیسه های نیمه شیرین شکلات چیپس 1 می توانید گوجه فرنگی, کوینولا, رشته فرنگی رامش (آنها ندارد و soba), 2 جعبه از گرانولی را کنار بگذارید قرص نان.

لبنیات: شیر بادام 2 عدد وان از ماست ساده بسته بندی قطعه قطعه درخت گردوی امریکایی-دودی پنیر چدار (آنها نمی باید ساده چدار) کیسه خفیف پنیر چدار (ندارد نرمال تیز پنیر چدار) کیسه مکزیکی مخلوط پنیر 2-دوجین تخم مرغ, شیر, 1 وان بزرگ فتا, heavy whipping cream.

گوشت: 2 عدد فیله ماهی قزل آلا, کل مرغ قطعه قطعه بوقلمون کباب, 3-بسته سینه مرغ (ما تنها نیاز به یک, اما آن را ارزان تر در دراز مدت به 3-بسته).

در مجموع صرف در تمام مواد غذایی: $215.29

چه می توانم به شما پیدا کنید ؟

رستوران مجبور به دریافت یا خلاق یا در طول coronavirus شیوع و تعداد کمی از مکان های مورد علاقه من در لس آنجلس را تبدیل به مینی فروشگاه های مواد غذایی. رفتیم به رستوران های محلی و قادر به پیدا کردن آرد (5 پوند) چیپس (ده ما splurged در اینجا) Parmesan (ما splurged در اینجا بیش از حد), زیتون کالاماتا و تازه پاستا فسیلی.

در مجموع صرف در رستوران محلی bodegas: 40 دلار

شما چه برنامه ای در حال ساخت است ؟

چگونه است که این متفاوت از چگونه شما به طور معمول در مغازه ؟

به طور معمول ما طبخ بسیاری از وعده های غذایی ما در خانه و شاید خوردن یک بار در هفته. بنابراین من استفاده می شود برای برنامه ریزی و خرید مواد غذایی مانند این — نه فقط برای دو هفته در یک زمان. ما نیز تا به حال به راه سخت کوش تر در مورد دقیقا آنچه که ما می خواستم به غذا خوردن در مقابل فقط انتخاب چند دستور العمل و winging بقیه. ما نمی توانیم سفر کوچک به فروشگاه را فقط انتخاب کنید تا یک یا دو چیز در حال حاضر.

در Kitchn ما معتقدیم تنظیم بودجه مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در یک بخش ضروری در زندگی مالی شما را در. نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ ما یک راهنمای برای که. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خاطرات با Kitchn? ببینید که چگونه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن