چگونه این Las Vegas, زن و شوهر باعث می شود یک معامله گر جو سفر گذشته برای 2 هفته

نام: ملانیمحل سکونت: لاس وگاس ، سن: 23تعداد افراد در خانوار: 2; شوهر من اریک و منشغل: من مستقل روابط عمومی پزش

توسط DASTESALAMATT در 20 تیر 1399

نام: ملانی
محل سکونت: لاس وگاس ،
سن: 23
تعداد افراد در خانوار: 2; شوهر من اریک و من
شغل: من مستقل روابط عمومی پزشک و شوهر, عمومی, کتابداری و اطلاع رسانی
که در آن شما مغازه ؟ معامله گر جو و اسمیت
چقدر شما صرف ؟ $240.61
محدودیت های رژیم غذایی: شوهر من در تلاش برای محدود کردن خود لبنیات مصرف

چگونه شما را انتخاب کنید که در آن به فروشگاه ؟

در آغاز همه گیر ما تصمیم گرفتیم به ما سفارش مواد غذایی از طریق Instacart اما متاسفانه کردم که گران قیمت واقعا سریع است. در حال حاضر من را انتخاب کنید برای رفتن به فروشگاه است که باید یک انتخاب بزرگ و اجرای پوشیدن ماسک. اسمیت است که معمولا به خوبی مواجه نگردند و معامله گر جو دارای مقدار زیادی از مواد تشکیل دهنده است که من دوست دارم به استفاده از تمام وقت — به علاوه آنها در حال انجام یک کار بزرگ برای نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن است.

تولید: منداب, بهار سبز مخلوط کلم و برنج قهوه ای هم بزنید سرخ کیت ضربه محکم و ناگهانی قند و نخود فرنگی و موز و انگور و گوجه فرنگی و سیر خیار فارسی زغال اخته و سیب و توت فرنگی و لیمو romaine دل مینی آووکادو کیسه, Roma, گوجه فرنگی, پیاز, فلفل, jalapeños, گشنیز, جعفری, قارچ, کودک, هویج و فلفل شیرین.

اساسی شربت خانه: برنج قهوه ای فسیلی, ایتالیایی, سس, کره بادام زمینی, پیتزا, سس, رب, فلفل, پیاز, سس ساندویچ, نان Spindrift, قهوه, بلغور جو دوسر, عسل, سس مایونز, گندم, ذرت, تمشک و زیره زمین.

منجمد: سبزیجات منجمد مینی بستنی وانیلی مخروط سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده, آلی riced گل کلم و کوینولا برگر گیاهی.

گوشت و لبنیات جایگزین: ماست یونانی, رشته, پنیر پارمسان, پنیر, گوشت مرغ, گوشت گاو, بتس گوشت کباب ترکی مرغ, ران, موزارلا ورقه پنیر چدار خرد شده و پنیر پیتزا و تخم مرغ و سویا, ماست, دلی, ژامبون, کره, و پپرونی.

دیگر: چیپس سیب زمینی brioche برگر نان پروتئین میله میله گرانولی را کنار بگذارید و دنباله مخلوط.

کل صرف شده در معامله گر جو: $194.45

کل صرف شده در اسمیت: $46.16

شما چه برنامه ای در حال ساخت است ؟

چگونه است که این متفاوت از چگونه شما به طور معمول در مغازه ؟

ما استفاده می شود به انجام خرید ما در روز جمعه صبح به عنوان به زودی به عنوان معامله گر جو افتتاح شد. آن استفاده می شود یک راه سرگرم کننده برای صرف برخی از زمان با هم در روز ما ، در حال حاضر ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی در روز پنج شنبه شب حدود 7 p. m. پس از اریک می شود از کار. پنج شنبه شب ها جای تعجب نیست به عنوان مشغول به عنوان شب های دیگر به طوری که هنگامی که ما ایجاد یک اجرا برای آن است. در گذشته ما را به سفرهای فقط یک چیز ما را فراموش کرده است. است که واقعا ممکن است دیگر. ما ترجیح می دهند بدون این که یک چیز از رفتن به فروشگاه مواد غذایی دو برابر شده است. هدف ما این است که به تعادل خرید به اندازه کافی مواد غذایی برای کاهش مواد غذایی در سفرهای, اما همچنین تمیز کردن فروشگاه های مواد غذایی برای کسانی که نمی توانیم به خرید تا آنجا که ما می توانیم.

در Kitchn ما معتقدیم تنظیم بودجه مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در یک بخش ضروری در زندگی مالی شما را در. نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ ما یک راهنمای برای که. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خاطرات با Kitchn? ببینید که چگونه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im