یکی از بزرگترین تله است که ما خود بهبود انسان سقوط دوباره و دوباره است که دستیابی به کمال است. این شامل بزرگتر شدن عضلات در بدنسازی, تلاش برای پرورش یک ذهن آزاد است که افکار منفی و یا شروع یک تلاش در زندگی ما است. گاهی اوقات اگر کامل نیست ما آن را دوست دارم احساس نمی ارزش انجام می دهند.

چون کمال است هدف برای بسیاری از مردم که بدان معنی است که هر آنچه که می ایستد در راه کمال دشمن است حذف شود. که ممکن است مردم دیگر موانع است که شما روبرو می شوند و یا شاید بیشتر غم انگیز خود و خود را نقص. نه تنها این, اما به عنوان یک کمال گرا نشان داده شده است که وحشتناک برای سلامت خود را.[1]

وجود دارد دو واقعیت است که شما باید بدانید که اگر چه آنها ممکن است به نظر می رسد آشکار هستند و در واقع فوق العاده لزج و شما را باور آنها در واقع درست است. برای اولین بار است که همه نقص است. دوم: کمال وجود ندارد.

اگر شما برنامه ریزی در عملکرد به عنوان یک نسبتا سالم انسان برای بقیه عمر خود را, آن است که احتمالا زمان برای آمدن به شرایط با این واقعیت است. متاسفانه یک راهنمای در مورد چگونه به طور کامل توقف کامل وجود ندارد چرا که خود کمال وجود ندارد. در عوض در اینجا یک راهنمای در مورد چگونه به طور کاملا ناقص به خصوص اگر شما احساس می کنید شرمنده از نقص خود را.

چرا کمال یک توهم است

می توان آن را دشوار چیز به قبول. امیدوارم شما تا به حال یک مناسب و معقول دوران کودکی که در آن شما می خواهم به تماشای فیلم های دیزنی, کارتون و بازی با قهرمانان مورد علاقه خود را و قهرمانان است.

انسان تمایل به پیدا کردن این نوع از چیزهایی که سرگرم کننده هستند چرا که آنها آسان به دنبال و ما را به برخی از حس هدف و جهت است. شما به ندرت پیدا کردن یک تضاد شخصیت در یک فیلم دیزنی است و روشن خوب و پاک کردن بد است. وجود دارد بسیار کامل قهرمان و بسیار ناقص تبه کار.

این ایده از کمال چیزی است که شما ناخودآگاه چسبیدن به عنوان شما را وارد کنید بزرگسالی است. جهان فوق العاده عجیب و غریب و پیچیده و کاملا غیر ممکن است به درک. همه چیز بسیار ساده تر برای مقابله با زمانی که شما همه چیز را سیاه و سفید. خوب و بد است. کامل و کامل نیست.

این یک اشتباه رایج است و یکی است که دارای بسیاری از مردم عقب است. هیچ کس کامل سیاست حزب سیاسی عمل را یا شریک بود. هر عمل در نهایت شامل تجارت با عمل[2]. حتی انفعال همراه با مجموعه خود را از هزینه های.

تبلیغات

حتی اگر فکر می کنید خودتان را به در نظر گرفتن عمل کامل در یک وضعیت خاص شما نمی دانید که چگونه است که عمل را تحت تاثیر قرار خواهد شخص دیگری و یا حتی خود را پایین خط.

منتظر شریک زندگی ایده آل ممکن است منجر به یک زندگی تنهایی و وجود مراتب از شادی است که شما را برای رسیدن به. پذیرش عیوب یک شریک ممکن است منجر به یک زندگی از شادی و جالب اینجاست که یک زندگی نزدیک به “کمال.”

هیچ کمال در این زندگی تنها تجارت آف که شما را به. عمل ساده این شناخت می تواند شما را بسیار دور.

نتیجه دنبال کمال

در یک کلمه: ناخشنودی.

به عنوان ما در حال حاضر تاسیس و کمال یک توهم است و بنابراین تلاش برای تعقیب این یک اشتباه است که تنها منجر به بدبختی و بی قراری و نارضایتی در زندگی خود را.

دنبال کمال است همان شوخی خودتان است که شما را خوشحال خواهد شد زمانی که شما در پیدا کردن گلدان از طلا در پایان رنگین کمان. این یک هدف در حال حرکت است که واقعا وجود ندارد اما اغلب خوب به فکر کردن در مورد.

به عنوان معروف مدرن روز متفکر نیروی دریایی Ravikant گفت:

“میل به یک قرارداد است که شما را با خودتان به ناراضی تا زمانی که شما دریافت می کنید آنچه شما می خواهید.”

همان را می توان گفت برای شادی و دستیابی به کمال است. بیش از حد بسیاری از مردم به زور خود را به ناراضی تا رسیدن به یک بیهوده متریک — گاهی اوقات کمال — قبل از آنها اجازه خواهد داد که خود را خوشحال.

شما باید یک میل طبیعی برای اطلاعات بیشتر. شما باید یک میل طبیعی برای بهبود. شما باید یک میل طبیعی به یک فرد بهتر است. همه می کند. اما بهبود و سفر به خودی خود همه چیز است. هیچ جادویی مقصد است که حل همه مشکلات خود را.

کمال وجود ندارد. آیا تا به حال خودتان احمق و تجارت در شادی خود را به تفکر است که در آن می کند. این یک شپشو احمقانه پیگیری.

استقبال از نقص جدید “کمال”

شما احتمالا سعی در پنهان کردن نقص خود را از افراد دیگر و یا شاید حتی از خودتان. هر کس در برخی از نقطه. شاید شما ترس از قضاوت یا رد و یا نگران بودند در مورد نظرات افراد دیگر و یا بیش از حد ترس از آنچه شما ممکن است فکر می کنم از خود را اگر شما حفر بیش از حد عمیق است.

شما نیز احتمالا نشان داد برخی از معایب خاص خود را به دوستان نزدیک و خانواده است. این بخشی از زندگی و جایی که آسیب پذیری سالم است. به عنوان شما را وادار به می دانم که مردم بهتر است شما شروع به باز کردن راحت و بی دردسر اجازه می دهد تا خود واقعی خود را به جلو درخشش.

فکر می کنم به بی دست و پا که زمان شما ملاقات خود را بهترین دوست و چه احمقانه شما با هم در حال حاضر. فکر می کنم به بی دست و پا برای اولین بار در تاریخ با شریک زندگی خود را که در حال حاضر بخش مهمی از زندگی خود را. فکر می کنم به زمانی که شما به شدت خجالت در مورد چیزی و خانواده خود را خار آن را مانند آن چیزی بود. زیرا پس از همه آن چیزی بود واقعا.

در طول تمام این موارد و بسیاری از دیگران در زندگی خود شما تا به حال نقص است که شما خود آگاه از قطعات از شما این است که شما نیست به خصوص افتخار یا قطع یو پی اس که شما می توانید به نظر می رسد هرگز به طور کامل لرزش خاموش است.

اما نگاهی که در آن شما در حال حاضر. نگاه کنید که چگونه بسیاری از این چیزها نیست و حتی اهمیت در پایان. به احتمال زیاد شما کشیده شد و حتی نزدیک به آن است که شما در زندگی خود را پس از شما نشان داد نقص خود را به آنها را به جای feigning برخی از حس کمال است که هرگز واقعا وجود دارد.

تبلیغات

همان درست است در جهت معکوس بیش از حد. شما در حال لمس هنگامی که یک دوست باز می شود تا به شما و می پرسد برای زندگی مشاوره. شما احساس می کنید زمانی که شما می توانید به کمک یک عضو خانواده است که خواسته است برای کمک به شما با یکی از معایب خاص خود را.

با وجود آنچه شما را از آنها در سر خود معایب و باز بودن و پذیرش همه بخش های کلیدی از زندگی و مردم را هم مانند هیچ نوع کمال همیشه می تواند. شما کاملا به شما. هیچ کس کامل “شما” بسته like you do — نقاط قوت و ضعف و تمام.[3]

هنگامی که شما تبدیل به چه کسی هستید و چه کسی شما فکر می کنم شما باید (و یا که شخص دیگری فکر می کند که شما باید در) زندگی می شود بسیار بهتر است. روابط خود را تعمیق افرادی مانند شما (یا نیست) که شما هستند و شما می دانید که آنهایی که چسبیده در اطراف وجود دارد برای شما یک نما است که شما گاهی اوقات تماس “شما را.”

استقبال از نقص جدید کمال است. آنها مردم را هم مانند هیچ کمال همیشه می تواند.

چه با خود نقص

در حال حاضر که شما در حال شروع به درک که شاید کمال خیلی بزرگ نیست و شاید که خود معایب بد نیست آن را هنوز هم می تواند دشوار به دانستن چه باید بکنید با آنها. پس از همه نقص نیست فقط جادویی ناپدید می شوند یک شبه. در اینجا برخی از مراحل است که شما می توانید خود را برای تنظیم مجدد روابط خود را با معایب و خداحافظی اسطوره کمال برای همیشه لطفا برای.

1. آنها را قبول

شاید ساده ترین و موثر ترین راه است که شما می توانید شروع به پذیرش نقص خود را. این است ایده آل مسیر به خصوص اگر هر کس دیگری بسیار سرد کردن در مورد آنها را جدا از شما.

به احتمال زیاد نقص خود را تنها خواهد چیزهای جزئی مانند چگونه دندان خود را کمی ضعیف یا چقدر راه رفتن خود را کمی عجیب و غریب است. بسیاری از افراد نقص چیزهایی هستند که فقط آنها را ببینید و این که هیچ کس دیگری واقعا می پردازد با توجه به. بنابراین برای صلح خود را از ذهن آن معمولا به فقط آنها را قبول برای آنها چه هستند.

اگر شما هستند احاطه شده توسط مردم خوب آنها تمایل به عشق شما به دلیل معایب خاص خود را نه با وجود نقص خود را پس چرا نگرانی ؟

تبلیغات

2. آنها را تغییر دهید

شما هرگز نیاز به دنبال کمال است اما اگر نقص خود را در حال ایستاده در راه خود را, سلامت روان, سلامت جسمی یا روابط و پذیرش آنها را انجام نمی دهد هر کسی بسیار خوب پس گام بعدی این است که سعی کنید و آنها را تغییر دهید.

مانند با هر تغییر هر چند مهم است که به انتظار بیش از حد بیش از حد به زودی برای ادامه کار به سمت تغییر در گام های کوچک روز به روز. شما نمی خواهد انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک حرفه ای-گلف باز در عرض چند هفته یا حتی چند ماه و این مهارت متفاوت است. آن است که شاید حتی سخت تر است.

3. آنها را فراموش کرده ام

اگر شما نمی توانید قبول نقص خود را به هر دلیل و قادر به آنها را تغییر دهید و سپس زنده آخرین چاره این است که به سادگی انجام بهترین خود را به آنها را فراموش. شما باید مقدار زیادی از لحظات در زندگی خود را که در آن شما نمی فکر کردن در مورد آنها و احساس کاملا خوشحال است. شاید کسی به شما گفت یک شوخی خنده دار. شاید شما در ترس از یک ستاره تیراندازی. شاید شما تا به حال یک مقاله بود که یک خزنده مهلت.

این لحظات از خانه خود را در نقص نیست نگران بودن در مورد کمال و زندگی در لحظه را برای شما اتفاق افتاده است. آنها واقعی است. اگر شما نمی توانید ذهن خود را از تمرکز بر روی معایب خود را هنگامی که شما در حال استراحت و سپس ذهن خود را به آنها را با انجام کاری دیگر.

ساخت تا به اندازه کافی از این “تاکتیکی حواس او را پرت” و شما ممکن است شروع به درک که شما در واقع می تواند زندگی خود را با وجود این نقص و تناقض آنها شروع به یا تبدیل و یا قبول محو در دسترس نباشد.

افکار نهایی

امیدوارم در طول این مقاله شما آمده اند به درک که کمال نیست یک چیز واقعی است و دستیابی به کمال است یک راه مطمئن آتش به زندگی می کنند یک زندگی از بدبختی و هرگز احساس به اندازه کافی خوب. کمال براق ساخته شده اما هیچ چیز قابل توجه است.

از سوی دیگر نقص هستند چیزی است که شما باید درست مثل هر کس دیگری. اگر شما فکر نمی کنم که کسی معایب بدیهی است که شما نمی دانید که آنها را به خوبی به اندازه کافی. اما معایب چیزی برای شرمنده. در واقع آنها چیزی برای جشن گرفته می شود. آنها را به شما نزدیک تر به افرادی که از شما مراقبت بیشتر در مورد و بخشی از خود را به تمام ذات است. نقص نیستند براق اما ساخته شده از چیزی کامل و خالص است.

کمال باید دوری کردند. معایب باید جشن گرفته شود.

تبلیغات

راهنمایی های بیشتر در پذیرش نقص خود را

عکس های اعتباری: Nihal Demirci از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im