دیگر تولید نشانگر ورود بهار کاملا با همان شور به عنوان مارچوبه. خود را بلند و باریک و ساقه ها اغلب اولین نشانه های بهار در بازار کشاورزان با وعده توت فرنگی و راست بر روی پاشنه خود را. در حالی که این بازار کشاورزان زیبایی تنها در دسترس از فوریه تا ژوئن گلخانه رشد گونه های در دسترس هستند در طول سال ساخت این سبزی یک جزء اصلی از پخت و پز و بهار ،

این جامع راهنمای تولید را پوشش همه چیز را از خرید و ذخیره سازی این پر جنب و جوش بهار سبزی به راه های بهتر برای آماده سازی و طبخ آن.

این که آیا شما در حال خرید برای مارچوبه در بازار کشاورزان و یا فروشگاه مواد غذایی, انتخاب بهترین دسته مارچوبه همان است.

چه تفاوتی بین ضخیم و نازک مارچوبه?

انتخاب ضخیم یا نازک مارچوبه یک ماده از طعم و مزه و چگونه شما را به طرح خود را آماده مارچوبه. آن اعتقاد بر این است که ساقه نازک تر مدلول یک شیرین تر و حساس تر مارچوبه, اما ما در حال حاضر درک کنند که ضخیم تر مارچوبه آمده از مارچوبه, گیاهان و اغلب بیشتر گیاهی و طعم.

نازک مارچوبه فوق العاده است برای خام برنامه های کاربردی مانند اصلاح آن را به برش های نازک روبان یا خرد شده و اضافه شده به سالاد. نازک مارچوبه طول می کشد تا به خوبی بخار هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و تبدیل به پستو.

ضخامت مارچوبه می تواند شاداب و سرگرم کننده برای غذا خوردن. این است ایده آل برای خدمت تحت hollandaise سس یا تخم مرغ آب پز. ضخامت مارچوبه نیز به blanched و پرتاب با کره یا روغن زیتون به عنوان یک روش ساده کنار یا بوداده به مناقصه تسلیم در فر.

چه تفاوتی بین سبز و بنفش و سفید رقم?

سبز ترین به طور گسترده ای در دسترس مارچوبه در اکثر سوپر مارکت ها. وجود دارد انواع مختلفی از سبز مارچوبه اعم از نازک به ضخیم و نیزه و سبز روشن به سبز تیره با deep purple راهنمایی.

بنفش مارچوبه است که انواع سبز و مارچوبه, رشد و بدون هر گونه شرایط خاص است. شور و بنفش و بنفش اقیانوس آرام دو مشترک در انواع بنفش مارچوبه. در حالی که خارج از مارچوبه بنفش است, داخلی به رنگ سبز است و رنگ بنفش نمی خواهد بماند پس از پخت و پز. بنفش مارچوبه به طور کلی شیرین تر و لطیف تر از سبز و مارچوبه, ساخت آن را ایده آل برای خام برنامه های کاربردی که در آن می توانید نگه دارید رنگ آن است.

سفید مارچوبه رشد کرده است و بدون نور خورشید و جلوگیری از تشکیل کلروفیل و نگهداری مارچوبه سفید. سفید مارچوبه ضخیم تر و کمتر مناقصه از بنفش و سبز انواع. بهترین کار این است که وقتی پایین دو اینچ از ساقه ها را پوست کنده و پس از آن blanched. خدمت با کره یا hollandaise برای فرو بردن.

هنگامی که شما خود را مارچوبه خانه شما می خواهید به خوردن آن در عرض چند روز. بهترین راه برای فروشگاه خود را مارچوبه است که برای درمان آن مانند گل های تازه; مارچوبه یک عضو از خانواده زنبق بعد از همه:

چگونه برای تمیز کردن و دبستان مارچوبه

مارچوبه مانند هر دیگر تولید باید شستشو داده شود قبل از مصرف و یا پخت و پز. اما نمی شستشو مارچوبه قبل از ذخیره سازیبه عنوان است که می تواند منجر به فساد. به جای شستشو, مارچوبه نیزه فقط قبل از پخت و پز و یا برش. استفاده از یک صافی و آب سرد را به ساقه سریع بشویید و سپس لرزش خشک است. اگر شما نیاز به واقعا خشک ساقه گسترش شستشو داده نیزه را به یک لایه بر روی یک حوله آشپزخانه تمیز و یا دستمال کاغذی و رول حوله برای خشک پت.

چه باید من در مورد پیرایش و لایه بردار مارچوبه?

پیرایش و یا از بین بردن خشک ریشه به پایان می رسد مارچوبه است که می تواند سخت و فیبری باعث می شود برای بهتر پخت و پز و غذا خوردن را تجربه کنند. تصمیم گیری چقدر به وضعیت بستگی دارد و در انواع و ضخامت خود را مارچوبه اما یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که حداقل یک اینچ است. هنگامی که در شک, به یک خام بنیادی یک طعم و مزه. که در آن ساقه می شود چوبی و خشک است که در آن شما می خواهید برای اصلاح بقیه از دسته.

شما می توانید با استفاده از یک چاقوی تیز برای برش و یا شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی خاموش بنیادی به پایان می رسد ، برگزاری نیزه خود را بین انگشت شست و سبابه و سپس به آرامی خم شدن ساقه تا آن بزند. آن را ضربه محکم و ناگهانی در نقطه ای که مارچوبه می رود از لذتبخش مناقصه به وودی.

همانطور که برای لایه برداری از آن بستگی به مارچوبه. جست و خیز پوست بسیار نازک ساقه برای جلوگیری از ضایعات و جلوگیری از overcooking. واقعا ضخیم مارچوبه اغلب دشوار بیرونی پوست ریشه (این امر به ویژه از سفید مارچوبه). آن را به شدت لازم است اما شما می توانید پوست این پوشش دور با یک سبزی peeler. پوست پایین سوم از هر یک بنیادی کار در یک حرکت رو به پایین برای جلوگیری از ضایعات. توجه داشته باشید که پوست کنده مارچوبه را کمی کوتاه تر به طبخ.

شما باید مقدار زیادی از گزینه های که آن را می آید به پخت و پز مارچوبه. برخی مانند بخار و بلانچ حفظ آن را تمیز پوشیده از چمن عطر و طعم در حالی که دیگران مانند برشته یا کباب را دلپذیر شیرینی.

بلانچ: بلانچ — است که به سرعت پخت و پز مارچوبه را در آب جوش شور — یکی از شایع ترین روش های پخت و پز برای این گیاهی, گیاهی. سفید کردن عمیق تر مارچوبه’ رنگ سبز و جلوگیری از تغییر رنگ آن مهم است اگر شما قصد دارید به آن لباس تا بعد.

مهم ترین چیز به یاد داشته باشید در مورد سفید کردن است که شما باید نمک آب به فصل مارچوبه در حالی که این آشپز. همچنین, آیا جوش مارچوبه بیش از حد طولانی و یا آن را تبدیل به احساساتی و خاکستری; فقط سه دقیقه است و این همه ناشی از نیاز به تبدیل شدن به مناقصه ترد.

بخار: بخار یکی دیگر از روش های محبوب برای پخت و پز مارچوبه اما به جای آوردن یک قابلمه آب را به جوش و شکستن خود را در سبد بخار پز, استفاده از مایکروفر و یک حوله کاغذی مرطوب به سرعت بخار مارچوبه به جای.

دانههای برشته یکی از محبوب ترین روش برای پخت و پز مارچوبه. مثل آتش است که به طور کامل در دست و یک روش ایده آل برای آماده کردن مقادیر زیادی از مارچوبه برای جمعیت.

Ribboning: مسلما عطف مارچوبه خام به سالاد کمتر پخت و پز و بیشتر تکنیک است اما قطعا شایسته ورود در اینجا. من می خواهم بگویم ribboning بهترین راه برای لذت بردن از این بسته نرم افزاری ویژه مارچوبه شما انتخاب کنید تا در بازار کشاورزان زمانی که اعتصابات فصل. هر گیاهی, بهار امیدوار کننده عطر و طعم مارچوبه می تواند طعم زمانی که در خدمت شما مارچوبه خام است. استفاده از دلچسب گیاهی پوست یا ماندولین به هر برش بنیادی به یک کاغذ نازک روبان.

ترشی: ترشی خوب است, راه برای حفظ اوج-فصل مارچوبه. می توان آن را توانا و قابل توجه برای خدمت در کنار تخم مرغ عسلی و دودی ماهی قزل آلا در خود صبحانه جدول, بیش از حد.

مورد علاقه ما مارچوبه دستور

فراتر از روش پخت و پز اساسی برای مارچوبه ما باید به بحث در مورد راه های مورد علاقه ما به خوردن مارچوبه بیش از حد. هنگامی که شما blanched بو داده و یا اصلاح کرده, خود مارچوبه وجود دارد حتی بیشتر از راه به نمایش گذاشتن آن عطر و طعم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im